IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти, дивиденти, ДИВИДЕНТИ !!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    Сподели как е, ако може.
    https://cdn.doctorsonly.co.il/2017/0..._er_170004.pdf

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
      BRD RO: proposes paying a RON 1.64 dividend (11.6% DIVY)

      http://www.bvb.ro/infocont/infocont1...9042018-EN.pdf

      кога ще ги стигнем ...
      през 2016 дивидентът е бил 0,73
      през 2015 - 0,32
      2011 - 0,17
      2010 - 0,18

      по спомен - май през 2017 SG Румъния продаде някакъв актив на Банка Трансилвания

      Коментар


      • BMW ще снесе четири кинта тази година.


        Аз обичам BMW.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Aз ще споделя като непушач, но в компанията на активни пушачи.

          Моята гледна точка - пушиха около мен в затворено помещение - леко смърди, според някои на пуканки, на мне ми биеше на някаква гадост, но в пъти по-малко гадна от която и да е друга цигара. Е, не е и електронна, така че не е препоръчително да пушите до непушач в затворено помещение, но принципно се трае.

          Тяхната гледна точка - има само 3 вида (едните са ментолови), плюс е, че не им се налга да излизат, за да припалят, няма нищо общо с електронните и чувството било като за истински цигари, съответно трявба да си събираш угарките в кутия някъде. Стигало им за 13-16 дръпвания (не го запомних точно), но ако ти се пуши много, цигарата свършва за отрицателно време и с две думи не било особено далаверско като цена, макар че ако си купиш 200 цигари излизали на 4,85 кутията от 20 бройки или нещо такова. дано съм бил полезен - дължа ти го

          По темата с дивидентите - на мен ми е интересен единствено Хим-а какво ще даде и дали ще даде изобщо,но всеки с интересите си. Инетерсно ми е и дали ще има 6 месечени дивиденти, там очаквам само Софарма да се включи.
          Благодаря ти.

          А за Хима, едва ли ще са от първите с двуразови, но след година може да узрее идеята.
          Интересно ми е и Северкооп холдинг какво ще го правят големия кеш след продажбите миналата година.

          Успех!

          Коментар


          • BRD RO: proposes paying a RON 1.64 dividend (11.6% DIVY)

            http://www.bvb.ro/infocont/infocont1...9042018-EN.pdf

            кога ще ги стигнем ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

              недей така с лошо за Софарма
              има хора, които живеем от дивидента
              искаш да съм до тук ли???
              Е мислех че си насочен предимно към трейдинга а не към майката. Както и да е. Това са си мои прогнози, и мои очаквания. Аз също предпочитам 10 стотинки, но ще видим какво ще стане. Мисля си че ще гледат да купят повече собствени акции с печалбата. Не мисля че това е лошо, напротив, аз лично така бих направил, но примерно на цени под 4лв. - 3,80-3,90лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                Сподели как е, ако може.
                Aз ще споделя като непушач, но в компанията на активни пушачи.

                Моята гледна точка - пушиха около мен в затворено помещение - леко смърди, според някои на пуканки, на мне ми биеше на някаква гадост, но в пъти по-малко гадна от която и да е друга цигара. Е, не е и електронна, така че не е препоръчително да пушите до непушач в затворено помещение, но принципно се трае.

                Тяхната гледна точка - има само 3 вида (едните са ментолови), плюс е, че не им се налга да излизат, за да припалят, няма нищо общо с електронните и чувството било като за истински цигари, съответно трявба да си събираш угарките в кутия някъде. Стигало им за 13-16 дръпвания (не го запомних точно), но ако ти се пуши много, цигарата свършва за отрицателно време и с две думи не било особено далаверско като цена, макар че ако си купиш 200 цигари излизали на 4,85 кутията от 20 бройки или нещо такова. дано съм бил полезен - дължа ти го

                По темата с дивидентите - на мен ми е интересен единствено Хим-а какво ще даде и дали ще даде изобщо,но всеки с интересите си. Инетерсно ми е и дали ще има 6 месечени дивиденти, там очаквам само Софарма да се включи.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Тони, ще съм ти задължен, ако може да ме насочиш към сайт, дето да гледам откъде колко ще се нагувича. Иначе аз мисля: Софарма Имоти ще снесе по-малко - около 26.8 стинки. Трейдингът ще снесе тоже колкото преди година - 30 стинки. Атерата ще снесе около колкото миналата година - или малко по-малко - например около да кажем 15.8 стинки. Привилегированият жабок - ясно е - 57 стинки. Простият Жабок - колкото миналата година. За другите като цяло - зная - ама няма да са ви интересни - щото нямате такива, но пък от друга страна имате достъп до тайнствени сайтове, дето можете да си ги проверявате.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Здравейте,
                    в тази тема на Импето вместо табло за обяви кой колко е получил(което може да се види във всеки сайт), може ли да чуя и вашите прогнози за дивидент от компании на БФБ?
                    Ето моите предположения:
                    Сфарм - 11ст
                    СФТРД - 30ст
                    Бреф - 3ст
                    Атера - 14ст
                    Корадо - 25ст
                    Хес - 22ст
                    Хим - 6-7ст

                    Това следя, ще се радвам и други да се включат с прогнози.
                    VIPOM - 1,58лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      И аз ще се включа с прогнози и малки коментари, там където е нужно...
                      Очаквания за брутен дивидент-
                      Софарма имоти АДСИЦ - 0,27-0,28лв. (тук всичко е спокойно, само разводняването на капитала, свива леко дивидента)
                      Telenor - 8,10 kr (1,62лв.) (тук всичко е ясно още от преди месец, това им е хубавото на чуждите борси и чуждите компании. Лошото е че данъка в Норвегия е 25%)
                      Корадо България АД- 0.20лв.(33% повече акции, заявка от мениджмънта че дивидентната доходност леко ще намелее, за сметка на по-големи инвестиции)
                      Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ - 0,03лв. (тук всичко е ясно)
                      Софарма трейдинг АД - 0,30лв (запазване на дивидента)
                      Хидравлични елементи и системи АД - 0,20лв. (очаквам леко увеличение спрямо миналата година, заради по-добрите резултати)
                      Стара планина холд АД - 0,21-0,22лв. (очаквам леко увеличение спрямо миналата година, заради по-добрите резултати )
                      Софарма АД - 0,05лв. (очаквам намаляване на дивидента за сметка на покупката на собствени акции)
                      Елана агрокредит АД - 0,085лв. (вече излезе информация0
                      Монбат АД - 0,22-0,23лв.
                      М+С хидравлик АД - 0,26-0,27лв.
                      Адванс Терафонд АДСИЦ - нямам прогноза
                      Спиди АД - 1.13 лв.
                      Индустриален Капитал Холдинг АД - 0,05лв. (силно се надявам да повторят дивидента от миналата година)
                      недей така с лошо за Софарма
                      има хора, които живеем от дивидента
                      искаш да съм до тук ли???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Хим - 6-7ст
                        При ХИМ очакванията са ми за разпределяне на 60% от EPS-a за 2017 или малко над 9 ст.
                        Мненията ми не са препоръка за търговия.

                        Коментар


                        • И аз ще се включа с прогнози и малки коментари, там където е нужно...
                          Очаквания за брутен дивидент-
                          Софарма имоти АДСИЦ - 0,27-0,28лв. (тук всичко е спокойно, само разводняването на капитала, свива леко дивидента)
                          Telenor - 8,10 kr (1,62лв.) (тук всичко е ясно още от преди месец, това им е хубавото на чуждите борси и чуждите компании. Лошото е че данъка в Норвегия е 25%)
                          Корадо България АД- 0.20лв.(33% повече акции, заявка от мениджмънта че дивидентната доходност леко ще намелее, за сметка на по-големи инвестиции)
                          Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ - 0,03лв. (тук всичко е ясно)
                          Софарма трейдинг АД - 0,30лв (запазване на дивидента)
                          Хидравлични елементи и системи АД - 0,20лв. (очаквам леко увеличение спрямо миналата година, заради по-добрите резултати)
                          Стара планина холд АД - 0,21-0,22лв. (очаквам леко увеличение спрямо миналата година, заради по-добрите резултати )
                          Софарма АД - 0,05лв. (очаквам намаляване на дивидента за сметка на покупката на собствени акции)
                          Елана агрокредит АД - 0,085лв. (вече излезе информация0
                          Монбат АД - 0,22-0,23лв.
                          М+С хидравлик АД - 0,26-0,27лв.
                          Адванс Терафонд АДСИЦ - нямам прогноза
                          Спиди АД - 1.13 лв.
                          Индустриален Капитал Холдинг АД - 0,05лв. (силно се надявам да повторят дивидента от миналата година)

                          Коментар


                          • Здравейте,
                            в тази тема на Импето вместо табло за обяви кой колко е получил(което може да се види във всеки сайт), може ли да чуя и вашите прогнози за дивидент от компании на БФБ?
                            Ето моите предположения:
                            Сфарм - 11ст
                            СФТРД - 30ст
                            Бреф - 3ст
                            Атера - 14ст
                            Корадо - 25ст
                            Хес - 22ст
                            Хим - 6-7ст

                            Това следя, ще се радвам и други да се включат с прогнози.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                              Сподели как е, ако може.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sagitarius_d Разгледай мнение
                                Извън Щатите, Марлборо се прави от Philip Morris International (PM) ( и от тях имам акции). През 2008-а операциите се разделиха на Щатски (Altria) и Световни (Phillip Morris International), за да се намалят рисковете ако примерно има големи осъждания от бивши USA пушачи..

                                Каква марка цигари точно пушиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X