IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SUN NJAMA DULGO DA STOI NA 4- 5 LEVA

    Коментар


    • Goljama vrutka sus SUN, njakoi pak napravi s4etovodna ma6inacija. Moje da se o4akvat novi sdelki na po visoki niva.

      Коментар


      • Sun i Plobt 6te produljavat da rastat. Sa SOFBT i BLABT njama smisul da pi6a.

        Коментар


        • Prognosite ni se sbudvat. Samo SUN isostava. I tam predvijda povi6enie do 8-10 leva. Te vinagi se suismervat s drugite.

          Коментар


          • Re: tutun4o

            Първоначално изпратено от SP
            15 lv.
            Приятелю, аз бих купил 5 000 акции на тази цена!

            Коментар


            • кви 15 лв бре

              Коментар


              • tutun4o

                15 lv.

                Коментар


                • аз имам към 700 плебт
                  каква цена давате щом искате ликвидност?

                  Коментар


                  • прав си-много трудно се събират

                    Коментар


                    • Te su6to sa dobri no sa po malko likvidni

                      Коментар


                      • Поразгледай по-внимателно и ПЛЕБТ- изключителна инвестиционна програма , монополно положение ...

                        Коментар


                        • Moje bi nai podcenenite sa SUN i PLOBT. Sa drugite se snae 4e imat potencial.

                          Коментар


                          • BTH най-после минаха психологическите 30 лв. Абсурдно е, но БСП са принудени да извършат приватизацията. Не могат да барнат валутния борд, а от EU не им дават да увеличат дефицита. От друга страна им трябват много пари за дървени сапунерки след наводненията, за студени банички и топли бози за циганетата в училищата, за 13-та и 14-та социална помощ пак за същите. За да си изпълнят поне част от предизборните лъжи, освен поредното вдигане на данъците и осигуровките на работещите българи ще трябва да продадат бързо нещо стойностно.

                            Коментар


                            • Tjutjuna e sakonen narkotik- ne moje da ne se pe4eli ot prodajbata mu.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kilur
                                Paradoxa e 4e v Evropa pu6a4ite namaljavat, a BG se uveli4avat. Taka 4e ima o6te hljab v tjutjunite.
                                Хляб не виждам , освен катрани и никотин и някоя далаверка за свои хора друго няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X