IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Marti
    Хайде не остана ! Кой ще изкупи всичко до 7 лв !
    Марти, явно хората те слушат.
    Я викни "Хайде не остана ! Кой ще изкупи всичко до 8 лв !" хаха

    Коментар


    • Хайде не остана ! Кой ще изкупи всичко до 7 лв !

      Коментар


      • Драги Коста - аз владея отлично българската граматика, но тъй като разбирам, че всички граматически закони са артефакт, пиша така, както намирам за най-секси.
        Да.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • oferta

          Императоре, аз ще редактирам писмата ти, а ти ще ме съветваш да купувам и продавам с печалба на борсата в София. Приеми експеримента! Аз съм дребен инвеститор.
          За да разбереш, че ще положа повече усилия, отколкото предполагаш, ще ти призная, че нямам кирилица на компютъра си, а ползвам "forum. abv.bg Превод на български текст от латиница на кирилица".

          Коментар


          • uci gramatika

            Sled predlog ne se pishe palen chlen:" до рожденният ден..." Да, da.

            Коментар


            • Старичокът зацикли нещо струва ми се, да.
              М+С можа да удари осмакът до рожденният ден на Великата Осмица.
              Да.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • 200... си е направо друг път. Високото грозде е най-кисело, казала лисицата.

                Коментар


                • ke padne li

                  M+C ke padne do 4.70. Leto 200....?

                  Коментар


                  • KDN ahahahahahahahaaaaaaaaaaaa
                    Ot turci kqr ne chakai, a kamo li divident.
                    MCH sa nomer 1 v BG otnosno korektnost i rast. Vsichki drugi koito ste citirali sa mnoooooooogo nesigurni i majoritarq pravi kakvoto si iskat.

                    Коментар


                    • Форд, ами защото КДН започва да заприличва на Биовет. Биовет с какво е по-лош от КДН, но си стои на 14,50 лв.. Причината основно - менажерията не пише печалбите в отчетите и все си инвестира, нехае за акционера. Даже Биов поне сплит направи (а господин Йозгур неще сплит, - та да му се мотат разни акционери, да му бъркат главата със сложни въпроси)

                      Коментар


                      • Съжелявам, знам че това не е тематана КДН , но отговарям на въпрос по- долу. И след 100 лв. защо пак надолу, Арго?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арго
                          Каквото сте го задъвкали това КДН, нищо чудно да стане 90-100 лв, после пак обратно... Темата е MCH все пак де
                          И аз смятам, че Капитан Дядо Никола има по-добър фундамент за растеж от МСН, като гледам отчетите /имам акции и от двете/.

                          Ще си говорим пак след време де

                          Коментар


                          • Каквото сте го задъвкали това КДН, нищо чудно да стане 90-100 лв, после пак обратно... Темата е MCH все пак де

                            Коментар


                            • KDN

                              Коментар


                              • A ERHnai-veroiatno i tazi godina shte im napravi 50-60%
                                Не е препоръка за покупко/продажба, а просто мнение! Поздрави на КаФеНе!

                                Коментар

                                Working...
                                X