IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако не друго то поне през уикенда ми отпаднаха съмненията относно приватизацията.Сега вече е въпрос на цена.Преди имаше някакъв "виртуален кабинет" където можеше да се погледнат документите за приватизацията.Сега дали има нещо подобно?
    B.Graham,
    Пробвай в сайта на АП . Но освен отчетите на групата ... ?

    Коментар


    • Ако не друго то поне през уикенда ми отпаднаха съмненията относно приватизацията.Сега вече е въпрос на цена.Преди имаше някакъв "виртуален кабинет" където можеше да се погледнат документите за приватизацията.Сега дали има нещо подобно?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Ще има ли приватизация при вашето правителство и на какво?

        Смятаме, че държавата трябва да осребри всички активи, които не може да управлява възможно най-ефективно и които биха помогнали за стабилизирането на публичните финанси, а пък и имат пазарна логика.

        Например?

        Например "Булгартабак", най-ясният пример.

        А енергийните дружества, за които говорихме, които още са държавни или държавата има миноритарни дялове, ще се продават ли чрез фондовата борса?

        Това е искреното ми желание. Ще работя в тази посока.

        Това говори впрочем и финансовият министър.

        И съм оптимист, че това ще стане и ще има интерес. Ще помогна и за прозрачността в действието и финансовите отчети на дружествата. Ще въвлече и голям брой дребни инвеститори в индустрията, а и ще напълни хазната.
        Интервю на м-ра на икономиката пред Дарик ...

        Коментар


        • Днес беше голяма скука.Айде другата седмица да е по интересна.
          Не трябва да сме максималисти .... 27 % плюс , но друго освен много добра седмица не мога да кажа..... Дай боже още много такива и не само тук но и по всички позиции на БФБ....

          Коментар


          • Днес беше голяма скука.Айде другата седмица да е по интересна.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от meche_cveti93
              B.Greham ,
              Спекуланти са в лявата редичка ..... надушили мърша . Познати са ми в много акции.... като стил . Като конски мухи са и като стане напечено бягат бързо не обичат големите изсипвания а малки бройки на някой заблуден......Но пречат на нормалните купувачи да си купят и ги принуждават на пазарна.
              спекулант да не си, на този свят )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham
                Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Няма засищане бичия глад.
                B.Graham,
                Предполагам и ти също имаш акции ... дай една прогноза . Мойта е много субективна защото се влияе от оценките преди години.
                Имам вече но прогнози не давам.Нито препоръки.После индиянците от племето Сменящите се никове почват да плюят
                :-) хахаха,
                в Сръбско преди 2-3 години стана една нелоша приватизация!

                нямам и не е препоръка за търговия

                Коментар


                • B.Greham ,
                  Спекуланти са в лявата редичка ..... надушили мърша . Познати са ми в много акции.... като стил . Като конски мухи са и като стане напечено бягат бързо не обичат големите изсипвания а малки бройки на някой заблуден......Но пречат на нормалните купувачи да си купят и ги принуждават на пазарна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                    Гледам от ляво редичката как се набира като глист на буца.
                    Вчера оттеглих поръчките с изключение на две .... днес някой ме замества . Но който и да е той няма да продава на пазарна.Само големите бройки до моментната цена са зорлии..
                    Лявата редичка мече,лявата викам аз Как се надцакват с по стинка-две.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Гледам от ляво редичката как се набира като глист на буца.
                      Вчера оттеглих поръчките с изключение на две .... днес някой ме замества . Но който и да е той няма да продава на пазарна.Само големите бройки до моментната цена са зорлии..

                      Коментар


                      • Гледам от ляво редичката как се набира като глист на буца.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от мечето Йоги
                          Първоначално изпратено от B.Graham
                          Айдееее тоя на 24 не му издържаха нервите.Едното тапЕ падна.
                          а и дивидента Греъм, и той си е бонус , ще кацне в скоро време . Обичам да раста на салдо ))
                          В края на месеца доколкото знам.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham
                            Айдееее тоя на 24 не му издържаха нервите.Едното тапЕ падна.
                            а и дивидента Греъм, и той си е бонус , ще кацне в скоро време . Обичам да раста на салдо ))

                            Коментар


                            • Айдееее тоя на 24 не му издържаха нервите.Едното тапЕ падна.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Обаче тия надцакванки с по 1 стотинка са забавни не мислите ли ?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X