IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медика АД (5MA / MDIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • MDIKA

    съжалявам, ама не съм съгласен с теб. доверие ми нямат доверието, че не точат. може би греша, но не им вярвам. от какъв зор да остават печалба на такива като нас?

    Коментар


    • MDIKA

      не е източено, миналата година загубиха пазар заради Софарма, но предприятието е много модерно и ще има развитие в него, само free float е нисък

      Коментар


      • MDIKA

        Доверие ОХ

        Коментар


        • MDIKA

          Кой го контролира?

          Коментар


          • MDIKA

            Ne se tochi, zashtoto veche e iztocheno li?

            Коментар


            • MDIKA

              Предприятието не се точи, бъдете сигурни момчета

              Коментар


              • MDIKA

                мерси, императоре. ще си помисля. мисля че има хляб в медика, но все пак малко скъпичко ми се струва. но утрото е по-мъдро от вечерта, а утре борсата работи.
                лека нощ от мен.
                и не се изнервайте и заяждайте:-) няма сми.

                Коментар


                • MDIKA

                  kaktovinagi pogreshno razbirane. nikoi nikogo ne napada!!!

                  izkazvam mnenie kakto TI i vsichki ostanali v tozi forum!

                  Коментар


                  • MDIKA

                    М-м-м-м... затруднението е временно, а както казах това е много модерно предприятие, така че цената е реална,, а реши ли се проблемът, ще се изстреля яко.

                    Каролин - бих те помолил да не повтаряш папагалски едно и също. В момента ТИ разводняваш форумът - аз пиша ПО ТЕМИТЕ, не се занимавам с лични нападки.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • MDIKA

                      leeeleee Imperator4e...... kudeto i da pogledna, vse tvoeto imesreshtam. ama ti si po-zle i ot jena bre.

                      IMAM 4ustvoto 4e si si postavil za cel da susipesh renometo na tozi forum izcialo.

                      JALKO JALKO Investore, 4e ne zabeliazvate ili si zatvariate o4ite za tova v kakvo si prevrushta foruma!
                      jalko mom4eta.... opraviate se sami s tova leke!

                      Коментар


                      • MDIKA

                        май sfarm е причината. и аз смятам че ще намерят друг клиент или че ще стартират собствено производство, но все пак си мисля че трябва да се търгува по-ниско от 30. сегашната цена като че ли не отрзява това затруднение.

                        Коментар


                        • MDIKA

                          Те и за 2001 имаха загуба, ама пак си снесоха 2.30 кинта както имат обичаят да постъпват.
                          Между другото загубата за 9-месечието май беше по-голяма от годишната и то доста. Майкризата беше причинена от ония подлеци от Софарма дето взеха сами да си произвеждат някаква субстанция, дето преди я вземаха от Медика.
                          Но Медика ще му намерят цаката - или друг клиент или промяна на производството. А и защо да не почнат да фабрикуват аналог на софармовия илач и така да си отмъстят ???? Аз бих постъпил тъй ако мога.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • MDIKA

                            мерси,
                            което ме притеснява е че мdica отчита загува за 2004та. Защо мислиш че ще изплатят дивидент при това положение?

                            Коментар


                            • MDIKA

                              Не забравяй че събранието и почти сигурният дивидент налближават - може и да не падне, не и с много. Вамо... не го познавам добре, освен от това, което разказаха колегите тук, погледнах и отчетът - изглежда добро дружество. Холдингът навремето държеше 14% от Слънчев бряг и нищо друго... сега не ги знам.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • MDIKA

                                imperatore, докато си тук, мога ли да те попитам какво мислиш за VAMO и HSLB?

                                Коментар

                                Working...
                                X