IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
    Г-н Митанкин, 1) има ли вече яснота по отношение на формата на акциите, които ще могат да се записват от ръководителите и ако не кога може да очакваме повече информация, и 2) възможността да се запишат новите акции ще става ли веднага или при изпълнение на предварително постигнати дългосрочни или краткосрочни цели?
    Нямам повече информация, освен обявеното решение на ОСА. Доколкото ми е известно следващата публикация е в началото на август, когато дружеството трябва да обяви приключването на подписката и резултатите от нея.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Явно е много зает, и не му остава време да пише тук
      Игнорираме някои факти като този например, че ДВИ е позиция, която е създадена за да служи на такива като нас, но все пак това са нормални хора, които имат и не малко допълнителни ангажименти в дружеството, за които ние не подозираме. Въпроса ми беше към г-н Митанкин поради простия факт, че той се занимава с нас и има търпението и желанието. Това не е никак малко и хората го оценяват положително. Честно казано аз се сещам само за 2 ДВИ-та от големите компании на БФБ, които дават инфо и г-н Митанкин е един от тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение

        Мисля че е излишно да задавам риторични въпроси, но все пак някога да си виждал отговор от него тук?
        Явно е много зает, и не му остава време да пише тук

        Коментар


        • Дано все някой да ти отговори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

            Марин Маринов e ДВИ!
            Мисля че е излишно да задавам риторични въпроси, но все пак някога да си виждал отговор от него тук?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
              Г-н Митанкин, 1) има ли вече яснота по отношение на формата на акциите, които ще могат да се записват от ръководителите и ако не кога може да очакваме повече информация, и 2) възможността да се запишат новите акции ще става ли веднага или при изпълнение на предварително постигнати дългосрочни или краткосрочни цели?
              Марин Маринов e ДВИ!

              Коментар


              • Г-н Митанкин, 1) има ли вече яснота по отношение на формата на акциите, които ще могат да се записват от ръководителите и ако не кога може да очакваме повече информация, и 2) възможността да се запишат новите акции ще става ли веднага или при изпълнение на предварително постигнати дългосрочни или краткосрочни цели?

                Коментар


                • http://ms-hydraulic.com/index.php?op...&lang=bgТук излезе консолидирания за Q1... +40% на нетанта печалба!!!

                  Last edited by pjc50313869; 29.05.2018, 15:30.

                  Коментар


                  • Явно на събранието са били само от борда на директорите?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                      Какво се реши на събранието.?!
                      На сайта на дружеството има публикуван протокола от събранието. Много ми беше интересно да го прочета. Все едно четох протокол от пленум на БКП от средата на 70-те години. Всички точки се приети без никакви изказвания и без нито един против. Само по най-спорната точка за новите акции, е имало предложение с някаква дребна поправка на формулировката. Но няма НИТО един глас против по всички точки. Докато четох протокола, просто си представях как някой стои в залата и казва "гласувай...ръкопляскай...гласувай...ръкопляскай.. ."

                      Коментар


                      • Какво се реши на събранието.?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Специално за СЪВЕТА на ДИРЕКТОРИТЕ шест на брой със самогласуваните си годишни заплати от по 500 000лв. на член = ~3 000 000лв.!

                          https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iia-es-261001/
                          Тази яхта дето я предлагаше в една друга тема е само за тези богопомазани директори ! Златни директори имаме , златни

                          Коментар


                          • Специално за СЪВЕТА на ДИРЕКТОРИТЕ шест на брой със самогласуваните си годишни заплати от по 500 000лв. на член = ~3 000 000лв.!

                            https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iia-es-261001/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Споделал съм ти най личния опит и пак съм откровен, като казвам че по тези позиции не се напуска кораба заради общи пропуски в приватизацията! Обръщал съм се към теб, като към син (млад човек), пред който стоят остатъчни борби на номенклатурното разпределение на собственоста. Посочвал съм ти, а и не само на теб, че трябва да си търсите правата и да се събирате с общи искания, да ги преставяте обединени. В този форум има много никове, които работят в противоположна посока, но има и много истински личности- ЗНАЕЩИ и МОЖЕЩИ да изнесат проблемите на необходимото ниво за да бъдат ПОКАЗАНИ с ГЛАСОВЕТЕ ВИ !
                              Няма кой да свърши вашата работа, сега сте и много по облагодетелствани, както комуникативно - така и с повече свободи!
                              Ако всички повдигнати въпроси (и не само тук) до момента се представят от едно миноритарно представителство, пред КФН, пред синдикати, пред общественоста, дали няма да се пренаредят възнагражденията? Да се нормализират заплатите, а бонусите след резултата да растът, както е по другите ширини!
                              Благодаря ти Инта,
                              Винаги си споделял с мен опита си и си ме напътствал така, че сам да извървя пътя.
                              Прав си, че може да се потърси начин да се случат нещата, но това не е моята битка. Доверие трудно се печели и лесно се губи.
                              Жалко, че дават идеи на разни утайки за врътки.
                              Успех ти желая. Жив и здрав да си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                                В един разговор наш преди година и нещо (мисля беше), ти ми казваше че сбърках че продадох ХЕС на 4,45(+30% печалба за 3 мес.). Сега цената наистина е с лев отгоре. Прав беше, отново!
                                Това което ти казах тогава е, че не смятам да инвестирам в групата дългосрочно, защото те я източват и им нямам доверие.

                                Споделал съм ти най личния опит и пак съм откровен, като казвам че по тези позиции не се напуска кораба заради общи пропуски в приватизацията! Обръщал съм се към теб, като към син (млад човек), пред който стоят остатъчни борби на номенклатурното разпределение на собственоста. Посочвал съм ти, а и не само на теб, че трябва да си търсите правата и да се събирате с общи искания, да ги преставяте обединени. В този форум има много никове, които работят в противоположна посока, но има и много истински личности- ЗНАЕЩИ и МОЖЕЩИ да изнесат проблемите на необходимото ниво за да бъдат ПОКАЗАНИ с ГЛАСОВЕТЕ ВИ !
                                Няма кой да свърши вашата работа, сега сте и много по облагодетелствани, както комуникативно - така и с повече свободи!
                                Ако всички повдигнати въпроси (и не само тук) до момента се представят от едно миноритарно представителство, пред КФН, пред синдикати, пред общественоста, дали няма да се пренаредят възнагражденията? Да се нормализират заплатите, а бонусите след резултата да растът, както е по другите ширини!

                                Коментар

                                Working...
                                X