IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Подигравка а пари имат след продажбата на акциите на Сибанк текущите активи са се увеличили с 41 милиона отразени в предоставени аванси и други.

    Доста грубо поведение особено след грозната разпродажба на акциите на DSPED и PAMPO.

    Ако сега бяхме в пакистан на общото събрания щеше някой пакистанец да ги разтреля всичките.
    Не е препоръка.

    Коментар


    • Тук преди време излязох 40% на минус и повече няма да го погледна. С такъв мажоритар тая акция в края на годината може да струва 2 лв и 20 лв, всичко зависи от счетоводните хватки. А имайки предвид че тоя манаф с никой няма намерение да дели нещата хич не изглеждат добре.
      Все пак успех на търпеливите, дано вие имате повече късмет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lazar
        Първоначално изпратено от nevermind
        AKO po4nat da pokazvat prihodi i pe4alba ot novata si prestrukturirana deinost.... moje i da stane novo 4udo
        И пет акцйики да имам ще си ги държа защото са еротични(загадъчни) и с благозвучно име. Римувам си ги с Кинтекс. Нали и те бяха от текстилния бранш? :-)
        I kinoto,i kinoto
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nevermind
          AKO po4nat da pokazvat prihodi i pe4alba ot novata si prestrukturirana deinost.... moje i da stane novo 4udo
          И пет акцйики да имам ще си ги държа защото са еротични(загадъчни) и с благозвучно име. Римувам си ги с Кинтекс. Нали и те бяха от текстилния бранш? :-)

          Коментар


          • Ни най-малко не се опитвам да ги защитя, просто се опитвам да обясня защо не е възможно да раздадат повече дивиденти. Друг е въпроса на кой е даден кеша след продажбата на акциите на Си банк.

            Коментар


            • AKO po4nat da pokazvat prihodi i pe4alba ot novata si prestrukturirana deinost.... moje i da stane novo 4udo

              Коментар


              • Marmuse, а къде е наличния им кеш ..... а това ще бъдат утрешните управляващи....
                deneb ,тука съм чел доста и сега е безсмислено..... единствената ми позиция на загуба....

                Коментар


                • meche_cveti93 ако погледнеш по обстойно последния им отчет ще видиш че наличния им кеш не е кой знае колко голям.

                  Коментар


                  • прочете ли доклада на одитора изготвен за общото събрание

                    Коментар


                    • Имаме новина и ОСА..... 30 стотинки дивидент .... тия май ни се подиграват....

                      Коментар


                      • По сделката на 27 Юни 2008 09:32 броя 237758 цена 9.310

                        Ето го и отговора:

                        По данни на сайта на Комисията за финансов надзор.- ERiK

                        Наименование на ЮЛ: ЕКСПРЕС ПРОЕКТ 2003 ООД
                        Към дата: 01.07.2008
                        Процент на акции/дялове преди трансфера: 36.83%
                        Процент на акции/дялове предмет на последната промяна: 9.73%
                        Процент на акции/дялове след трансфера: 46.56%

                        Няма информация за продавача.

                        Други акционери: БОСТ АД
                        Към дата: 10.06.2008
                        42.47%
                        Не е препоръка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Aladdin
                          Първоначално изпратено от maverik
                          Първоначално изпратено от Aladdin
                          Днес някой прехвърли нещо

                          27 Юни 2008 09:32 броя 237758 цена 9.310

                          Ако някой знае кой на кого ги е прехвърлил да драсне някой ред.

                          Или големите пак нещо размениха или беше прехвърляне от пенсионния фонд дето има доколкото знам дано е било второто

                          Не е препоръка.
                          Тъкмо теб щях да питам- нали си спец тука?
                          Мое да съм спец, но уви неразполагам с вътрешна информация за съжаление :lol:

                          Тая сделка все още е загадка никаква информация нема още.

                          Междодругото обадих се до Катекс да ги питам кога ще е общото събрание но жената с която говорих незнаеше. И сега като се замисля дали не беше портиерката кой знае с кой се свързах и аз.

                          Начи мисля да се обадя пак и да поискам да ме свържат с директора да го питам него но в момента мисля с ко да го излъжа за да ме вземе на сериозно

                          Лично съм се опитвал да се свържа с госпожа Грозева (която трябва да е ДВИ) около 10 пъти, за съжаление безуспешно всеки път. Интересно ми е дали наистина е толкова заета или просто всеки път ме пращат за зелен хайвер. Днес ще звъня отново.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik
                            Първоначално изпратено от Aladdin
                            Днес някой прехвърли нещо

                            27 Юни 2008 09:32 броя 237758 цена 9.310

                            Ако някой знае кой на кого ги е прехвърлил да драсне някой ред.

                            Или големите пак нещо размениха или беше прехвърляне от пенсионния фонд дето има доколкото знам дано е било второто

                            Не е препоръка.
                            Тъкмо теб щях да питам- нали си спец тука?
                            Мое да съм спец, но уви неразполагам с вътрешна информация за съжаление :lol:

                            Тая сделка все още е загадка никаква информация нема още.

                            Междодругото обадих се до Катекс да ги питам кога ще е общото събрание но жената с която говорих незнаеше. И сега като се замисля дали не беше портиерката кой знае с кой се свързах и аз.

                            Начи мисля да се обадя пак и да поискам да ме свържат с директора да го питам него но в момента мисля с ко да го излъжа за да ме вземе на сериозно
                            Не е препоръка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Aladdin
                              Днес някой прехвърли нещо

                              27 Юни 2008 09:32 броя 237758 цена 9.310

                              Ако някой знае кой на кого ги е прехвърлил да драсне някой ред.

                              Или големите пак нещо размениха или беше прехвърляне от пенсионния фонд дето има доколкото знам дано е било второто

                              Не е препоръка.
                              Тъкмо теб щях да питам- нали си спец тука?

                              Коментар


                              • Днес някой прехвърли нещо

                                27 Юни 2008 09:32 броя 237758 цена 9.310

                                Ако някой знае кой на кого ги е прехвърлил да драсне някой ред.

                                Или големите пак нещо размениха или беше прехвърляне от пенсионния фонд дето има доколкото знам дано е било второто

                                Не е препоръка.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X