IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец юли 2012 година в размер на 6 263 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 52 552 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба за месец юни 2012 година е в размер на 954 хил. лева и 9 635 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец август 2012 година в размер на 4 170 хил. лева и 56 722 хил. лева с натрупване от началото на годината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Да наредят по покривът на фабриката черни плочки и да си правят сами поне част от токът.
      ако го направят това ще вдигнат и печалбите...с тези преференциални цени които НЕК плаща си е направо оферта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
        Какъв инс бе младеж!? Инс?? Инса е в орбита от преди кризата
        Спрямо сегашните цени мисля че в тях има добър потенциал! Ти чакаш ли скоро 100%(14лева) или 200%(22лева) при М+С с тези свиващи се пазари???
        А мисля че при инс-а едни 100%(1,6лева) са нищо работа с този продължаващ ръст на премийния, при Фармата също 100% 4,5лева е нормална цена при тази добра печалба, нарастващ износ - който ще намали задълженията произтичащи от НЗОК и болниците, откриващ се нов завод - който ще повиши рентабилността и възвращаемостта!
        Лично мение - имам дялове.
        Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Намбър Уан е Фармата, Ту е Инс, от там на татък може да ги сложиш!
          Какъв инс бе младеж!? Инс?? Инса е в орбита от преди кризата

          Коментар


          • Да наредят по покривът на фабриката черни плочки и да си правят сами поне част от токът.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Печалбите няма да са ниски, просто ще са по-ниски от миналата година. От една страна - поскъпването на токът. От друга - световната пазарна конюктура миналата година, когато търсенето скочи зарад едно природно бедствие. Стигат ли ви жокерченцата?

              всичко това взето заедно е в противовес с желанието на всички компанията да се развива с темповете, които ни се искат!
              По-малки печалби и по-нисък марж на печалба заради поскъпване на ток. Да видим дали внедряване на нови машини ще компенсира донякъде негативите.


              Надявам се от компанията да намират нови клиенти и да не губят старите си - това е най--съществено и от значение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                просто хората си помпат цената с обратно изкупуване и при тази ниска ликвидност цената си расте, Доверие вече излязоха от тук, ако не се лъжа!!!
                То вече няма живи свидетели на излизането на Доверие, а вие още го дъвчите..
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Печалбите няма да са ниски, просто ще са по-ниски от миналата година. От една страна - поскъпването на токът. От друга - световната пазарна конюктура миналата година, когато търсенето скочи зарад едно природно бедствие. Стигат ли ви жокерченцата?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • защо им е на фондовете да излизат при позиции, които се считат за сравнително сигурни...мен това ме плаши

                    и с тези резултати от последните месеци нещата не изглежда да отиват на добре


                    но пък цената расте и това е добре от една страна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                      тези цени от последно време говорят, че ще има големи печалби тука

                      прогнозите обаче не са такива...дали не се случва нещо за което никой не е споменавал нищо
                      просто хората си помпат цената с обратно изкупуване и при тази ниска ликвидност цената си расте, Доверие вече излязоха от тук, ако не се лъжа!!!

                      Коментар


                      • тези цени от последно време говорят, че ще има големи печалби тука

                        прогнозите обаче не са такива...дали не се случва нещо за което никой не е споменавал нищо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                          Фармата номер 1?!?
                          ами ... да за мен(извън АДСИЦ) Фармата и Инса са най-добрата възможност за качествена инвестиция на БФБ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Намбър Уан е Фармата, Ту е Инс, от там на татък може да ги сложиш!
                            Фармата номер 1?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Намбър Уан е Фармата, Ту е Инс, от там на татък може да ги сложиш!
                              Нюй съм сугласен со тебе.
                              Ма затуй борса, сички ко бяхме на 1 акъл....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                То и аз чакам, чакам, ма нък. Уж продажби падали, едно друго...няма.
                                Вместо да си допълня още 200-300 както исках, днес пък се чудех сума ти време дали да не шитна някоя....но се отказах. Ми ко не падне пак до 6 - 6.5
                                Я си дръж сигурното, туй си е намбър 1 от неадсиците.
                                Намбър Уан е Фармата, Ту е Инс, от там на татък може да ги сложиш!

                                Коментар

                                Working...
                                X