IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ха-ха-ха - перверзници.

    Трибестанът е яко - мене за самолетът ми не трябва - ама дава як пауър и общ тонус.

    А теканка - аз отчасти избягах на седмак и половина - чудя се - сега да не си ли ги купя обратно - около 35 стинки по-тънко? Това все едно - два пъти да зема дивидент...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
      Импето получава и трибестани


      Получава, но на края на събранието и под строгия контрол на ДВИ. Това се прави, за да не размаха лазерния меч пред акционерите преди да се е стигнало до обсъждане на точка "Разни" от дневния ред.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        На Софарма не съм ходил на ОСА та не мога да ти кажа нищо по въпроса.Там "чичо ти"може да подходи изненадващо
        Можа пак да дават аналгини. Импето получава и трибестани или каквото там казваше по едно време

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ОК Бен.
          Отивам на СФАРМ да се запозная лично с Форти, Импето и Кимру и няма повече
          От СФАРМ после може едно САФАРИ да направите, ама импето да си прибере първо дивидента от златния жабок

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ОК Бен.
            Отивам на СФАРМ да се запозная лично с Форти, Името и Кимру и няма повече
            На Софарма не съм ходил на ОСА та не мога да ти кажа нищо по въпроса.Там "чичо ти"може да подходи изненадващо
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              За следващите недей да имаш големи очаквания.
              ОК Бен.
              Отивам на СФАРМ да се запозная лично с Форти, Импето и Кимру и няма повече
              Last edited by tony1975; 12.05.2013, 17:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                п.с. просто ми беше първо ОСА и очаквах малко повече "отношение" ако ме разбираш.
                Ще видим как е СФАРМ!
                За следващите недей да имаш големи очаквания.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
                  Тъкмо мислех да им гласувам доверие с някой друг лев а то греда.. Голям карък съм.
                  Еми то ситуацията другата седмица като че ли ще е идеална за тази цел. Гаф със събранието и очертаващия се хаос в политиката са предпоставки за по-ниски нива за влизане
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • За такива бомбета като нас, още от първото ОСА да придобиеш негативно впечатление и малко стъписващо, но така можеби е в големият бизнес.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KFC1976 Разгледай мнение
                      Тъкмо мислех да им гласувам доверие с някой друг лев а то греда.. Голям карък съм.
                      ееее чакай сега , това че не посрещат добре гости мисля че се дължи доста и на факта че над 25% от акционерите всъщност са работници в предприятието и не са свикнали в затънтения Казанлък да посрещат много много други акционери.
                      Това определено не значи че не бачкат яко, че не реинвестират част от печалбата и че не споделят останалата с акционерите.
                      Там доста голямо влияние има г-н Велев, прокуриста докато водеше ОСА-то го гледаше в очите за реакции , а мисля че г-н Велев се е доказал като точен мажо през тези 15 години.
                      Поздрави!

                      п.с. просто ми беше първо ОСА и очаквах малко повече "отношение" ако ме разбираш.
                      Ще видим как е СФАРМ!

                      Коментар


                      • Тъкмо мислех да им гласувам доверие с някой друг лев а то греда.. Голям карък съм.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                          ПП - и в неделя пак гласувайте за Мавродиев, Попов и сие!
                          +!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Въпросът ми беше що тука на стана, щото нещо не разбрах.

                            Иначе там за 15 ст - ти не каза, колко заделиха у фонд Резервен или както се води там.

                            Та колко им е печалбата на акция на Медика? (сори това е за другата тема).
                            За резервният фонд останаха под 200 бимберици, затуй и бяхме против. Иначе печалбите бяха добри.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              В точката беше казано: 10 стинки, ама Доверие натиснаха за 15, ние с г-н Донев бяхме против, ама ония са по-силни.
                              Въпросът ми беше що тука на стана, щото нещо не разбрах.

                              Иначе там за 15 ст - ти не каза, колко заделиха у фонд Резервен или както се води там.

                              Та колко им е печалбата на акция на Медика? (сори това е за другата тема).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                А на Медика как гласуваха днес 15 ст. дивидент?

                                Тука в поканата за ОСА да не са пропуснали точката за дивидента?

                                Или е имало точка, ама без да се спомени за колко пара иде реч?


                                А иначе, Тони, благодаря за инфото - полезно е.
                                В точката беше казано: 10 стинки, ама Доверие натиснаха за 15, ние с г-н Донев бяхме против, ама ония са по-силни.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X