IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


    Мда.....с по 10 акции помпят няколко дена и после изсипват мъжката и балъците се радват
    И накрая на деня с 10 акции пак ще върнат на 0%



    [ATTACH=CONFIG]n4107468[/ATTACH]

    Така е;- ти тотално изгуби ориентация с обемите и времето,-
    Под секрет ти казвам,- от грешните прогнози Е!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
      Марж на печалбата като на технологична компания ! А на някои хора все им се привиждат балони и елхи тук !

      Мда.....с по 10 акции помпят няколко дена и после изсипват мъжката и балъците се радват
      И накрая на деня с 10 акции пак ще върнат на 0%
      Деца,виртуална доходност тук е абсолютно безсмислено да се смята !
      А и с тая умряла ликвидност
      Click image for larger version

Name:	ggg.jpg
Views:	1
Size:	75.3 КБ
ID:	4107468

      Last edited by petrg5s; 28.08.2023, 11:34.

      Коментар


      • Хахаа,- Някой настъпал мотиката!-еланец е
        Вместо бай да сложи селааа,- Тенкс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

          нааа, вече е над 20% от портфейла
          Е вече е предостатъчно, чакай брането !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Не разбирам какво те изненадва, -тук си е така от години при добри резултати!
            Дупки да търсиш, но се запълват от пазара! При него празно няма, не го мисли, а се възползвай!
            нааа, вече е над 20% от портфейла
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              че то отдясно до 20 има по-малко от 4к бройки, колкото половин гарсониера в Люлин да се оберат

              Не разбирам какво те изненадва, -тук си е така от години при добри резултати!
              Дупки да търсиш, но се запълват от пазара! При него празно няма, не го мисли, а се възползвай!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                Първа спирка 12,+,до14 на фрай лайф за година време...без външни фактори разбира се!
                че то отдясно до 20 има по-малко от 4к бройки, колкото половин гарсониера в Люлин да се оберат
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                  Е че ти още ли продължаваш да пълниш тук, мислех че отдавна си се заредил ?
                  Първа спирка 12,+,до14 на фрай лайф за година време...без външни фактори разбира се!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    Абе, -не ги обяснявай тия на Ханализатора с обемите и мощностите по дърводобива!!!

                    Още , още приплаквам нощес по ония 4200бр. на 10,80 но ме превариха...
                    Е че ти още ли продължаваш да пълниш тук, мислех че отдавна си се заредил ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                      https://www.capital.bg/biznes/kompan...a_za_sveta_ot/

                      Мисля, че тази статия бях чел, а за сроковете не знам.

                      От ОВОСа

                      "С изграждането на този нов завод ще се разшири производствения
                      капацитет на М+С Хидравлик което ще даде възможност да се постигнат
                      дългосрочните цели за разширяване на пазарния дял на фирмата. Това ще се
                      реализира чрез внедряването на най-съвременни технологии и CNC машини, с
                      висока степен на автоматизация и роботизация на производствени операции и
                      процеси."
                      Абе, -не ги обяснявай тия на Ханализатора с обемите и мощностите по дърводобива!!!

                      Още , още приплаквам нощес по ония 4200бр. на 10,80 но ме превариха...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                        ако е истина, би било супер - бройката е по 235 лв миналата година т.е. това ти е капацитет за почти 120 милиона, сигурно на по-добри маржове заради автоматизацията. кога трябва да е готов новия завод?
                        https://www.capital.bg/biznes/kompan...a_za_sveta_ot/

                        Мисля, че тази статия бях чел, а за сроковете не знам.

                        От ОВОСа

                        "С изграждането на този нов завод ще се разшири производствения
                        капацитет на М+С Хидравлик което ще даде възможност да се постигнат
                        дългосрочните цели за разширяване на пазарния дял на фирмата. Това ще се
                        реализира чрез внедряването на най-съвременни технологии и CNC машини, с
                        висока степен на автоматизация и роботизация на производствени операции и
                        процеси."
                        Last edited by Zdravko74; 25.08.2023, 16:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                          Някъде сред изказванията на мениджмънта бях чел, че много сериозно роботизират дейностите заради хроничния недостиг на работна ръка.
                          ако е истина, би било супер - бройката е по 235 лв миналата година т.е. това ти е капацитет за почти 120 милиона, сигурно на по-добри маржове заради автоматизацията. кога трябва да е готов новия завод?
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                            Някъде сред изказванията на мениджмънта бях чел, че много сериозно роботизират дейностите заради хроничния недостиг на работна ръка.
                            защо ли

                            https://www.arsenal-bg.com/vsichki-s...abotni-mesta-1
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              абе имайки предвид че през 2022 г са продали 749,453 хидравлични мотори (над 82% от приходите) при над хиляда човека, не са ли завишени очaкванията новия завод да има капацитет от 500,000 бройки при 194 човека?

                              https://www.ms-hydraulic.com/index.p...id=498&lang=bg
                              Някъде сред изказванията на мениджмънта бях чел, че много сериозно роботизират дейностите заради хроничния недостиг на работна ръка.

                              Коментар


                              • абе имайки предвид че през 2022 г са продали 749,453 хидравлични мотори (над 82% от приходите) при над хиляда човека, не са ли завишени очaкванията новия завод да има капацитет от 500,000 бройки при 194 човека?

                                https://www.ms-hydraulic.com/index.p...id=498&lang=bg
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X