IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Златна рибка
    Информацията за хотели в Испания ти е сигурна, колкото и тази че лева е станал 10 евро. Нещо будалкаш ама не го прави за да заблуждаваш другите. И когато говорите за инвестициите на Албена вземете та проверете колко пари похарчиха в Швейцария и какво искараха за три години от добър мениджмънт за хотела си в Швейцария. 0000000000000000000000 и ------------------
    Златна рибке вземи си завържи информаторите някъде на студа в Албена та да им дойде акъл в главата. Всичко ти е грешно моме. Хайде на слука. Купувайте Албена и си ги кътайте, че да Ви топлят поне през лятото. Халал да Ви са и ниските нива на които сте ги купили. Само им вижте задълженията и малко поне поанализирайте, както и връзките им с Албена 2000 и Албена холдинг. Ама поразгледайте и консолидираните не само на дружествата отчете. Купувай народе днеска акции утре две за една.

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Яхо-о-о-о-о-о!!!! Хотел в Швейцария, хотел в Испания, следващият на Хаваите е!!!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        Здравей Императоре,
        Да, има решение на съвета на директорите на Албена Ад, за проектиране и изграздане на хотел на Испанското крайбрежие, ресурс е заделен по специална 'ескроу' сметка. Проектът е в движение. Това ми е 100% сигурна информатция от инсаидър. За придобиването на няколко десетки декара в кранево също ми е 100% сиругно инфото.

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Здравей, рибок!!!!
          Това са хубави новини - хотел в Испания ли?
          Просто някои тук са пропуснали да влязат в Албена на ниските нива, сега им е терсене и се мъчат да оплюят най-доброто ни туристическо дружество. Няма смисъл даже да им обръщаме внимание.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            Neka da privetstvame managementa na albena i da go ukorazim da prodalzava sas sashtata skorost. Pravi se profilaktika na ingrastrukturata v regiona, perfektna e. Neka i planovete za iahtenoto pristanishte da sa realnost skoro, kakto i proekta sa superluksoznia hotel v Ispania. Kolkoto do plaznata ivitsa, tsenata e naistina nespravedliva, no neka tova da reshat sadiite, to sled kato utre e parvo zasedanie, moze i da ne mu se vidi kraia blizkite godini.

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Albena shte progalzawa da izrigva, minalata sedmitsa na obshtinski savet v balchik e prieto rechenie za prehwyrliqne na partsel ot nikolko desetki dekara v zemlishteto na kranevo, da ne zabraviame, che tam albena izgrazda chartarno letishte.

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Pesimist ti targuvach li izobsto na BFB ili samo se zaiazdach s horata?Ako te biach posluchal triabvache i PET da prodam na 3 leva predi mesez!Sto ne se krastich Optimist kakto sme povezeto tuk?

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                  Добре, де, Бозата, обясни ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ ТРИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ КУРОРТИ?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                    Албена са поредните мошеници на дребно. Има си договор, има си закони... Ама не, нали Шулева е министър и всичко им е позволено! Ще видим като падне обаче.
                    Обират награди и от психозата акциите им се помпат. Ама са си дребни измекяри, както повечето БГ бизнес.

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Албена е 100% в правото си. Отде накъде ще плаща концесионна такса колкото Слънчев бряг, при положение, че плажът им като квадратура е по-малък в пъти? Това е грабеж и Албена ще спечели делото. Прави са да не плащат. Песимистче, не си наясно с някои неща...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Дружеството с най-добро корпоративно управление и т.н. - оказват се мошеници на дребно! В нормален пазар от такава новина трябва да има срив на акциите.


                        Investor.bg: МРРБ съди Албена АД за 3,14 млн. лв. неизплатена концесионна такса

                        Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) е завело съдебен иск за 3,14 млн. лева срещу Албена АД заради неизплатена част от концесионна такса за плаж, съобщиха от административното отделение на Добричкия окръжен съд, цитирани от Dnes.bg.

                        Първото заседание по делото е насрочено за утре. Според исковата молба курортът дължи част от вноски за 2002 и 2003 година, както и лихви по концесионното възнаграждение.

                        От дружеството нямаше кой да коментира иска на МРРБ, тъй като изпълнителният и финансовият директор отсъстват, а поради тежката пътна обстановка служителите в к.к. Албена са в намален състав.

                        Акционерното дружество сключи концесионен договор за 6-километровата плажна ивица Албена през 1998 г. за период от 10 години. Компанията се задължи да осигурява плажни чадъри, шезлонги, условия за спортуване със сърф, водни ски, екскурзии с лодки, яхти, скутери и други екстри за летовниците.

                        От ръководството на Албена АД многократно са заявявали, че концесионната такса за плажа е несправедливо висока. Според дружеството методиката за определяне на концесионното възнаграждение за плажовете е несъвършена и има черноморски курорти, които плащат доста по-ниски такси от Албена АД.

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Znae6t,
                          ALB 66/68 10:10 am

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            Znae6t
                            Знаеш ли братле писна ми от тебе.
                            Просто не си струва да отговарям постоянно на човек, който и хабер си няма за какво става въпрос. Ти явно не можеш да избиеш някакви комплекси и затова си се кръстил знаещ. Върви на майната си като не разбираш. Така ли всички разбират във форума само ти се заяждаш и все трябва да ти се обяснява да ти се повтаря. Айдееееееееееееееееееее на тръстиката или по скоро в шипките.

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Браво императоре, че имаш акции в МАК.
                              Аз не казвам, че 2000 год са закупени машини в Добруджански, произведени 1960 год. Казвам, че никога и бъди сигурен, че информацията ти е грешна не са правени инвестиции последните 20 години в Добруджански. Проста машините на които тъкат са от основаването на завода. Това е приятел

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                3Г, само не разбрах кога и с какво съм те обидил, ама нейсе, извинявай.
                                Бозата, нелепо е да твърдиш, че Албена инвест е оборудвал през 2001 предприятие с машини, произведени през 1960. Кръсти се тъкачът, ако искаш и нямам нужда ТИ на мене да ми даваш частни уроци по инвестиране, без да се засягаш.
                                Иначе не знам защо спорим - аз нямам нито една акция в Добруджански текстил, а имам в Мак.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X