IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

М+С хидравлик АД (MSH / MCH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Да , заслужени са ПОЗДРАВЛЕНИЯТА , но не забравяйте КОЙ КАРА ВЛАКА !

    Васил Велев - и екипът му дано да бъдат последвани от останалите мажоритари !
    +1

    Коментар


    • Тони все повече компании трябва да са с такъв мениджмънт.


      Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      малко-много колкото можах толкова, ама са на 7-7,5лв по старата тарифа!
      И аз харесвам дивидента, но сега размера е доста голям в сравнение с това което остава във фабриката! Това не е адсиц все пак! Удивен съм че мениджмънта не може да намери възвращаемост на кеша и го раздава почти всичкия! Явно смятат че няма къде повече да растат?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        Импе банки с подобни лихви няма сигурно от година !

        Холдинга и компаниите от холдинга за мен си остават най добрите и най коректните на нашата борса. Жалко, че повечето не са като тях ! Поздравления и за г-н Митанкин !
        Страхотна компания, но съм съгласен с императора - P/E над 20, P/B около 3, резултатите за първите два месеца на 2015 г. са разочароващи, т.е. слабо PEG ratio. Гледайки цифрите, тази компания е много надценена, една Софарма трейдинг например показва по-добра перспектива от началото на годината.
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Май и двамата с императора нямате тук или имате малко и сега се облизвате ! А иначе на нас няма угодия, като е малко дивидента или няма защо е така, като е по голям защо пък е голям ! Аз предпочитам да раздават дивиденти от колкото да купуват дялове от банки !
          малко-много колкото можах толкова, ама са на 7-7,5лв по старата тарифа!
          И аз харесвам дивидента, но сега размера е доста голям в сравнение с това което остава във фабриката! Това не е адсиц все пак! Удивен съм че мениджмънта не може да намери възвращаемост на кеша и го раздава почти всичкия! Явно смятат че няма къде повече да растат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Импе банки с подобни лихви няма сигурно от година !

            Холдинга и компаниите от холдинга за мен си остават най добрите и най коректните на нашата борса. Жалко, че повечето не са като тях ! Поздравления и за г-н Митанкин !


            Да , заслужени са ПОЗДРАВЛЕНИЯТА , но не забравяйте КОЙ КАРА ВЛАКА !

            Васил Велев - и екипът му дано да бъдат последвани от останалите мажоритари !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Хубаво акция, но вече ного скъпо. 5% дивидентна доходност няма - не ного сгодно - да.
              Импе банки с подобни лихви няма сигурно от година !

              Холдинга и компаниите от холдинга за мен си остават най добрите и най коректните на нашата борса. Жалко, че повечето не са като тях ! Поздравления и за г-н Митанкин !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                При 12млн печалба преди данъци - 8,5млн за дивидент?!?! +дежурните проценти за тантиеми .
                Интересно мениджмънта вече не вижда ли доходоносни инвестиции, че раздава всичко?
                Май и двамата с императора нямате тук или имате малко и сега се облизвате ! А иначе на нас няма угодия, като е малко дивидента или няма защо е така, като е по голям защо пък е голям ! Аз предпочитам да раздават дивиденти от колкото да купуват дялове от банки !

                Коментар


                • Хубаво акция, но вече ного скъпо. 5% дивидентна доходност няма - не ного сгодно - да.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • При 12млн печалба преди данъци - 8,5млн за дивидент?!?! +дежурните проценти за тантиеми .
                    Интересно мениджмънта вече не вижда ли доходоносни инвестиции, че раздава всичко?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Хубава акция.Работят хората.Малко по мудно върви но ми харесва.
                      все пак това е промишлено предприятие, така е в този сектор

                      Коментар


                      • Хубава акция.Работят хората.Малко по мудно върви но ми харесва.

                        Коментар


                        • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец февруари 2015 година в размер на 7394 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 14970 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец февруари 2015 година е в размер на 1115 хил. лева и 2414 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец март 2015 година в размер на 7829 хил. лева и 22799 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                          Коментар


                          • М+С Хидравлик АД обявява продажби за месец февруари 2015 година в размер на 7394 хил. лева и с натрупване от началото на годината в размер на 14970 хил. лева. Междинната неокончателна брутна печалба/загуба за месец февруари 2015 година е в размер на 1115 хил. лева и 2414 хил. лева с натрупване от началото на годината. М+С Хидравлик АД обявява прогноза за приходите от продажби през месец март 2015 година в размер на 7829 хил. лева и 22799 хил. лева с натрупване от началото на годината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              компанията е еталон!!!
                              +1

                              Коментар


                              • компанията е еталон!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X