IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Valuator написа:
    ....................Понеже въобще не държа някой да ме слуша, най-вероятно и аз като много други преди мен ще редуцирам участието си тук.
    Винаги е хубаво да прочетеш едно компетентно и отрезвяващо мнение за сверяване на часовниците !!! За мен КАТЕКС е добра позиция в средносрочен план и при корекция въпреки ,че печалбата от основната дейност не е това , което искаме!

    Коментар


    • Не се ядосвай на дребни заяждания или изтървания на нерви от инвеститори чакащи профит в пъти )) въпреки, че сме на различни мнения трябва да се уважаваме защото ще се превърне в говорилня, а от това губим всички. Колкото повече варианти знаем към един момент толкова по добре за нас, защото ще сме запознати с възможните промени в средата. Ако съм те обидил с нещо извинявай, но съм на същото мнение, че е силно подценена акция и ако институционалните не я ползват за краткосрочна ще стане добра акция. Да прав си за мениджмънта грам го няма в комуникативността и т.н. Айде успех и добър вятър в платната не зависимо накъде ))

      По - горното не бива да се смята за препоръка за покупка или продажба. Притежавам акции в компанията

      Първоначално изпратено от Valuator
      Напоследък се чудя сам на себе си защо ли пиша по форуми, дето всеки хем иска, хем не слуша съвети (понеже са безплатни), а освен това като направиш професионален коментар, все ще се намери някой да ти скочи с обиди и жлъч "Ало, многознайковците, искате да си купите евтинко ли, що не одите да скриете и т.н."

      Някъде в предишен пост бях написал, че това се нарича профанизация на медията и се забелязва в периоди на небивал подем и интерес към определени много престижни и печеливши дейности, когато мало и голямо, от село и от град, се стича на мегдана да се хване на хорото и започва да прави маймунджулъци, за да го забележат

      Първоначално изпратено от meche_cveti93
      Valuator ще ти е трудно до следващата корекция ..... след това може и да те послушат !
      Понеже въобще не държа някой да ме слуша, най-вероятно и аз като много други преди мен ще редуцирам участието си тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от INOX
        Първоначално изпратено от Valuator
        Напоследък се чудя сам на себе си защо ли пиша по форуми, дето всеки хем иска, хем не слуша съвети (понеже са безплатни), а освен това като направиш професионален коментар, все ще се намери някой да ти скочи с обиди и жлъч "Ало, многознайковците, искате да си купите евтинко ли, що не одите да скриете и т.н."

        Въобще не държа някой да ме слуша и най-вероятно и аз като много други ще редуцирам сериозно участието си тук.

        Първоначално изпратено от meche_cveti93
        Valuator ще ти е трудно до следващата корекция ..... след това може и да те послушат !
        Valuator,
        не се вързвай,друже!
        Ти поне си отдавна тук и знаеш,че винаги е така.
        Теглиш една вътрешна майна и продъжаваш напред.И на мен ми е накипявало.Но винаги съм си казвал,че има много свестни хора тук, много повече от несвестните,заради които си е гот да си във форума.
        А и напоследък виждам,че с някои от тях дори и си помагаме.С лс-та,с мейли и др.
        Не се впрягай за глупости, не си заслужава.Винаги идва момента ,в който някой ще каже-ей,банда,помните ли, тук,по тази тема, Valuator това каза и то така се случи,Евала на човека!
        Затова е форума,за да си говорим професионални и непрофесионални работи
        И аз мисля така ! Винаги има хора които ще ценят добрите мнения ....... за всеки влак си има пътници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Valuator
          Напоследък се чудя сам на себе си защо ли пиша по форуми, дето всеки хем иска, хем не слуша съвети (понеже са безплатни), а освен това като направиш професионален коментар, все ще се намери някой да ти скочи с обиди и жлъч "Ало, многознайковците, искате да си купите евтинко ли, що не одите да скриете и т.н."

          Въобще не държа някой да ме слуша и най-вероятно и аз като много други ще редуцирам сериозно участието си тук.

          Първоначално изпратено от meche_cveti93
          Valuator ще ти е трудно до следващата корекция ..... след това може и да те послушат !
          Valuator,
          не се вързвай,друже!
          Ти поне си отдавна тук и знаеш,че винаги е така.
          Теглиш една вътрешна майна и продъжаваш напред.И на мен ми е накипявало.Но винаги съм си казвал,че има много свестни хора тук, много повече от несвестните,заради които си е гот да си във форума.
          А и напоследък виждам,че с някои от тях дори и си помагаме.С лс-та,с мейли и др.
          Не се впрягай за глупости, не си заслужава.Винаги идва момента ,в който някой ще каже-ей,банда,помните ли, тук,по тази тема, Valuator това каза и то така се случи,Евала на човека!
          Затова е форума,за да си говорим професионални и непрофесионални работи

          Коментар


          • Напоследък се чудя сам на себе си защо ли пиша по форуми, дето всеки хем иска, хем не слуша съвети (понеже са безплатни), а освен това като направиш професионален коментар, все ще се намери някой да ти скочи с обиди и жлъч "Ало, многознайковците, искате да си купите евтинко ли, що не одите да скриете и т.н."

            Някъде в предишен пост бях написал, че това се нарича профанизация на медията и се забелязва в периоди на небивал подем и интерес към определени много престижни и печеливши дейности, когато мало и голямо, от село и от град, се стича на мегдана да се хване на хорото и започва да прави маймунджулъци, за да го забележат

            Първоначално изпратено от meche_cveti93
            Valuator ще ти е трудно до следващата корекция ..... след това може и да те послушат !
            Понеже въобще не държа някой да ме слуша, най-вероятно и аз като много други преди мен ще редуцирам участието си тук.

            Коментар


            • alexandar написа :
              .......Най важно е да гледаш борсовия код на акцията например. Ако "К" те кефи взимай, ако не недей. .................
              И на мен ми харесва буквата и затова допълвам. Valuator ще ти е трудно до следващата корекция ..... след това може и да те послушат !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Valuator
                Не разбрах дали се шегуваш или и ти имаш нужда да почетеш малко

                Първоначално изпратено от alexandar
                какво е това чудо счетоводна стойност на акция?
                vse otbor shegobiici!

                Коментар


                • Не разбрах дали се шегуваш или и ти имаш нужда да почетеш малко

                  Първоначално изпратено от alexandar
                  какво е това чудо счетоводна стойност на акция?

                  Коментар


                  • Е ти направо се изказа!!! Най важно е да гледаш борсовия код на акцията например. Ако "К" те кефи взимай, ако не недей.
                    Тука вярна се навъдиха всякакви разбирачи, ама е хубаво и малко да се чете!! А сега да питаме Valuator какво е това чудо счетоводна стйност на акция?

                    Коментар


                    • Vomitus, ей тука в тая тема има 29 страници коментари, дискусии, съвети на повече или по-малко компетентни и съвсем случайни люде - прегледай ги и решавай сам, защото парите са си твои

                      Само един коментар от мен - това дали цената на една акция е под или над счетоводната и стойност е едно от последните неща, които имат значение при инвестиционните решения

                      Коментар


                      • следя позицията от известно време и ми се струва, че има потенциал за изстрелване (все пак е под сч. ст-ст), но май въпросителните при нея са повече от известните.

                        но както се казва на борсата всичко е възможно. Затова и все още се чудя дали да не рискувам тук. Някой по-опитен може ли да даде "несъвет "
                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • ....както всички отдавна се се питаме по тази позиция - "Къде са парите?"

                          Коментар


                          • Тука май само засилването продължава - вече трети месец
                            Дай боже и да отлепи по някое време

                            Първоначално изпратено от bai Ivan
                            СПОКО!!!!!.....няма друго дружество с такава неразпределена печалба.......излитането наближава..............
                            .......не е препоръка за нищо

                            Коментар


                            • СПОКО!!!!!.....няма друго дружество с такава неразпределена печалба.......излитането наближава..............


                              .......не е препоръка за нищо

                              Коментар


                              • Х-мммм прилича ли ви на едно ново дружество KAO където имаше толкова скептици че ще продължи нагоре наричаха го колос на глинени крака и т.н. и че е надценено и т.н. да надценено за онзи момент но направи и добра доходност и сега много се мъчат да се качат на влака ама е малко високо ( нали трябва да използваме всички възможности ). Че това е подценено с сравнително добри показатели но нейсе ще видим. Хайде да видим до New Year колко балона ще гръмнат ха-ха.


                                ГОРНОТО МНЕНИЕ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ( ПРЕДЛОЖЕНИЕ ) ЗА ПОКУПКА И / ИЛИ ПРОДАЖБА ПО СМИСЪЛА НА ЗАКОНА.

                                Коментар

                                Working...
                                X