IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена Инвест Холдинг АД (5ALB / ALBHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Сега каква е хаавата , от утре нема се търгуват Албена холдинг...
    при решение на ОСА те автоматично ще съберат акциите на Албена АД и Албена холдинг и ще ги конвертируват и ще ги пратят пак при ИП новите или ние ще си правиме поръчка през ИП до Албените да ни ги конвертируват ....
    Предполагам всичко ще става автоматично и няма да се правят никакви поръчки.

    Коментар


    • Сега каква е хаавата , от утре нема се търгуват Албена холдинг...
      при решение на ОСА те автоматично ще съберат акциите на Албена АД и Албена холдинг и ще ги конвертируват и ще ги пратят пак при ИП новите или ние ще си правиме поръчка през ИП до Албените да ни ги конвертируват ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        Защо се правиш на ударен, всеки който ти има доверие може да ти даде достъп до парите му или даването на пари назаем на приятел или роднина не е ли същото. Това, че аз примерно не разбирам от акции и съм ти се доверил на теб да ми търгуваш за моя сметка и на моя отговорност, кое му е незаконното тук като аз си нося отговорността ? Да не говорим, че и другия начин е съвсем лесен с пълномощно. Ти къде отиде да дълбаеш не знам, кое е незаконното като титуляра си носи отговорността за решенията !
        Ей това удебеленото е незаконното. Друг въпрос е, че на практика не могат да те хванат. Въпросната дейност е запазена за ИП-тата и подлежи на лицензионен режим.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Имам предвид ето това:



          Аз поне го разбирам така: според теб щом нещо няма как да бъде следено и контролирано, то не е незаконно. Поправи ме, ако не си искал точно това да кажеш.
          Приемаш всичко буквално, мисля че обясних и ме разбра какво исках да кажа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Защо се правиш на ударен, всеки който ти има доверие може да ти даде достъп до парите му или даването на пари назаем на приятел или роднина не е ли същото. Това, че аз примерно не разбирам от акции и съм ти се доверил на теб да ми търгуваш за моя сметка и на моя отговорност, кое му е незаконното тук като аз си нося отговорността ? Да не говорим, че и другия начин е съвсем лесен с пълномощно. Ти къде отиде да дълбаеш не знам, кое е незаконното като титуляра си носи отговорността за решенията !
            Имам предвид ето това:

            .........Това няма как да се следи и контролира, че да е незаконно..........
            Аз поне го разбирам така: според теб щом нещо няма как да бъде следено и контролирано, то не е незаконно. Поправи ме, ако не си искал точно това да кажеш.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Ако това са ти критериите за законно/незаконно, няма да свършиш добре.
              Защо се правиш на ударен, всеки който ти има доверие може да ти даде достъп до парите му или даването на пари назаем на приятел или роднина не е ли същото. Това, че аз примерно не разбирам от акции и съм ти се доверил на теб да ми търгуваш за моя сметка и на моя отговорност, кое му е незаконното тук като аз си нося отговорността ? Да не говорим, че и другия начин е съвсем лесен с пълномощно. Ти къде отиде да дълбаеш не знам, кое е незаконното като титуляра си носи отговорността за решенията !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Дори и законно с пълномощно можеш да търгуваш с колкото си платформи пожелаеш. А и без пълномощно както ти каза Монти пак може, когато титуляра на платформата е друго лице, а ти е дал достъп на теб. Това няма как да се следи и контролира, че да е незаконно. Примерно братовчед или приятел е сключил договор с посредник и платформата се води на негово име, но той с устна договорка между вас си ти е дал възможност ти да влизаш и търгуваш. И това се прави примерно не с цел манипулации на пазара, а с цел да управляваш и инвестираш парите на това лице.
                Ако това са ти критериите за законно/незаконно, няма да свършиш добре.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Защо си мисля, че това май е забранено ....?
                  Дори и законно с пълномощно можеш да търгуваш с колкото си платформи пожелаеш. А и без пълномощно както ти каза Монти пак може, когато титуляра на платформата е друго лице, а ти е дал достъп на теб. Това няма как да се следи и контролира, че да е незаконно. Примерно братовчед или приятел е сключил договор с посредник и платформата се води на негово име, но той с устна договорка между вас си ти е дал възможност ти да влизаш и търгуваш. И това се прави примерно не с цел манипулации на пазара, а с цел да управляваш и инвестираш парите на това лице.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Сключените договори за платформи може да са толкова и повече, но аз лично имам договора за 3 платформи за БФБ, две от които не съм използвал никога. Отделно познавам и съм накарал поне 10-тина човека да сключат такива договори, от които търгуват 2, които двама имат по 2-3 сделки на година. Идеята ми е, че активно търгуващите индивидуални клиенти към днешна дата, според мен сме 200-300 човека макс.
                    15% напълно си прав, че активно търгуващите сме много по малко, затова и ми е чудно какво е това пазарене на по една бройка, а външни хора които не са чували какво е борса да купуват ми се струва странно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Защо си мисля, че това май е забранено ....?

                      Не може да се докаже....
                      не се женят ,не живеят на един адрес , на 10 приятели ще вземе данните .... а парите той ще внася...като картите за телефон.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Пошегувах се,
                        Но има истина в това което написах , някой корифей го правят по доста позиции....
                        Имат открити платформи на цялата им рода до 10 коляно ,но платформите те ги ръководят ..
                        Защо си мисля, че това май е забранено ....?
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Не мога да те разбера, какво имаш предвид? То ако искам да манипулирам нещо, не са ми нужни 3 платформи, нито 10-тина познати. Ама пусто въобще не вярвам в ТА на БФБ, та и не се интересувам грам от стойности на индекси или акции. Гледам основно печалбите и перспективите и с едното око активите. Нищо друго не ме интересува.
                          Пошегувах се,
                          Но има истина в това което написах , някой корифей го правят по доста позиции....
                          Имат открити платформи на цялата им рода до 10 коляно ,но платформите те ги ръководят ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Готов си за манипулиране на поне 3 акции....
                            Не мога да те разбера, какво имаш предвид? То ако искам да манипулирам нещо, не са ми нужни 3 платформи, нито 10-тина познати. Ама пусто въобще не вярвам в ТА на БФБ, та и не се интересувам грам от стойности на индекси или акции. Гледам основно печалбите и перспективите и с едното око активите. Нищо друго не ме интересува.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Сключените договори за платформи може да са толкова и повече, но аз лично имам договора за 3 платформи за БФБ, две от които не съм използвал никога. Отделно познавам и съм накарал поне 10-тина човека да сключат такива договори, от които търгуват 2, които двама имат по 2-3 сделки на година. Идеята ми е, че активно търгуващите индивидуални клиенти към днешна дата, според мен сме 200-300 човека макс.
                              Готов си за манипулиране на поне 3 акции....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Ми и аз това им казвам де ! Аз мисля, че търгуващите през платформи сме около 5000.
                                Сключените договори за платформи може да са толкова и повече, но аз лично имам договора за 3 платформи за БФБ, две от които не съм използвал никога. Отделно познавам и съм накарал поне 10-тина човека да сключат такива договори, от които търгуват 2, които двама имат по 2-3 сделки на година. Идеята ми е, че активно търгуващите индивидуални клиенти към днешна дата, според мен сме 200-300 човека макс.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X