IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой балон ке пукне пръв ... ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

    Според вас ще продължи ли издишването на Албена и Биовет? Или е добре да се влиза в тях сега??? Замислил съм се за ALB, но имам чувстовото, че може и да падне още малко... Какво мислите?

    Коментар


    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

      Така е

      Коментар


      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

        Албена и Биовет изпускат пара та пушек се вдига.

        Коментар


        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

          Струва ми се, че Кремиковци вече започна да издиша.Много по рано отколкото очаквах все пак....

          Коментар


          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

            Ееееееее момчета не с лошото

            Коментар


            • Кой балон ке пукне пръв ... ?

              По простичко е.И накрая така ще направи.Ще видиш.И доста пишман акционери ще направят същото.

              Коментар


              • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                Не е ли по просто въпросният индивид да си купи едно морковче и една краставица и една тиквичка ?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                  Почти сигурно е, че Бай Мангал ще се разкара.Много хора бозаят от Кремиковци и ако Бай Мангал го купи тая цицка ще пресъхне а те в никакъв случай няма да позволят това.Всъщност през последните дни четох в пресата,че някакво племе команчи краде вагони със скраб предназначени за Стомана Перник и ги кара в Кремиковци на доброволни начала.Това е много добра новина за привържениците на Крем и няма начин акциите му да не скочат драстично в близките дни.
                  Апропо щях да забравя.Някакъв тук го сърби задника.Бих му препоръчал да се обърне към гей обществото.Аз за съжаление не мога да му помогна.

                  Коментар


                  • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                    Ако индианеца си замине, тия дето се набълбукаха с Кремиковци ще почнат да се хвърлят през прозорецът или да си продават жените. Е, ако е луд да остане, да го купи и да налее кинти, тогава друга работа.
                    А Химко е мъртво, както казах 728 пъти. И по-скоро Льоня Брежнев ще стане от гробът, отколкото то.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                      Манафите да та пукнат

                      Коментар


                      • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                        И Химко и Кремиковци ке пукнат, въпрос на време.Защо-вече съм писал.

                        Коментар


                        • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                          Май холдингите взеха да изпускат въздухът...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                            Интересно - как Химко ще си плати борчовете, като не работи?
                            И имаме интерес от предприятия, които да работят БЕЗ НИЕ ДА ИМ ПЛАЩАМЕ ЗА ДА РАБОТЯТ. А Химко и Кремиковци не са такива.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • "Заспали" дружества

                              Императоре, сам знаеш, че за предприятия от този мащаб пасивите са нещо много относително. Типичен пример е Химко и дългът му към Булгаргаз. Това са предприятия, които са структуроопределящи и всички имат полза от това те да работят. Точно затова държавата не търси много, много вземанията си към Кремиковци (който напоследък дава доста добри резултати). А при сериозен инвеститор и добър менидмънт Химко и Кремиковци могат да погасят пасивите си за няколко години. Ето защо съм оптимист за тяхното развитие.

                              Коментар


                              • Кой балон ке пукне пръв ... ?

                                М, само дето пасивите им са в пъти повече.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X