IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

    Е вече се оляхте с тая АЛБЕНА. Чак замириса. Империя. То Император за империя си мечтае братче. Стига вече с тая Албена, че станахте досадни

    Коментар


    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

      Да... но едно е малкото семейно хотелче, друго - империята с три плацдарма.
      Базите на Албена са май единствените места по Черноморието, където не се строи без контролно. Напр. в Слънчев бряг - ако продължи строителството с тоя темп, след 4 години плажът ще се паздели на участъци 1.4/1.9 метра, които ще се дават за ползване за срок от 1 час и пак ще има опашка от желаещи да се попекат малко. :-))))
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

        zna4i i tazi godina shte ima evtini po4ivki na Albena!!! :-)))
        i tozi put shte sa pove4e ot minalata
        moje da e naistina dobro drujestvo, no konkurenciata v tozi bransh se izostria s vseki izminal mesec!
        oceliavat samo nai-dobrite.

        Коментар


        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

          Така е - курсът скочи малко бързо...
          Но и перспективите имат цена - нали знаеш?

          А Албена строи страшно много и се развива страшно бързо - това е най-доброто дружество на БФБ в този аспект.
          Е, нещо подобно прави напоследък и Биовет - колкото и да е рисковано сравнението м/у компании в два различни отрасъла.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

            А за тази цена на компанията (грубо - 400 мил.), печалбата, която генерира е много малка . . . ами то няма 5% . . .
            Не твърдя, че Албена е лоша компания, напротив, но цени 100лв на този етап са твърде високи...

            Коментар


            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

              Ако съпоставиш дивидентите с доходноста на един банков депозит, то при цени на албена около 100 лв/ акция втория е по-доходоносен, а и не носи риск

              Коментар


              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                Албена не дава дивиденти?
                Малка печалба и мижави активи?

                А нещо ВЯРНО да кажеш?

                Кое туристическо дружество НЕПРЕКЪСНАТО УВЕЛИЧАВА АКТИВИТЕ СИ, освен Албена?
                А дивиденти има всяка година.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Къде си ти Албенааааааааааа вярна?????? -

                  И как няма, за тази цена печалбата и мижава, и активи не се ядат, а дивиденти, пък албената не дава . . .

                  Коментар


                  • Къде си ти Албенааааааааааа вярна?????? -

                    Пада стремглаво, над 90 май вече никой не я ще ...

                    Коментар


                    • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                      Албенса за момента е "заспало" дружество - май бегълците се уплашиха и спряха да продават и пазарът ще се обърне пак нагоре.

                      При Химко ситуацията е същата... няма сделки - това според мен говори за смяна на тенденциите.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                        Bozata, moga da ti prodam 1000 na 130.00 nali si mi priatel- no samo sega)xexe, sledi si ti fundamentalnite analizi momko. A za hotela v Ispania ne se trevozi, moga da te zapoznaia i s badeshtia mu upraviteleventualno stiga neshtata da varviat v pravilnia poriadak.
                        Shegadjia
                        Na liato mozesh da doidesh na albena - niama da te taksuvam mnogo, obeshtavam ti discount i ot smetkite v restotancheto mi, plaza, pak i ako slushkash moze i na jet da se povozish.

                        Коментар


                        • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                          Управление “Надзор на инвестиционната дейност” издаде разрешение на ИД “КД ПЕЛИКАН“ АД да инвестира до десет на сто от активите си в акции на “ИНДУСТРИАЛЕН ХОЛДИНГ БЪЛГАРИЯ” АД, “ДОВЕРИЕ ОБЕДИНЕН ХОЛДИНГ” АД и “АЛБЕНА” АД, при спазване на ограничението общата стойност на инвестициите до 10 на сто да не надвишава 20 на сто от активите на инвестиционното дружество.

                          Дали пък това не е причината?

                          Коментар


                          • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                            А аз си мислех чак утре... Нали съм си малко песимист...
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                              Мина 100 лева. Амин!

                              Коментар


                              • Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

                                Тогава е от Петрич... ))

                                Май ще ударим Ревлюто още днес...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X