IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • abe vie vmesto da umuvate, zashto ne se vurnete nqkolko stranici nazad v temata i prepro4etete interview-to s direktora na Katex.
    ubeden sum, 4e shte vie dosta polezno!
    tendenciata spored planovete i ideite e imenno kum komplexno osuvmestqvane na nqkolko seriozni i raznorodni deinosti.
    za 4ereshovite nasajdeniq mi e trudno da kaja, zashtoto e dosta specifi4na i sesonna deinost.

    no i az mislq, 4e ima kakvo oshte da pokaje i se dokaje,4e go moje!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham
      Първоначално изпратено от kork
      Първоначално изпратено от B.Graham
      Компанията е интересна с парите от СИБанк.Но тука има ли мажоритар,ДВИ и т.н.Да излезат да кажат такива са ни плановете, това смятаме да правиме и така.Я другите ДВИ-та даже се регистрираха във форума .
      B.Graham,ако трябва ще издирим ДВИ- то на Катекс,той може и да не се регистрират във форума,но все нещо ще каже.Поне се надявам
      То лесно може да бъде издирен.Идеята ми беше че става нещо което може да обърне бизнеса на Катекс на 180 градуса (и Бъркшир Хатауей е започнала като текстилна фирма ) а от компанията месеци вече си траят.Инвестиционни намерения и т.н. - нъцки.А ако се оценява Катекс като инвестиционно дружество би трябвало добри пари да направите .Успех.
      Хе,хе, определено ми хареса сравнението ти с компанията на чичко Уорън ,дай боже да си прав
      Много успехи и на теб колега,дано и твоите позиции да ти донесат отлични печалби и току виж,план 2010 се изпълнил още през 2009 година

      пс
      очертава ми се да съм доста зает до края на месеца,но ако никой не потърси ДВИ-то на Катекс дотогава,ще го издиря и ще му задам някой важни и въпроси
      (ако пък и отговори,направо ще е супер)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kork
        Първоначално изпратено от B.Graham
        Компанията е интересна с парите от СИБанк.Но тука има ли мажоритар,ДВИ и т.н.Да излезат да кажат такива са ни плановете, това смятаме да правиме и така.Я другите ДВИ-та даже се регистрираха във форума .
        B.Graham,ако трябва ще издирим ДВИ- то на Катекс,той може и да не се регистрират във форума,но все нещо ще каже.Поне се надявам
        То лесно може да бъде издирен.Идеята ми беше че става нещо което може да обърне бизнеса на Катекс на 180 градуса (и Бъркшир Хатауей е започнала като текстилна фирма ) а от компанията месеци вече си траят.Инвестиционни намерения и т.н. - нъцки.А ако се оценява Катекс като инвестиционно дружество би трябвало добри пари да направите .Успех.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham
          Компанията е интересна с парите от СИБанк.Но тука има ли мажоритар,ДВИ и т.н.Да излезат да кажат такива са ни плановете, това смятаме да правиме и така.Я другите ДВИ-та даже се регистрираха във форума .
          B.Graham,ако трябва ще издирим ДВИ- то на Катекс,той може и да не се регистрират във форума,но все нещо ще каже.Поне се надявам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от заядливецът
            корки, никой не е застрахован от грешки
            все пак дано ти се получи инвестицията
            трудна работа ще е, ама на БФБ и по-ненормални неща съм виждал
            Не мисля,че ще сгреша тук,но така или иначе не излизам от никоя от моите други перспективни позиции за да влезна в Катекс,тоест,за мен нещата тук са по-скоро възможност част от свободния ми капитал да постигна добра доходност,в сравнително къс период от време.Рискове за загуба почти не съществуват,поне според мен,а потенциала за печалба според мен е доста над 50%.

            пс
            ценя мненията ти заядливец


            ппс
            не е препоръка

            Коментар


            • после открих ТIСНА
              Браво за ТIСНА!Аз я пропуснах,все пак не мога да огрея навсякъде!
              Graham прав си,но коректни и открити мажоритари,ДВИ регистрирани във форума и т.н. са по скоро изключение на обшия фон.Това тепърва ще се променя.Търпение трябва!

              Коментар


              • Компанията е интересна с парите от СИБанк.Но тука има ли мажоритар,ДВИ и т.н.Да излезат да кажат такива са ни плановете, това смятаме да правиме и така.Я другите ДВИ-та даже се регистрираха във форума .
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • корки, никой не е застрахован от грешки
                  все пак дано ти се получи инвестицията
                  трудна работа ще е, ама на БФБ и по-ненормални неща съм виждал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Леонид
                    Първоначално изпратено от kork
                    Колеги,реших да влезна тук,пък да видим дали ще направим добър профит Все пак,щом влизам,значи смятам,че ще направя,но да видим и пазара какво ще каже.Мисля,че по-надолу в темата има достътчно за и против тази позиция,затова няма да повтарям казано от други хора!За себе си съм взел решение,че има повече за,отколкото против а и не на последно място коефицентите ми харесват
                    Е,Корк изпреварих те с две седмици!
                    За сега с малко,но вероятно ще допълвам.Гагарина ни донесе добри емоции,дано и тук е така!
                    Успех по новата позиция!
                    Събираме се значи група от класа ,Радвам се,че и ти си тук Леонид.Аз също мисля,че тук нямам достатъчно акции,но тези дни ще допълня.Относно Гагарин си прав,когато го открих за себе си,той беше подценен,сега е реално оценен,после открих ТIСНА,тези дни и други я откриха,сега си мисля ,че тук ще е новият Гагарин,защото КТЕХ ми се струва дори по подценено и от Гагарина, преди същият този Гагарин да се изстреля в последния месец.вероятно е необходимо малко търпение и нещата ще си дойдат на местата!

                    Успех и на теб!

                    нека горното не се счита за препоръка за покупка или продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kork
                      Колеги,реших да влезна тук,пък да видим дали ще направим добър профит Все пак,щом влизам,значи смятам,че ще направя,но да видим и пазара какво ще каже.Мисля,че по-надолу в темата има достътчно за и против тази позиция,затова няма да повтарям казано от други хора!За себе си съм взел решение,че има повече за,отколкото против а и не на последно място коефицентите ми харесват
                      Е,Корк изпреварих те с две седмици!
                      За сега с малко,но вероятно ще допълвам.Гагарина ни донесе добри емоции,дано и тук е така!
                      Успех по новата позиция!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lazar
                        Добре дошъл! Месец вече се озъртам за теб тук. Да бъде благословена просветителската ти дейност в другите теми!:-)
                        Благодаря за добрите думи lazar.Относно забавянето , нали знаеш приказката,по-добре късно,отколкото никога .Вярвам,че ще имаме доста радости тук.А и гледам,че тук отбора е добър,с nevermind се засичаме и при други дружества,но да не изброявам всички на които ценя мнението и ги виждам,че притежават акции тук,че ще изпусна някой,но смятам,че тук има доста разумни хора,а това си е една добра предпоставка откъдето и да го погледнеш!

                        Успех lazar ,успех и на всички други които имат акции тук!

                        Коментар


                        • Добре дошъл! Месец вече се озъртам за теб тук. Да бъде благословена просветителската ти дейност в другите теми!:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nevermind
                            Първоначално изпратено от kork
                            Колеги,реших да влезна тук.....
                            welcome to the club!!!
                            mesto vstre4i izmenit nelzq!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kork
                              Колеги,реших да влезна тук.....
                              welcome to the club!!!
                              mesto vstre4i izmenit nelzq!

                              Коментар


                              • Колеги,реших да влезна тук,пък да видим дали ще направим добър профит Все пак,щом влизам,значи смятам,че ще направя,но да видим и пазара какво ще каже.Мисля,че по-надолу в темата има достътчно за и против тази позиция,затова няма да повтарям казано от други хора!За себе си съм взел решение,че има повече за,отколкото против а и не на последно място коефицентите ми харесват

                                Коментар

                                Working...
                                X