IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биовет АД (53B / BIOV)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BIOV

    Какви големи инвестиции, бе? Що не кажеш някоя вече реализирана, а не в бъдеще неопределено?
    Настоящото мнение е лична прогноза и не представлява инвестиционен съвет или препоръка за покупка ил

    Коментар


    • BIOV

      Знам, Шейхът, колко са им акциите. Говоря за процентна печалба, не за капитализация.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • BIOV

        Докато се правят големи инвестиции! Казах това е много добра дългосрочна инвестиция. За разлика от повечето тук, аз търся дългосрочни инвестиции, освен врътките от днес за утре!

        Коментар


        • BIOV

          Ти понеже си много запознат ми кажи докога ще му пада печалбата и рентабилността???????????
          Настоящото мнение е лична прогноза и не представлява инвестиционен съвет или препоръка за покупка ил

          Коментар


          • BIOV

            Ал Бънди, само ще ти кажа, 4е изобщо не си запознат явно с предприятието отвътре. Не само, че няма да загуби пазари ами напротив ще ги разшири, затова се инвестират толкова пари, за да могат да продават в САЩ и ЕС. Няколко посредника се усетиха да се позаинтересуват какво става там и напълниха доста сериозни количества. Пак ти казвам това е една от най-добрите дългосрочни инвестиции на нашия пазар!

            Коментар


            • BIOV

              трябва да знаете че в рамките на следващата година ако Биовет не вкара поне половината от годишните си приходи в добри производствени практики и още толкова през 2006 за да получи разрешение да си продава стоката в България и ЕС просто ще бъде брутално затворена. Жалко е че шефчето й нищо не предприема щото този бизнес е ужасно скъп а още не е поглеждал какво пише в преговорната глава и какво го очаква...
              Аз си взех 1.70 на акция и повече не ми трябва. Това е повече отколкото някога съм очаквал

              Коментар


              • BIOV

                Императоре, не забравяй че докато на Биовет акциите са 6.5 милиона на Момина крепост са 282 хиляди.
                Т.е. при еднаква цена на акциите биовет ще е с 23 пъти по-голяма пазарна капитализация!!! Аз лично чакам Биовет да скочи от 2 години ама на... Иначе влизах и излизах 10 пъти от позицията междувременно

                Коментар


                • BIOV

                  Е-е-е-е-е, май прекалявате с еуфорията. Биовет ще расте още, съгласен съм, но вие го изкарвате борсов пенкилер. Дали ще повтори подвигът на Момина крепост? Моята печалба оттам вече е 1000%. Не ми се вярва Биовет да се изстреля толкова, макар че пак казвам - дружеството не е лошо.

                  "Опарил се" ти затова сигур париш се - щото много бягаш. Ама аз не бягам лесно.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • BIOV

                    Zlarni Pjasaci otletjaha,Petrol se listvat na Londonskata borsa,samo Biovet ostana.Drajte momcheta izlitame skoro

                    Коментар


                    • BIOV

                      В една песен се пееше от тук до Мароко само Локо, но аз бих казал САМО БИОВЕТ!!!СКОРО СМЕ НА 6 ЛВ

                      Коментар


                      • BIOV

                        Няма да убеждавам никого, имам доста акции от цени под 3лв. та чак до 4,30 и изобщо не мисля да продавам в близките години. Мнението ми е, че позицията е една от най-перспективните в дългосрочен план - с оглед на пазара, конюнктура и т.н.

                        Коментар


                        • BIOV

                          Мен ме е яд, че си ги продадох.

                          Коментар


                          • BIOV

                            Да бе, Домушчиев си ги налива и си ги краде сам .Мен ме е яд, че си ги продадох на 4,06.

                            Коментар


                            • BIOV

                              Какво значи да крадат би ли ми казал, това, което аз виждам е крупни инвестиции!

                              Коментар


                              • BIOV

                                ne kazvam 4e predpriatieto e lo6o,dori naprotiv,no majoritarite osven da kradat drugo ne pravat,taka 4e kato pozicia e zle,ne kato predpriatie

                                Коментар

                                Working...
                                X