IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.capital.bg/biznes/promis...ira_45_mln_lv/

    Да изпревариш пазара: "М+С хидравлик" инвестира 45 млн. лв. във втори завод

    Въпреки свиването на продажбите машиностроителната компания разширява капацитета си с 30% в очакване на възстановяване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      Май ти не схващаш нещата, а те са много прости. Аз купувам акции, а ти пишеш глупост след глупост. След време аз ще продавам и ще прибирам печалби, а ти пак ще пишеш глупости.
      Нееее,ти май не разбираш.
      Не ти е за първи път де И в Софикс ти трябваха 6 месеца
      Купуваш чупили бичия тренд шитни ,които ще падат с години.Пишеш нон стоп глупости за 20лв,а цената пада ли пада .От последния ти вход си -20% и след 1-2г -70-80% .Очаквам някъде в началото на другата година да спреш и да пишеш тук.
      Last edited by danetha; 28.08.2024, 14:31.

      Коментар


      • Май ти не схващаш нещата, а те са много прости. Аз купувам акции, а ти пишеш глупост след глупост. След време аз ще продавам и ще прибирам печалби, а ти пак ще пишеш глупости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Тези глупости ги пишеше и 2022-ра, когато BSE поевтиняваше а аз купувах. Същите тези акции ги продадох в началото на тази година с доста добра печалба. Ако си забравил мога да ти припомня някои разговори от тогава
          Нещо пак не си разбрал,както пробива на Софикс и пробива в Агрия.Имаш проблем с осмислянето на ТА информацията която казвам.Имаш проблем с осмислянето на различните TF (времеви периоди) Казано с две думи, ти не разбираш това което казвам относто ТА.Ти не може да начертаеш една тренд линия даже, какво остава за сложни неща. И глупости,глупости ,но цената е 9лв както аз казах,а не 20лв както твърдяхте ти и манчев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

            Когато падат от върха , не са ножове ,а мачете-та ,брадви и сатъри.Направо режат глави.Внимавай да не се наиграеш.
            Тези глупости ги пишеше и 2022-ра, когато BSE поевтиняваше а аз купувах. Същите тези акции ги продадох в началото на тази година с доста добра печалба. Ако си забравил мога да ти припомня някои разговори от тогава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Много е възможно да си прав.
              Ще посъберем пак малко падащи ножове, пък каквото сабя покаже
              Когато падат от върха , не са ножове ,а мачете-та ,брадви и сатъри.Направо режат глави.Внимавай да не се наиграеш.
              Last edited by danetha; 27.08.2024, 18:06.

              Коментар


              • Много е възможно да си прав.
                Ще посъберем пак малко падащи ножове, пък каквото сабя покаже

                Коментар


                • Според мен дъното е още далече ;-)
                  Харесва ми компанията но .......

                  Коментар


                  • От днес и аз на клона

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      Нямам никакви притеснения.
                      A би трябвало....

                      Същия месечен (не е шега работа) троен връх като Шелликойн
                      Като надуват балони ,после до 7лв няма нищо под краката
                      А при Шелликойн е много по-страшно положението
                      Добре,че са германците да го държат на изкуствено дишане,но няма да е за дълго и срутването
                      ще е ужасяващо.Тегли там,поне от една акция да си на плюс

                      https://www.tradingview.com/x/TZR15prw


                      Last edited by danetha; 27.08.2024, 15:41.

                      Коментар


                      • Нямам никакви притеснения.

                        Коментар


                        • Пореден ден на масивни продажби.Същата съдба чака и Шменти,Импулс,Бианор,БСЕ и т.н
                          Тук просто се потопиха първи.




                          Коментар


                          • Пореден епизод от "Техниката изпреварва фундамента"
                            "Кой да знае" ,че така ще стане

                            Печалбата на "М+С Хидравлик" за полугодието се свива със 74%


                            https://www.investor.bg/a/538-pazari...e-sviva-sas-74
                            Last edited by danetha; 26.08.2024, 18:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                              И в двете шитни много хубави елхи се развиват.
                              Има да падат...падат.....ще те заболи главата


                              https://www.tradingview.com/x/fFT4auqz



                              Пич, ориентирай себе си, ако ще ми пазиш главата,- м+с Хидравлики нямам тук от пролетта, а ХЕС от юни 22г.
                              работи с опонента ти с големия опит с Хакардеона, къде изсипа БФБ и се гмурна в казана-лък с демонстративни колелца​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                                Изразих обосновано предположение без факти, но съм си поръчал едно проучване от където ще стане ясно :-)
                                Не е възможно да реализираш намаление на продажбите с повече от 40%, да твърдиш че очакваш прогнозни продажби за 2024 г. 165-180 мил, а се очертават да направят не повече от 150 мил и да няма съществена загуба на пазарен дял ;-)
                                Възможно е и да са жертва на геополитиката и да губят руския и други подобни пазари.
                                Така така, заради Русия ще да е, танковете спряха да се движат и за това

                                Коментар

                                Working...
                                X