IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    С малко може, но не очаквай нещо запомнящо се.
    Има доста по-интересни възможности по БФБ-то
    Така е, съгласен съм.
    Аз и затова в момента имам 50% повече във фармата от тука, а и прив. на Хима ми са двойно спрямо МЦХ-то.
    Което инак не би се случило в нормални условия. И двете за мене са поне 1 ниво по ниско от МЦХ. Най малко заради мажовците.

    Според мене основния недостатък тук е ликвидността. Ма на 8-9 лева мисля осезателно ще се подобри. Дано.
    Last edited by pipbel; 15.01.2013, 12:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      ...
      Крайно време бе и качественото на БФБ малко да помръдне.
      ....
      С малко може, но не очаквай нещо запомнящо се.
      Има доста по-интересни възможности по БФБ-то

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
        Е как няма да те интертесува, като и там имаше разни фарма-балоняци, които искаше или се налагаше да "преструктурираш" Не ми го хвали имперския индекс, че току виж се спихнал ))
        Имперският индекс ще ми донесе мин. 12% само от дивиденти... ного си е як даже....

        Туканка и аз поизлязох - ще се върна 14-а година.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Айдеее, ъп ъп ъп
          Крайно време бе и качественото на БФБ малко да помръдне.
          Не че виждам обем засега де......ма то и желаещи да си подаряват това бижу липсват.

          Аз тука поразпродадох на ПФ края на годината с надежда да си ги взема после по ефтинко. Да ама не. Кой ти е мислил че ще има рали Януари....
          Още с експлозията на тимаджийските си ги възстанових тука бързо бързо, че даже и отгоре сложих.
          На 8 стотинки загуба спрямо коледно-продажна, ма да ми е за урок.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ми то мене затуй ме интересува само и единствено Имперският индекс.
            Е как няма да те интертесува, като и там имаше разни фарма-балоняци, които искаше или се налагаше да "преструктурираш" Не ми го хвали имперския индекс, че току виж се спихнал ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              Император, Дивидента си е дивидент! В това отношение златния жабок бие много прехвалени сини чипове по индексите (Мцх е изключение) Погледни само с колко плява е набутан софикс, и ще ти стане ясно. Не знам на какво се надяват например хакционерите в еврохолд. )))
              Не е препоръка
              Ми то мене затуй ме интересува само и единствено Имперският индекс.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Фабриката си е яка, но не може всяко година да печели като миналата - когато имаше извънредни обстоятелства.

                Вярно че поизлязох оттуканка, но то е защото има други по-печеливши, а аз реших да наблегна на дивидентоснасяне.


                Да.
                Император, Дивидента си е дивидент! В това отношение златния жабок бие много прехвалени сини чипове по индексите (Мцх е изключение) Погледни само с колко плява е набутан софикс, и ще ти стане ясно. Не знам на какво се надяват например хакционерите в еврохолд. )))
                Не е препоръка

                Коментар


                • Фабриката си е яка, но не може всяко година да печели като миналата - когато имаше извънредни обстоятелства.

                  Вярно че поизлязох оттуканка, но то е защото има други по-печеливши, а аз реших да наблегна на дивидентоснасяне.


                  Да.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Koito prodal - prodal. Догодина пак !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      тук резултатите се влошават, ама Алианц си надуват!
                      А що реши, че се влошават. Изчакай консолидираните резултати от сръбския клон поне. Това да не ти е софарма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        тук резултатите се влошават, ама Алианц си надуват!
                        Нека си надуват ПФ-тата, нали доходност трябва да отчитат хората.
                        Аз им шитнах 300 бройки доволно, после пак ще си ги гепим по нисичко другата година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          ами то е ясно че предполагам , що ти като знаеш - кой е?
                          ами не знам кой е, но знам, че не е Алианц

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                            А кой ти каза, че е Алианц? Напиши поне, че предполагаш само.
                            ами то е ясно че предполагам , що ти като знаеш - кой е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              тук резултатите се влошават, ама Алианц си надуват!
                              А кой ти каза, че е Алианц? Напиши поне, че предполагаш само.

                              Коментар


                              • тук резултатите се влошават, ама Алианц си надуват!

                                Коментар

                                Working...
                                X