IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ТУК НАЛАЗЕНО Е МАЙ ОТ МАРА
    - ДЕТО СЕТИЛА СЕ ДА СЕ ПОБАРА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
      Сам си го написал - видно е че три години падат, просто и ясно, като числата, какво има да му философстваме

      Наистина мисленето не е силна страна на доста хора. През 2011 печалбата скача яко, през 2012 пада и 2013 пада още малко. Колко години пада според теб, въпрос за първокласник?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        2011 - 14,471,000
        2012 - 10,894,000
        2013 - 10,642,000
        Сам си го написал - видно е че три години падат, просто и ясно, като числата, какво има да му философстваме

        Коментар


        • Хехе и инвестор се включиха в манипулирането на общественото мнение
          Нетна печалба:
          2009 * 38,000
          2010 * 7,474,000
          2011 * 14,471,000
          2012 * 10,894,000
          2013 * 10,642,000
          За 2013 е ориентировъчно, тъй като не съм сигурен за размера на разходите за данъци.

          Хайде сега кажете трета поредна година ли пада печалбата или втора??? Ако искат да напишат десета

          Коментар


          • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
            Време е за прибиране на печалбите, че който много чака най-накрая не дочаква и си тръгва дори и на загуба.
            Хехе, истината започва да излиза, няма как, и любознателните хора от инвестора са я забелязали
            Първоначално изпратено от investor.bg
            Печалбите на М+С Хидравлик и Елхим Искра намаляват за трета поредна година

            Спадовете са въпреки повишените продажби през 2013 г. ...
            не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
              Кой е влезнал толкова сериозно тука днес? Добри нива се въртят тука в последните дни. Въпросът е ще намери ли подкрепа ръста или някои ще почнат да прибират печалби
              Време е за прибиране на печалбите, че който много чака най-накрая не дочаква и си тръгва дори и на загуба.
              домоуправител

              Коментар


              • Кой е влезнал толкова сериозно тука днес? Добри нива се въртят тука в последните дни. Въпросът е ще намери ли подкрепа ръста или някои ще почнат да прибират печалби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Такъв е животът!
                  Доста приятен понякога. Особено ако пазара мисли като теб.

                  Коментар


                  • Такъв е животът!

                    Коментар


                    • Моите очаквания не са високи. Около 10.3-10.4 млн.нетна печалба, от които 5-6 млн. за дивидент и ако продължи развитието си от последните няколко години и да генерира подобни печалби, то очаквам поне 12-13 лв. цена на акция в края на годината.
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alhimik Разгледай мнение
                        20 лв. наистина са илюзорни на този етап но и твоите очаквания за смяна на посоката ( разбирам го като низходящ тренд) са много малко вероятни. Резултата от декември е отдавна калкулиран в очакванията на играчите, които следят позицията. По интересна е цифрата за Януари - поне мен ме изненада приятно. Разбира се това са моите и твоите очаквания - пазара ще покаже какво следва.
                        ще го покаже разбира се, но след януари
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • 20 лв. наистина са илюзорни на този етап но и твоите очаквания за смяна на посоката ( разбирам го като низходящ тренд) са много малко вероятни. Резултата от декември е отдавна калкулиран в очакванията на играчите, които следят позицията. По интересна е цифрата за Януари - поне мен ме изненада приятно. Разбира се това са моите и твоите очаквания - пазара ще покаже какво следва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от aevstatiev Разгледай мнение
                            Аз ги очаквам между 20 и 30 лева

                            После ще му мисля

                            Съмнявам се, че ще е после.
                            Имам скромното и лично усещане, че големите очаквания, които имахте... може и да сменят посоката
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец декември 2013 година в размер на 5 274 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 85 290 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба / загуба за месец декември 2013 година е в размер на – 321 хил. лева и 11 824 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец януари 2014 година в размер на 7 650 хил. лева.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                                Човекът, Мулти, иска да каже, че от другите две е спечелил достатъчно и сега чака да спечели и от третото. Желая му успех, макар че няма да е лесно да го стори точно с Алкомет. Много им е тънък маржа на печалбата, трудно ще растат. А от Монбат и аз "се освободих" на 6 лв., в разгара на февруарските протести (пусти страх), и сега... съжалявам, ама какво да се прави, за такива неща не бива да се съжалява. Важното е да си на зелено пък то не може все да си на max.
                                Това, чичо Манчо, имах предвид и аз. Алкомет е добра компания, но генерира много малко печалба за ангажирания ресурс. Тези ценови нива според мен са по-скоро за продажба...
                                И аз за съжаление от Монбат се освободих на 6.80, но това е положението.
                                При М+С за щастие не е така. Компанията и цената на акцията са доста перспективни. Успех на всички акционери тук.

                                не е препоръка за покупко-продажба

                                Коментар

                                Working...
                                X