IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стара планина Холд АД (SPH / CENHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    то и при други акции е така Тук поне има някакъв фундамент, колкото и да е мега балониран
    За сметка на атера - в трънаци и шубраци ...
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      И какво по различно има в отчетите им, те от години са добри ! Сигурен съм, че причината е друга, не е нито в случващото се навън, нито в отчетите ! Ако следиш цената на акцията, ще си наясно, че такива ръстове не е имала до сега в рамките на само няколко дни !
      то и при други акции е така Тук поне има някакъв фундамент, колкото и да е мега балониран
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

        Явно не си наясно много с хидравличния сектор и новините около него. Ами касаеше холдинга, чрез дружествата, които са част от портфейла - МЦХ и ХЕС. Даже имаше и разследване на Европейската комисия по сделката между Данафос и Ийтън. Нали не мислиш, че това не се отрази на supply chain-a? Ако не мислиш, пак ще се върна на предишния коментар - виж им отчетите и погледни колко са нараснали приходите им от продажби. Отделно възстановяването на икономиката от Ковид и т.н. и т.н.
        И какво по различно има в отчетите им, те от години са добри ! Сигурен съм, че причината е друга, не е нито в случващото се навън, нито в отчетите ! Ако следиш цената на акцията, ще си наясно, че такива ръстове не е имала до сега в рамките на само няколко дни !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Тук май се пробват да станат по-чиста акция от халтурко - битката се очертава да е епична! Като се замисля, май ми беше на второ място в прогнозите за ръст през 2021 - просто вярвах, че балонерите ще я надуят, ама чак пък до тези нива. Сега очаквам да се появи и Батя и да каже, че е купил 200 000 акции на 5 лева, когато балъците са бляли и са слушали Грую
          Ама сам казвате, че Грую се канел да купува на 5лв. Е защо тогава Батя да не е купил.
          От прочетеното из форума, съм на мнение, че той не се колебае толкова, даже почти никак, ако види подцененост.
          Друг е въпросът, че тук според мен не го инетресува много, заради очаквана по-ниска доходност спрямо там където е наистина инвестирал. Ама вижте кой акции дръжи, - всички са с по 200-300% ръст за година!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
            Тук не балон, ами дирижабъл надувате, май!

            Напомня ми на ХДПАТ едно време. За по-новите - акциите му бяха стигнали до 48 000 лв за бройка...

            Не е балон, спрямо натрупания кеш(водещ се по депозити), а защо го трупаха след като повечето им дружества са си добре парично обеспечени,- това не знам!
            Имат си и дялове в банка и застраховател, но над 45милки кеш незнам за какво и на кого е нужен, макар че половината е по дъщерни и асоциирани!
            -имам си по дъщерно, но тук не желаех да държа и пренасочих успешно сравнено дори със сегашните нива, какво предстои- гадая м/у два варанта все ще са добри.

            Коментар


            • Тук не балон, ами дирижабъл надувате, май!

              Напомня ми на ХДПАТ едно време. За по-новите - акциите му бяха стигнали до 48 000 лв за бройка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                И как тази сделка касае холдинга ? Човек ако търси причини за нещо винаги може да намери ! Сделки във фармацевтичния сектор се сключват постоянно, но не виждам това да касае цените на акциите на Софарма примерно ! Вярно е, че трябва да се мисли преди да се пише !
                Явно не си наясно много с хидравличния сектор и новините около него. Ами касаеше холдинга, чрез дружествата, които са част от портфейла - МЦХ и ХЕС. Даже имаше и разследване на Европейската комисия по сделката между Данафос и Ийтън. Нали не мислиш, че това не се отрази на supply chain-a? Ако не мислиш, пак ще се върна на предишния коментар - виж им отчетите и погледни колко са нараснали приходите им от продажби. Отделно възстановяването на икономиката от Ковид и т.н. и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  И защо им е пък на тях???
                  Опс, грешка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                    На основание резултати и бъдещи очаквания. Отделно имаше масивна сделка с Данфос и конкуренти. Отвори финансовите отчети, посмятай, поинтересувай се и помисли преди да пишеш
                    И как тази сделка касае холдинга ? Човек ако търси причини за нещо винаги може да намери ! Сделки във фармацевтичния сектор се сключват постоянно, но не виждам това да касае цените на акциите на Софарма примерно ! Вярно е, че трябва да се мисли преди да се пише !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori
                      Експатци още не мога да си попълнят бройките, затова скочи
                      И защо им е пък на тях???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        И на какво основание ? Май пак се готви нещо, което ние дребните риби не знаем ! Да не се готви някой през холдинга да се добере до щерките !
                        Тук май се пробват да станат по-чиста акция от халтурко - битката се очертава да е епична! Като се замисля, май ми беше на второ място в прогнозите за ръст през 2021 - просто вярвах, че балонерите ще я надуят, ама чак пък до тези нива. Сега очаквам да се появи и Батя и да каже, че е купил 200 000 акции на 5 лева, когато балъците са бляли и са слушали Грую
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          И на какво основание ? Май пак се готви нещо, което ние дребните риби не знаем ! Да не се готви някой през холдинга да се добере до щерките !
                          На основание резултати и бъдещи очаквания. Отделно имаше масивна сделка с Данфос и конкуренти. Отвори финансовите отчети, посмятай, поинтересувай се и помисли преди да пишеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                            Бруталното рали тепърва предстои!
                            И на какво основание ? Май пак се готви нещо, което ние дребните риби не знаем ! Да не се готви някой през холдинга да се добере до щерките !

                            Коментар


                            • Бруталното рали тепърва предстои!

                              Коментар


                              • Друзя, докога ще се мятате така ?

                                Коментар

                                Working...
                                X