IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велде България (бивше Лесопласт АД) (4L5 / LESPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Според мен в тази статия е допусната грешка, аз не помня да съм получавал дивидент по тази позиция, макар и да съм акционер в нея от 2009г.

    Не е трудно да се провери !

    До авторката -
    Веселина Василева http://www.investor.bg/novini-i-anal...-s-bfb-238674/
    Таз мома нещо не е в час, или са й дали грешна информация
    та имам акции тук от 2005-та та... дивидент йощ нема
    по-добре да се замисли дали това търгово е законосъобразно и не са ли ощетени миноритарите?

    Коментар


    • Според мен в тази статия е допусната грешка, аз не помня да съм получавал дивидент по тази позиция, макар и да съм акционер в нея от 2009г.

      Не е трудно да се провери !

      До авторката -
      Веселина Василева http://www.investor.bg/novini-i-anal...-s-bfb-238674/

      Коментар


      • защо ги коментирате тея "убитаце" само си ядете нервите ))))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • http://www.capital.bg/biznes/kompani...dovata_borsa/?
          lipsata

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение

            планини от дървесина около завода ! изсекоха горите около Троян

            а как Фазерлес все проблеми с дървесината имаха години наред, да не би по Дунав да я карат тамошната.....

            Сметната грубо площа на парцела около 80до 100дка с височина средна 3м. по цена за огрев е над 8мил., отделно складовете пращят от готова продукция, нямат празно хале ! Трябваше им само едно посещение на три вещи лица оценители и в складовете за химикали да влязат !

            ------- НОооо, ТОВА Е Бг. И ЦАРУВА уж самоиздържащо се КФН !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              Да си плащат по бързо по сметките и да забравяме още по бързо, че като знам само що материал и продукция са събрали - ПРАЩЯТ!!! -За огрев да го разпродадът - по 42,00 трябва да ни платят!
              планини от дървесина около завода ! изсекоха горите около Троян

              а как Фазерлес все проблеми с дървесината имаха години наред, да не би по Дунав да я карат тамошната.....
              "the trend is your friend until the end..."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Видяхте ли отчета? Как винаги така се получава, след търгово резултатите се подобряват
                Да си плащат по бързо по сметките и да забравяме още по бързо, че като знам само що материал и продукция са събрали - ПРАЩЯТ!!! -За огрев да го разпродадът - по 42,00 трябва да ни платят!

                Коментар


                • Видяхте ли отчета? Как винаги така се получава, след търгово резултатите се подобряват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Велде България АД-Троян
                    Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите


                    -" 3. Вземане решение за разпределение на печалбата за 2016 година; Проект за решение: Общото събрание на акционерите приема предложението на Съвета на директорите на Дружеството, от печалбата за 2016 година да не се разпределят дивиденти. "

                    ....
                    7. Вземане на решение за отписване на „Велде България“ АД от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от Комисията за финансов надзор, на основание чл.119, ал.1, т.3, б. „б“ от ЗППЦК.; Проект за решение: Общото събрание на акционерите приема решение за отписване на „Велде България“ АД от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от Комисията за финансов надзор, на основание чл.119, ал.1, т.3, б. „б“ от ЗППЦК."


                    Та кога ще минат сделките на ОТС на приелите търговото предложение?
                    Предполагам- до една седмица.

                    Коментар


                    • Велде България АД-Троян
                      Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите


                      -" 3. Вземане решение за разпределение на печалбата за 2016 година; Проект за решение: Общото събрание на акционерите приема предложението на Съвета на директорите на Дружеството, от печалбата за 2016 година да не се разпределят дивиденти. "

                      ....
                      7. Вземане на решение за отписване на „Велде България“ АД от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от Комисията за финансов надзор, на основание чл.119, ал.1, т.3, б. „б“ от ЗППЦК.; Проект за решение: Общото събрание на акционерите приема решение за отписване на „Велде България“ АД от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от Комисията за финансов надзор, на основание чл.119, ал.1, т.3, б. „б“ от ЗППЦК."


                      Та кога ще минат сделките на ОТС на приелите търговото предложение?

                      Коментар


                      • Варна плод и Лесопласт... я да им поразгледаме показателите и всички там DCF и прочее, та на каква цена се търгува Варна плод на каква Лесопласт,че и търгово на неадекватна цена

                        Коментар


                        • Корекция, ако преминат 95% са задължени още 3 месеца да изкупуват акции на цената на търговото. Просто се подава едно искане. Така че има време...
                          Last edited by dex; 20.04.2017, 21:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                            Не тече, ами направо изтича.
                            http://bulbrokers.com/bg/markets/bor...e-blgariya-ad/
                            И аз така бях чул, че до 28,04, трябва да съм приключил и за това реших и да повдигна въпроса, колкото и да ми е неприятен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Тук тече ли някакъв срок и от кога?
                              Не тече, ами направо изтича.
                              http://bulbrokers.com/bg/markets/bor...e-blgariya-ad/

                              Коментар


                              • Тук тече ли някакъв срок и от кога?

                                Коментар

                                Working...
                                X