IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Знайко не е от Еврофинанс...

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Мърморковците мърморят си - Албена Еверест покорява си...
      Курсът за петък е ревлю/акция май-май...
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        А ММЦ-то ще го направят мно-о секси... но мисля, че някъде трябва да направят и Купонджийски курорт...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Знайко, мамка му, ти да не си от Еврофинанс? Нищо чудно...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Нямам акции на Албена, но ми направи впечатление нещо, което прочетох през уикенда. Шефът на АЛБХЛ г-н Недялков заяви, че възнамеряват ММЦ-то да стане луксозен курорт. В момента водели преговори със скандинавски туроператори за построяването на нов супер луксозен хотел. Това мисля е добре за инвеститорите в Албена. Смятам наистина, че в дългосрочен план дружеството е едно от най-добрите на БФБ, все пак не бих купувал на тази цена, защото дългоср. ми портфейл вече е запълнен и не мисля засега да вкарвам допълнително пари в него. В момента се включвам само в спекулативни позиции.
            Императоре поздрави за новите фазанчета днес - да си ги отгледаш големи ;-)

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Ще си купя самолетче, Бозата, някой ден и с кеф ще кацам на МОИТЕ си писти!!!

              Може и да те повозя, ако си добро дете.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Е се поинтерисувай какво става с хотела в Швейцария. И ти като инвеститор имаш право да знаеш нали

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  И още нещо Императоре
                  Ако имаш самолетче да не забравиш да се повозиш и да кацнеш на пистичките дето си ги правят Албена с милионите левове на инвеститорите като тебе

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Императоре
                    Твойта интересна приказчица обаче има звояк смисъл. Бих казал да не ти закисели след време от акциите на любимото ти дружество Албена. Искренно се надявам да не е така, защото то човек каквото си направи друг неможе нали знаеш. А и още нещо. Ако имаш познати по двете дружества Албена и Албена холдинг поискаи им малко информациика за да те светнат по някои игрички дето и най-добрите анализатори не могат да ги предвидят ако нямат "ушенца". Нали си представяш, че ти си и си оставаш един дребен инвеститор далееееееееееееееч от вътрешните игрички майна. Толкова за сега

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Една лисица /няколко лисици/ минали под една асма-а-а...
                      Дояло им се вкусно грозде и заподскачали да си откъснат.
                      Подскачали и подскачали и подскачали, ама високо било, проклетото!!!

                      "Аре, манете го! - казала едната на другите лисици - 100% е кисело, дайте да си ходим!"
                      Така и постъпили.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Опитен, въз основа на какъв точно житейски опит сравняваш дружество от IT бранша с туристически комплекс??

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Opiten
                          Napalno sam saglasen s tebe. Absolutno si prav za smotanata Albena. Ha-ha-ha na vqrva6tite

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Ot Albena po golqm balon ne sam vijdal. Nqkoi moje li obosnove cenata ?
                            Yahoo bqha minali 300 $ polse bqha padnali na 12$ .

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Знаем им задълженията на Албена, приятелю. Но знаем и по колко печели дружеството годишно.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Императоре
                                Мислех те и продължавам да те мисля за умен мъж. Не се връзвай на лудостите и мечтите на Златната рибка. Моля ти се

                                Коментар

                                Working...
                                X