IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Холдинг Варна A АД (HVAR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Няма лични плажове по БГ законодателство. Това, че са цопнали Азалия на един от най-готините плажове, не значи, че плажът им е личен.
    Имаш право на мнение ...
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Аз пък съм ходил на учредителното събрание на холдинг "Варна"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Не съм строител и не съм правил разбивка на нещо, което още не е показано като обект, но сметките ги направих по най-простия начин, като броя квадратни метри площ придобита от Холдинга умножих по 300 евро м2. Тъй като на места няма да се строи на ниво земя, а ще се вдигат етажи нагоре, сметките са груби да, но мисля, че поне приблизително са верни.

        Леко хапливи са, но в края на краищата и аз съм бил такъв, а разбрах, че момичето си е спряла отпуската, заради излязала вчера в Нюзлайн статия и за да и пише опровержение. Ако и на мен някой ми развали почивката и аз може да се вкисна леко
        Да бе то това е хубавото, че има опровержение, а и ако е от почивката доста говори - все пак тим са много дейни по линия ПР и комуникации именно това става с този проект.

        Иначе много са груби сметките ти, то няма всичко да е застроено пък и цената на квадрат е ниска и ако говорим за такъв мащабен проект. ще има и икономия от мащаба. Знае ли се кога трябва да е завършен и пуснат в експлоатация?
        Last edited by needtoknowmore; 21.05.2013, 15:11.
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Припомням
          http://www.moreto.net/novini.php?n=177364

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
            Джей, само за протокола как ги сметна тези милиони над 300? Една разбивка да дадеш ще е супер. Иначе опровержението си е добро, нищо че много са те захапали, но пак не разбрах кои ще се проектите последно П.С. Поизтрий си малко личните съобщения, че вече не може ти се праща - нямал си място Дано новите собственици на инвестора, да оправят тази простотия
            Не съм строител и не съм правил разбивка на нещо, което още не е показано като обект, но сметките ги направих по най-простия начин, като броя квадратни метри площ придобита от Холдинга умножих по 300 евро м2. Тъй като на места няма да се строи на ниво земя, а ще се вдигат етажи нагоре, сметките са груби да, но мисля, че поне приблизително са верни.

            Леко хапливи са, но в края на краищата и аз съм бил такъв, а разбрах, че момичето си е спряла отпуската, заради излязала вчера в Нюзлайн статия и за да и пише опровержение. Ако и на мен някой ми развали почивката и аз може да се вкисна леко
            Last edited by Jay Gould; 21.05.2013, 15:05.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Джей, само за протокола как ги сметна тези милиони над 300? Една разбивка да дадеш ще е супер.

              Иначе опровержението си е добро, нищо че много са те захапали, но пак не разбрах кои ще се проектите последно

              П.С. Поизтрий си малко личните съобщения, че вече не може ти се праща - нямал си място Дано новите собственици на инвестора, да оправят тази простотия
              Last edited by needtoknowmore; 21.05.2013, 14:45.
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Те да си оправят първо личния плаж,че морето ги оправи отново тази година...,а после да мислят за градския...
                Няма лични плажове по БГ законодателство. Това, че са цопнали Азалия на един от най-готините плажове, не значи, че плажът им е личен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Те да си оправят първо личния плаж,че морето ги оправи отново тази година...,а после да мислят за градския...
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Империята отвръща на удара

                    Холдинг Варна отговори за Алея Първа! http://www.newsline.bg/news/%D0%B2%D...80%D0%B2%D0%B0
                    Last edited by Jay Gould; 21.05.2013, 13:51.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • За много години на всички много здраве и успехи :-)))

                      Холдинга става все по-голям !!
                      http://www.infostock.bg/infostock/co...tails/40690/bg

                      Успех на всички !!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                        Една стара позабравена тема .
                        Шема, не е забравена, а бесмислена. Да не би да имаш акциЙ ???
                        Не е препоръка ...

                        Коментар


                        • Една стара позабравена тема .
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            "Холдинг Варна АД ще строи 3 броя рехабилитационни центрове и един хотел с конгресен център на алея 1...."

                            Още малко и ще направят пионерски лагер ... Въпреки, че индексите на БФБ се качват от няколко седмици, а някой компании вече направиха по 100% отгоре, а други тепърва ще правят, акциите на ТИМ компаниите бележат спад след спад и засега не се вижда дъно. Само днес акциите на Химимпорт АД са спаднали с 8% и са вече по 76 стотинки бройката. Зърнени Храни България АД са по 20 стотинки (2 акции = 1 шоколадова вафла Троя), Централна кооперативна банда АД 59 стотинки, Параходство българско речно плаване АД 78 стотинки, Холдинг Варна АД са все още по 6 лв., но на изкуствено дишане... От февруари 2009 досега, нещата са коренно променени. И тогава оборотите бяха ниски, но акциите на ТИМ се качваха. А сега? Корпорацията прави глупост след глупост. Лично аз въобще не съм убеден, че ще им стигнат парите за това с което са се заели, защото, още от самото начало са заложили смешно малки сума..... Въпросителни пред Алея 1 – Варна http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...0&df=8&dflid=3 ...... Имот край морето във Варна? Да бе, да! http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...7&df=8&dflid=3 .......
                            Тия серсеми ще го докарат донякъде и ще го зарежат като дупката на мястото на стадион "Варна"

                            Коментар


                            • Ами въпроса какъв е ще застроят и край със зеленината ли?Едва ли модерното строителство няма как да позволи това.

                              Ако пък само това е проблема е решен.

                              Ако не искате "застрояване". което не е застрояване, но както и да е.
                              Ами щом варненци не искат да си стоят в мизерията това е.
                              В цяла България наляха много европейски и инвеститорски пари, тука обаче в Сталин град да умрем в мизерия ли?Инвестират ли в инфраструктура да, общината прави ли го не няма пари, цял живот.Ужас.
                              Тъпа работа.

                              Ето колко са сериозни тия журналисти.

                              "И все пак докато информацията не бъде проверена, не може да се твърди със сигурност, че това действително отговаря на истината."
                              Last edited by Вътрещаря; 11.08.2012, 09:51.

                              Коментар


                              • Да не ме обвинявате в пристрастия към този лош, лош "Дневник", ето една статия, свързана с Холдинг Варна и проекта им Алея 1 на Deutsche Welle:

                                Тормоз, Изнудване, Малтретиране!

                                Уикилийкс ги описа като "новия лидер на организираната престъпност в България". Варненци ги обвиняват в хищнически апетит за "Алея Първа". А според един варненски журналист те са просто ТИМ. Еми Барух за един скандал.

                                http://www.dw.de/dw/article/0,,16157694,00.html

                                Коментар

                                Working...
                                X