IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ход написа:
    И аз имам, 25 броя
    Такава голяма бройка , направо си е притеснителна.............!
    Да не я пазиш от масовата приватизация..................!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от meche_cveti93
      growth написа:
      Диагностик имаш нюх към нещата. Вероятно скоро ще бъдеш възнаграден. Много догадки и хипотези, ще видим годишния отчет, аз бая налях тука и мисля, че отчета ще е доста, ама доста добър. Май, скоро ще излитаме... Много интересна политика на пълно информационно затъмнение се води от компанията, дали пък и това да е нарочно. Тези които си следят отчетите, трябва да са спокойни, макар и да са пълна лудница, но ще видим ...

      Имам акции и смятам още да си купувам.. не е препоръка.
      Накрая да не излезе , че само ние имаме...............................!
      И аз имам, 25 броя

      Коментар


      • growth написа:
        Диагностик имаш нюх към нещата. Вероятно скоро ще бъдеш възнаграден. Много догадки и хипотези, ще видим годишния отчет, аз бая налях тука и мисля, че отчета ще е доста, ама доста добър. Май, скоро ще излитаме... Много интересна политика на пълно информационно затъмнение се води от компанията, дали пък и това да е нарочно. Тези които си следят отчетите, трябва да са спокойни, макар и да са пълна лудница, но ще видим ...

        Имам акции и смятам още да си купувам.. не е препоръка.
        Накрая да не излезе , че само ние имаме...............................!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Диагностик
          Първоначално изпратено от Valuator
          Не виждам защо коментирате белгийците в контекста на КТЕХ. BRIB е миноритарен акционер в КТЕХ и белгийците най-вероятно ще разкарат много бързо това участие - то не им носи нищо
          Коментирането на СИ Банк във връзка с Катекс е неслучайно и не е лишено от логика. Но въпроса следва да се постави не какво ще спечели СИ Банк от Катекс, а обратното. Търсят се доста пари, получени от продажбата на акциите на СИ Банк от 1во тримесечие и прехвърлени по някакъв начин някъде, скрити в момента в баланса на Катекс, може би под формата на аванси за финансови инвестиции и други вземания, а може би и по друг начин, които вече трябва да се отчетат или пък върнати. Шанса това да е ИП и да се казва СИ Банк поне за мен не е за подценяване. Не го твърдя, защото за толкова сериозни неща няма нищо написано в счетоводните отчети на предприятието, а на поне 3 писма, изпратени от мен с конкретни и точни въпроси е отговаряно с "мълчание".
          Сега обаче, дойде време да се отчитат или върнат. Ако се отчетат и е правилно предположението, трябва да се заприходят финансови активи. Съдя за това, че има изведени доста сериозни плащания в отчета за паричните потоци във всички отчети досега - 1во, 2ро и 3то тримесечие в размер на 81 млн. лв. А досега в отчетите не мога да ги намеря. Ако някой може, нека да ми помогне. Елементарното, ако се намери връзка със свързани лица, да се дължат поне лихви.

          Настоящото е само опит за разсъждения на база отчетите при оскъдната информация. С настоящото мнение не препоръчам на никого нищо. Притежавам акции.
          Диагностик имаш нюх към нещата. Вероятно скоро ще бъдеш възнаграден. Много догадки и хипотези, ще видим годишния отчет, аз бая налях тука и мисля, че отчета ще е доста, ама доста добър. Май, скоро ще излитаме... Много интересна политика на пълно информационно затъмнение се води от компанията, дали пък и това да е нарочно. Тези които си следят отчетите, трябва да са спокойни, макар и да са пълна лудница, но ще видим ...

          Имам акции и смятам още да си купувам.. не е препоръка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Valuator
            Не виждам защо коментирате белгийците в контекста на КТЕХ. BRIB е миноритарен акционер в КТЕХ и белгийците най-вероятно ще разкарат много бързо това участие - то не им носи нищо
            Коментирането на СИ Банк във връзка с Катекс е неслучайно и не е лишено от логика. Но въпроса следва да се постави не какво ще спечели СИ Банк от Катекс, а обратното. Търсят се доста пари, получени от продажбата на акциите на СИ Банк от 1во тримесечие и прехвърлени по някакъв начин някъде, скрити в момента в баланса на Катекс, може би под формата на аванси за финансови инвестиции и други вземания, а може би и по друг начин, които вече трябва да се отчетат или пък върнати. Шанса това да е ИП и да се казва СИ Банк поне за мен не е за подценяване. Не го твърдя, защото за толкова сериозни неща няма нищо написано в счетоводните отчети на предприятието, а на поне 3 писма, изпратени от мен с конкретни и точни въпроси е отговаряно с "мълчание".
            Сега обаче, дойде време да се отчитат или върнат. Ако се отчетат и е правилно предположението, трябва да се заприходят финансови активи. Съдя за това, че има изведени доста сериозни плащания в отчета за паричните потоци във всички отчети досега - 1во, 2ро и 3то тримесечие в размер на 81 млн. лв. А досега в отчетите не мога да ги намеря. Ако някой може, нека да ми помогне. Елементарното, ако се намери връзка със свързани лица, да се дължат поне лихви.

            Настоящото е само опит за разсъждения на база отчетите при оскъдната информация. С настоящото мнение не препоръчам на никого нищо. Притежавам акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alexandar
              Първоначално изпратено от rururu
              Първоначално изпратено от alexandar

              А тя колко беше?
              според Инвестор: Счетоводна стойност на акция: 31.82

              Това беше риторичен въпрос!
              питай сега риторично: ако купим на сегашните цени, ще спечелим ли по 75% (при едно евентуално търгово, отправено на счетоводната)? ;-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rururu
                Първоначално изпратено от alexandar
                $ Просто преди това ще има търгови предложения, а има някои ориентири като счетоводна стойност на 1 акция, която ще бъде долната граница на търговото.$

                Никакви препоръки на никого и за нищо.

                А тя колко беше?
                според Инвестор: Счетоводна стойност на акция: 31.82

                Това беше риторичен въпрос!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alexandar
                  $ Просто преди това ще има търгови предложения, а има някои ориентири като счетоводна стойност на 1 акция, която ще бъде долната граница на търговото.$

                  Никакви препоръки на никого и за нищо.

                  А тя колко беше?
                  според Инвестор: Счетоводна стойност на акция: 31.82

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Valuator
                    Не виждам защо коментирате белгийците в контекста на КТЕХ. BRIB е миноритарен акционер в КТЕХ и белгийците най-вероятно ще разкарат много бързо това участие - то не им носи нищо
                    imash pravo Valuator!!! spored men to4no taka stoqt neshtata poglednato ot strana na KBC:
                    На пода на Българска фондова борса днес беше прехвърлен пакет от 75% от капитала на Стопанска инвестиционна банка (СИБанк - BRIB).

                    При кръстосана сделка минаха близо 5.3 млн. акции от банката при цена от 110.34 лв. за лот или около 577 млн. лв.

                    Пакетът е същият, за който през септември Цветелина Бориславова се споразумя с белгийската финансова група KBC. Тогава тя и инвестиционният фонд Novator, основан от исландския милиардер Тор Бьорголфсон, подписаха споразумение за придобиването от KBC на пакет от 75% от капитала на СИБанк за 295 млн. евро.
                    Sega interesno shte bude sled nova godina kakvo shte predprieme tova drujestvo tuka za poiz4istvane na image-a si!???

                    that is the question!?

                    neshtata sa strashno mutni tuka i loshoto e, 4e mutilkata e MNOOOGO golqma!

                    Коментар


                    • $ Просто преди това ще има търгови предложения, а има някои ориентири като счетоводна стойност на 1 акция, която ще бъде долната граница на търговото.$

                      Никакви препоръки на никого и за нищо.[/quote]


                      А тя колко беше?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Marmuse
                        Мен пък ми мирише на отписване на дружеството от БФБ....

                        Това не означава задължително лоша новина. Просто преди това ще има търгови предложения, а има някои ориентири като счетоводна стойност на 1 акция, която ще бъде долната граница на търговото. Въобще, всяко зло за добро.

                        Никакви препоръки на никого и за нищо.

                        Коментар


                        • OPA 16000 akciy PREHVARLENI NE6TO IZPLU6TIA.......[/b]
                          има стари пилоти ,има и смели пилоти ,
                          но стари смели пилоти нема .

                          Коментар


                          • Това може да стане доста интересно. Зависи на каква цена ще стане. По-вероятно вече договорено. Дано не мине на блоков.

                            Коментар


                            • Не виждам защо коментирате белгийците в контекста на КТЕХ. BRIB е миноритарен акционер в КТЕХ и белгийците най-вероятно ще разкарат много бързо това участие - то не им носи нищо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham
                                Първоначално изпратено от nevermind
                                ne bih se u4udil KTEX da go otpishat ot BFB. BRIB mai si otiva ot BFB, a kakto pove4eto tuka znaqt, KTEX beshe dulgi godini i e vse oshte PO Box & kasi4kata za izto4vane na BRIB!

                                kofti naistina, no tova e taka za sujalenie!
                                Е вече не е.Белгийците няма да се занимават с глупости.
                                a dano.... shtoto aman ve4e ot bulgaristanski navici i izkriveni razbirania

                                Коментар

                                Working...
                                X