IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от multi Разгледай мнение
    От тия трите точно алкомет ли остави....
    Човекът, Мулти, иска да каже, че от другите две е спечелил достатъчно и сега чака да спечели и от третото. Желая му успех, макар че няма да е лесно да го стори точно с Алкомет. Много им е тънък маржа на печалбата, трудно ще растат. А от Монбат и аз "се освободих" на 6 лв., в разгара на февруарските протести (пусти страх), и сега... съжалявам, ама какво да се прави, за такива неща не бива да се съжалява. Важното е да си на зелено пък то не може все да си на max.
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      Надали .ще ги дочакаш.Преди кризата стигнаха 17 лв.Надали ще ги минат сега.МЦХ,алкомет и монбат ми бяха любимци на времето.Сега оставих само алкомет.Успехи!
      От тия трите точно алкомет ли остави....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от aevstatiev Разгледай мнение
        Аз ги очаквам между 20 и 30 лева

        После ще му мисля
        Тони, от твоята уста в божиите уши
        Не забравяй обаче, че наближаваме нивата от 2008

        Коментар


        • Първоначално изпратено от aevstatiev Разгледай мнение
          Аз ги очаквам между 20 и 30 лева

          После ще му мисля
          Надали .ще ги дочакаш.Преди кризата стигнаха 17 лв.Надали ще ги минат сега.МЦХ,алкомет и монбат ми бяха любимци на времето.Сега оставих само алкомет.Успехи!

          Коментар


          • Аз ги очаквам между 20 и 30 лева

            После ще му мисля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ка-а-а-ак си продадох тука хубавата акция, дето си я кътам 11 години - заради машинациите на кафеджиите !!!!!

              Проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте !!!!!!

              Много лошо те изпързаляха Импе, ама пак можеш да си купиш. Има мегдан за ръст, а и дивидентеца си е все още не лош.

              Up! 12 кинта

              Коментар


              • Ка-а-а-ак си продадох тука хубавата акция, дето си я кътам 11 години - заради машинациите на кафеджиите !!!!!

                Проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте, проклетидасте !!!!!!

                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  абе каква спирка е 12лева!!! Спираме на 15 за глътка въздух и от там на 20лева
                  Ееее, Тони, ама недей така. Трябва да спрем в някой диапазон да потъргуваме, че после пак да тръгнем. Покачването от около 7 лева до сегашните нива се случи в смешно малък обем.Да не кажа, че нямаше никаква търговия. Малко на 12, после 15 и така. Има си време за всичко.

                  Коментар


                  • абе каква спирка е 12лева!!! Спираме на 15 за глътка въздух и от там на 20лева

                    Коментар


                    • 12 лв ??? - добре звучи - защо не.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                        Гледам при МСХ се отворил спред от 1 лев. Това да ви говори нещо?
                        Ами говори ни. Ще коригираме, ама нагоре. Предлагам първа спирка 12 левчета.

                        Коментар


                        • Гледам при МСХ се отворил спред от 1 лев. Това да ви говори нещо?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            съм, съм - просто трябва малко по професионално да се пипа!
                            Tъй тъй, Tова го търгуваме вече на 5 годишен максимум
                            Професионалите набиха чемберите на импето, който изневери на принципа - никога да не продава "сносната" артия
                            Не е препоръка
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
                              Нима вече не си един от нас?
                              съм, съм - просто трябва малко по професионално да се пипа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                едно съобщение от 5 реда и са го омотали - българска работа!!! За ДЕКЕМВРИ планирате 5 200 продажби! Аман!
                                Нима вече не си един от нас?

                                Коментар

                                Working...
                                X