IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медика АД (5MA / MDIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чичо Оги май няма с кой да играе табла

    Коментар


    • Кой ще пъкне в четвъртък?

      Тони?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        малката ми шест годишна принцеса иска да я водя да й ги покажа
        Иска СОФАРМА да види детето - тука в Пловдив само коли с логото й показвам.
        Ами доведи я. Ще и хареса. Разни чичковци си говорят за сухо и я глезят с бонбонки.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          И аз мисля: Медика скоро ще бъде опапана.

          Ще ида, ще ида - аз - знаеш: обичам да ходя в секси кулите.
          малката ми шест годишна принцеса иска да я водя да й ги покажа
          Иска СОФАРМА да види детето - тука в Пловдив само коли с логото й показвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Интересно защо чичо Оги втора година отряза дивидентите за акционерите? Нима вече подготвя вливането? Ако ида на оса Импето трябва да пита!!!
            И аз мисля: Медика скоро ще бъде опапана.

            Ще ида, ще ида - аз - знаеш: обичам да ходя в секси кулите.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Интересно защо чичо Оги втора година отряза дивидентите за акционерите? Нима вече подготвя вливането? Ако ида на оса Импето трябва да пита!!!

              Коментар


              • Според сайтът, централата на Медика вече е в нашите любими и могъщи кули.


                Това е чудесно: обичам да ходя там на сборища.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Тези акционери са ми доста несериозни

                  Коментар


                  • Кои са новите акционери.Читави ли са..
                    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...ofarma-188248/
                    И новите като старите

                    Коментар


                    • продажба на Медика ад

                      Чудя се, след продажбата на Медика АД ,колко ли от сегашните служители ще останат?
                      За Софийския офис няма шанс,излишен лукс е , но предложението за Сандански е за 70% подмяна на кадрите.
                      Ай честит ви нов акционер.

                      Коментар


                      • Импе, златото и то тръгна по течението. Друго си беше акции в добро предприятие !!!!

                        Коментар


                        • Не сгрешил думичката: тя не противоречи на другата.

                          А и за възможности: ако река да придобия 9600 акции от Медика, не че съвсем не мога да сторя това... но ще стана ного концентиран.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Аз не можах да ида – и ного се притеснявах, че това може да провали сборището... слава богу – някой достойно ме е заместил.
                            А и подобна цифра не е в мой стил – не е ли очевидно?
                            Жалко, че не си присъствал.
                            Сгрешил си думичката - не е СТИЛ, а ВЪЗМОЖНОСТИ !!!
                            Сложи си ръката на сърцето и се поправи !!!

                            Двамата с Тони разбихте вратите на кулите от посещения, кой от кой по-напред да сте там. Тони даже втори офис щял да си наема !!
                            Last edited by fortiss; 20.11.2014, 14:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                              Импето?
                              Аз не можах да ида – и ного се притеснявах, че това може да провали сборището... слава богу – някой достойно ме е заместил.
                              А и подобна цифра не е в мой стил – не е ли очевидно?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импето?

                                Коментар

                                Working...
                                X