IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • То хубаво ама не се случва тази приватизация !

    Коментар


    • Различни източници от тютюневите среди оценяват "Булгартабак" в сегашния му вид на около 200-млн. евро. Пазарната капитализация на холдинга е доста по-ниска .Не е препоръка.

      Коментар


      • Зависи.Нека да видиме условията за приватизация.От там следва интереса,участниците и съответно цената.Но повече от 23 лева със сигурност
        23 по 5900 000 държавен дял - 135 м лв...... доста повече ще е... поне евро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от meche_cveti93
          Имам вече но прогнози не давам.Нито препоръки.После индиянците от племето Сменящите се никове почват да плюят
          B.Graham , имах предвид на каква цена може да е оценката на държавния дял на холдинга ако има приватизация....
          Зависи.Нека да видиме условията за приватизация.От там следва интереса,участниците и съответно цената.Но повече от 23 лева със сигурност
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Имам вече но прогнози не давам.Нито препоръки.После индиянците от племето Сменящите се никове почват да плюят
            B.Graham , имах предвид на каква цена може да е оценката на държавния дял на холдинга ако има приватизация....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от meche_cveti93
              Няма засищане бичия глад.
              B.Graham,
              Предполагам и ти също имаш акции ... дай една прогноза . Мойта е много субективна защото се влияе от оценките преди години.
              Имам вече но прогнози не давам.Нито препоръки.После индиянците от племето Сменящите се никове почват да плюят
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Няма засищане бичия глад.
                B.Graham,
                Предполагам и ти също имаш акции ... дай една прогноза . Мойта е много субективна защото се влияе от оценките преди години.

                Коментар


                • Няма засищане бичия глад.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • ами тогава аз да пусна моите на една поръчка .. / над 40 ) / и ще компенсирам та да не се нарушава баланса )

                    Майната ,
                    Есента на 2007 г. влизаше голям и купува до 48 лв. ..... лятото на 2008 г. влезе Морган и купува на 29 лв. и то при положение за продажба на дъщерните фабрики една по една .
                    Да се надяваме и това време ще дойде да се изпълнят поръчките над 40 .... скоро.
                    Не е препоръка....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                      Ма не се прай.Ти не знаеш ли, че идва Апокалпсиса?Кви са тия ръстове?А?Не вървиш по линията на партията ей.
                      B.Graham ,
                      Шегата настрана , но нещо ще става .... най после. Големи пакети минават и в Благоевград БТ.
                      Не е препоръка....
                      Чшшшшш.Кой се шегува?Трайчо ми се вижда сериозен ама съм се наслушал на приказки.Дано.Аме не се засилвайте много-много щото не са ми дошли дивидентите.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Ма не се прай.Ти не знаеш ли, че идва Апокалпсиса?Кви са тия ръстове?А?Не вървиш по линията на партията ей.
                        B.Graham ,
                        Шегата настрана , но нещо ще става .... най после. Големи пакети минават и в Благоевград БТ.
                        Не е препоръка....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                          Да се кротнете викам аз.На нищо не прилича това ваш'то.
                          B.Graham ,
                          По правилното е да се каже .... да се кротнеш .Защото полувината от поръчките продава до 52 са мой...... И ако ме ядосате ще ги оттегля .... вече ми дойде такава мисъл...
                          Не е препоръка ....
                          ами тогава аз да пусна моите на една поръчка .. / над 40 ) / и ще компенсирам та да не се нарушава баланса )
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                            Да се кротнете викам аз.На нищо не прилича това ваш'то.
                            B.Graham ,
                            По правилното е да се каже .... да се кротнеш .Защото полувината от поръчките продава до 52 са мой...... И ако ме ядосате ще ги оттегля .... вече ми дойде такава мисъл...
                            Не е препоръка ....
                            Ма не се прай.Ти не знаеш ли, че идва Апокалпсиса?Кви са тия ръстове?А?Не вървиш по линията на партията ей.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Да се кротнете викам аз.На нищо не прилича това ваш'то.
                              B.Graham ,
                              По правилното е да се каже .... да се кротнеш .Защото полувината от поръчките продава до 52 са мой...... И ако ме ядосате ще ги оттегля .... вече ми дойде такава мисъл...
                              Не е препоръка ....

                              Коментар


                              • Да се кротнете викам аз.На нищо не прилича това ваш'то.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X