IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Четвъртите в света ги позабравихме май и гоним вятъра ! А те си бачкат яко, като ползват в сравнение с техните конкуренти най-евтината работна ръка.

    Коментар


    • О, неразумний юроде,
      поради що си продаваш акциите толкова евтино на 7 лв
      Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Големия пакет мина сега цента може да скача отново.

        Коментар


        • Re: Императора е засегнат

          съни, ти пък сега ...
          то, ако се зверим в екрана, коста има и други грешки - виж по-долу:

          Първоначално изпратено от kosta
          Като говорим за артефакти да не се окаже,че аз съм Кирил, а ти - Методий. Само ако знаеш колко стотин хиляди мили ни делят. Това е по повод местожителството ти. И пак грешка - след обращение се пише запетайка, а не тире.
          пуснал е запетайката в обращение, но явно е имал предвид " ... след обръщение ..."

          нейсе, безсмислено е да продължаваме ...

          Коментар


          • Re: За Кирил, Методий и брат му Императора

            Първоначално изпратено от kosta
            Това първо. Второ, запетайката е важно нещо. Ето един пример:
            1. Да се продадат акциите ми, не да се оставят.
            2. Да се продадат акциите ми -не, да се оставят.
            Обективно, в единия случай ставаш гол като пушка. Трето, ще ми дадеш ли едно рамо относно една дребна моя инвестиция? Или се страхуваш да не се окажа обективно твой приятел, коЙто с всичките тези писания се опитва да те пързаля?
            Това с червеничкото, само да ти покажа, че ако човек си постави за цел и се взира специално, все открива нещо...А тук, хората обикновено пишат набързо, използват жаргон или просто лексикалната си специфика и ако не е нещо фрапиращо, като акциЙ, например, си е част от ежедневието

            Коментар


            • Чичо Кант не е толкова меродавен критерий за каквото и да е, тъй като, както Фриц Ницше каза веднъж, "Той успя остроумно да докаже, че всички са прави", а и не разбирам защо намесваш тук тоя дядка, който е писал само за себе си, както казват с право повечето по-късни колеги.
              Аре питай каквото искаш, мамка му.

              Днес Яхо-о-о на всички качествени позиции май... Става каквото предполагах, да...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • За Кирил, Методий и брат му Императора

                Императоре, разбирам, че и чичо Кант не си го разбрал или не можеш да го обясниш, което субективно потвърждава обективното ти незнание. Това първо. Второ, запетайката е важно нещо. Ето един пример:
                1. Да се продадат акциите ми, не да се оставят.
                2. Да се продадат акциите ми не, да се оставят.
                Обективно в единия случай ставаш гол като пушка. Трето, ще ми дадеш ли едно рамо относно една дребна моя инвестиция? Или се страхуваш да не се окажа обективно твой приятел, които с всичките тези писания се опитва да те пързаля?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Някой да ми каже тая тема за какво беше че нещо се обърках
                  Ами за Кирил и Методи
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Моля, или се придържайте към темата или просто купувайте от тази позиция. Очевидно е печаливша.

                    Коментар


                    • Някой да ми каже тая тема за какво беше че нещо се обърках
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Коста - ти пак не ме разбра. Артефактуален закон е нещо канонизирано от човекът, щото някой си решил, че така трябва да бъде, но той е обектно недействителен в основата си, а просто въпрос на обичай и обучение е. За пример - навремето е било артефактуален закон месото от утепаният мамут да се ма`а сурово, разкъсвано мъчително с твърде мощните по това време човешки челюсти - но в един момент някой космат прадядо е нарушил този артефактуален закон и е изпекъл първият бифтек.
                        Помежду другото суровото месо не е по-лошо на вкус от печеното, но е много по-жилаво - знам го от опит.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Абе какво сте заяли Императора за члена и за някакви си запетайки. Като всеки владетел, той гледа на въпроса политически и предпочита пълния член пред орязания, както и деспотичното тире пред граматическата заврънкулка. Имаите срама! Царят ви българска история и език не знае, пък два пъти го избирате да ви управлява, а вий от император искате школно писмо да ви пише. Я си гледайте борсата и не се натягайте граматически!

                          Коментар


                          • Императора е засегнат

                            Като говорим за артефакти да не се окаже,че аз съм Кирил, а ти - Методий. Само ако знаеш колко стотин хиляди мили ни делят. Това е по повод местожителството ти. И пак грешка - след обращение се пише запетайка, а не тире.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арго
                              Форд, ами защото КДН започва да заприличва на Биовет. Биовет с какво е по-лош от КДН, но си стои на 14,50 лв.. Причината основно - менажерията не пише печалбите в отчетите и все си инвестира, нехае за акционера. Даже Биов поне сплит направи (а господин Йозгур неще сплит, - та да му се мотат разни акционери, да му бъркат главата със сложни въпроси)
                              Арго, вярно че форума е за МСН, обаче не мога да се въздържа да ти отговоря. За тебе поне си мисля, че разбираш от фундаментален анализ - сравни финансовите показатели на Капитан Дядо Никола с тези на Биовет.
                              Ще откриеш десетте разлики

                              Като начало направи нещо много просто – сравни счетоводната и пазарната цена и ще видиш, че KDN ще трябва да поскъпне близо два пъти, за да бъде сравним по този показател s BIOV, а това ще стане по-скоро бързо, отколкото бавно…

                              А за растежа на продажбите и печалбата на MCH и KDN ще ти напомням от време навреме след отчетите

                              Коментар


                              • който купи първи на 7.05 да се обади да го черпя едно без кафе
                                Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

                                Коментар

                                Working...
                                X