IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тия 104 са брутални......

    Коментар


    • А аз над 70 по нова година.
      Не се бъзи-кай !!!

      Коментар


      • Spored men tova e naj-podzenenata akzia na borsata v momenta, ogromen cash, chudesno P/E, prosto mechta. Ochakvam ja kum 40 v skoro vreme, ako se pojavjat prodavachite de

        Коментар


        • новата акция на седмицата поне да си даде счетоводната стойност - 31. после ще видим

          Коментар


          • Утре ще е много интересно (в момента продавачи 0).

            Мисля да не продавам под P/B>3. Нищо не давам.

            Не е препоръка.
            Не се бъзи-кай !!!

            Коментар


            • I az ste populnja, ama da ne otmestja zenata mnogo nagore samo kato trugna da pulnja

              Коментар


              • Стига сте писали че мисля още да пазарувам, Я.

                Че за сега гледат с едно око, а ако прогледнат Ужас ще бъде.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • 15 000 000 / 2 000 000 akzii .....

                  Djalove v Pamoporovo i Despred, ochakvana prodajba na dusterni drujestva do kraja na godinata ....

                  abe pechalbata moje i da izleze poveche v kraja na otchetnia period

                  za sega P/E e 7,5 pri 25 sredno za borsata ....

                  Коментар


                  • Цените в началото на годината бяха около 35 лв. Така че 30 е само първата кота за преодоляване

                    Коментар


                    • само леко напомняне, че голямата печалба е от продажба на акциите на СИБ, но още не е ясно какво ще се прави с нея...и най-вече как...

                      Коментар


                      • 25 oferti kupuva, 9 prodava .... Ne mi se misli utre

                        Коментар


                        • Lelee, kato gledam kakvo stava tuka utre moje i 30 da vidim, naroda maj se subudi ...

                          Коментар


                          • Az druga takava pozizia na BSE ne poznavam pone, krajno vreme beshe!
                            P/E e 7,5 kum momenta !!!!!

                            Tuka ste ima ili uvelichenie na kapitala sus sobstveni sredstava, t.e bezplatni akzii ili mnooogo tlust divident

                            Коментар


                            • Май се усетиха!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novaka_Bull
                                Някой може ли да ми каже за възможна причина това дружество да се търгува при тези показатели и колко им е неразпределената печалба + резервите които поддържат

                                ми то направо ми изглежда супер промо.
                                данните в инвестора верни ли са ??
                                da

                                Коментар

                                Working...
                                X