IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нема никакъв професионализъм в повечето коментари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko
      Първоначално изпратено от nevermind
      Първоначално изпратено от bate Goiko
      Според мен след годишния отчет ще трябва да се обадиме в рекордите на Гинес да ни впишат
      bate G. gledai samo da ne ti se slu4i slu4ka,podobna na edno drugo prekrasno drujestvo, koeto po burzata procedura beshe otpisano sled turgovo.... na cena dosta pod realnata si s4etovodna stoinost!

      i stiga ste hvurlqli "zlaten" prah v o4ite na raqta.... na podobni prikazki dosta novaci moje i da se vurjat, NO posle i mnogo ot tqh mogat i da pla4at.

      poslednoto E PREPORUKA..... preporuka kum balucite da ne burzat da si pravqt iluzii!!!
      Кое е въпросното отписано дружество с което сравняваш ?
      misli.... nali sledish BFB!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nevermind
        Първоначално изпратено от bate Goiko
        Според мен след годишния отчет ще трябва да се обадиме в рекордите на Гинес да ни впишат
        bate G. gledai samo da ne ti se slu4i slu4ka,podobna na edno drugo prekrasno drujestvo, koeto po burzata procedura beshe otpisano sled turgovo.... na cena dosta pod realnata si s4etovodna stoinost!

        i stiga ste hvurlqli "zlaten" prah v o4ite na raqta.... na podobni prikazki dosta novaci moje i da se vurjat, NO posle i mnogo ot tqh mogat i da pla4at.

        poslednoto E PREPORUKA..... preporuka kum balucite da ne burzat da si pravqt iluzii!!!
        Кое е въпросното отписано дружество с което сравняваш ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko
          Според мен след годишния отчет ще трябва да се обадиме в рекордите на Гинес да ни впишат
          bate G. gledai samo da ne ti se slu4i slu4ka,podobna na edno drugo prekrasno drujestvo, koeto po burzata procedura beshe otpisano sled turgovo.... na cena dosta pod realnata si s4etovodna stoinost!

          i stiga ste hvurlqli "zlaten" prah v o4ite na raqta.... na podobni prikazki dosta novaci moje i da se vurjat, NO posle i mnogo ot tqh mogat i da pla4at.

          poslednoto E PREPORUKA..... preporuka kum balucite da ne burzat da si pravqt iluzii!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Borsalino
            Първоначално изпратено от she
            Не сте сами и аз имам малко акцийки. На още по- кофти цена. Сега освен да се моля друго не ми остава.
            Това нарочно ли звучи като "подкрепете медиците..."?
            Дано не стане така.
            Аз тук само си се чудя на акъла или по-скоро на липсата му, надявам се обаче когато Р/Е стане под 1, някой сериозен инвеститор да го купи, макар и заради Гинеса.
            Според мен след годишния отчет ще трябва да се обадиме в рекордите на Гинес да ни впишат
            Не е препоръка за покупко-продажба на акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от she
              Не сте сами и аз имам малко акцийки. На още по- кофти цена. Сега освен да се моля друго не ми остава.
              Това нарочно ли звучи като "подкрепете медиците..."?
              Дано не стане така.
              Аз тук само си се чудя на акъла или по-скоро на липсата му, надявам се обаче когато Р/Е стане под 1, някой сериозен инвеститор да го купи, макар и заради Гинеса.

              Коментар


              • Предстоящо -инвестор!
                11.12.2007 13:00 Катекс АД Последна дата за сключване на сделки с акции, даващи право на глас в ОСА
                Там ще е истината........................... !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Borsalino
                  bate Goiko,

                  Тук никога не е имало официално инфо.
                  Ха-ха незнам аз съм оптимистично настроен тук
                  Поздрав за акционерите http://www.youtube.com/watch?v=rS_P9-w1NBA&NR=1

                  Коментар


                  • bate Goiko,

                    Тук никога не е имало официално инфо.

                    Коментар


                    • Според мен някои от пишещите във форума излишно драматизират ситуацията първо изчакайте официалното инфо и след това пишете глупости.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nevermind
                        vajno e i da se znae, koi kak si interretira sredno- i dulgosro4no investiane
                        За себе си го разбирам така: средносрочно - една до две години, дългосрочно - оттам нагоре.

                        Коментар


                        • vajno e i da se znae, koi kak si interretira sredno- i dulgosro4no investiane

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от she
                            Не сте сами и аз имам малко акцийки. На още по- кофти цена. Сега освен да се моля друго не ми остава.
                            Аз също имам - на 26.76. По принцип винаги купувам със средносрочни или дългосрочни намерения, така че ще чакам.

                            Коментар


                            • orchis написа:

                              Ще ни кажеш ли какво да очакваме под целуфанчето Smile
                              Че то ако е лайно и в целуфан да е пак ще мирише.
                              От далече ни се вижда ни мерише и може някой да го купи........
                              Аз също съм нов в позицията и влезнах според отчета и цената , според мен Диагностик може да даде обективен анализ на очакванията......... !!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                                she написа:
                                Не сте сами и аз имам малко акцийки. На още по- кофти цена. Сега освен да се моля друго не ми остава.
                                Лошото беше неизвестността.....................Сега всичко почна да излиза на белия свят ....................... и ще го видим в целофанче.........
                                Ще ни кажеш ли какво да очакваме под целуфанчето :-)
                                Че то ако е лайно и в целуфан да е пак ще мирише.

                                Коментар

                                Working...
                                X