IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катекс АД (5KTE / KTEX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз по скоро си мисля, че цялата работа с прехвърлянето беше за да реализират "Си Еф Ай" фиктивна добра печалба с цел по добри позиции при теглене на кредит и при привличане на инвеститори

    Коментар


    • Какво мислите за продажбата на контролния пакет акции на KTEX. Нее ли това акт от страна на стария собственик да се покрие пред властите за извършените от него продажби на акции по номинал в PAMPO и DSPED.
      Не е препоръка.

      Коментар


      • kif, и ти да станеш хитра лисица!
        И по-следващия премиер![/img]

        Коментар


        • ами бат Бойко е хитра лисица - нали нямат брак - на какво основание тогава трябва да присъства в данъчната му декларация?

          btw - и аз нямам брак ;-)
          Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vomitus
            сега по дебатите за вота на недоверия тъкмо споменават Ц.Б.
            Да и Б.Б. , че средствата ги нямало в декларацията му , а аверката му щяла да е най-големият инвеститор на България

            Коментар


            • сега по дебатите за вота на недоверия тъкмо споменават Ц.Б.
              Не е препоръка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Може и да съм оптимист.... , но за мен неизвестността беше по лоша....
                Можеше и да бъде и по лошо , парите да отидат при собственика си .. , а не собственика да отиде при парите си..... , ако разбирате за какво става въпрос..... .
                Тука имаше изказвания за мажоритар който е № 1 по.....
                за кой мажоритар ставаше въпрос , до сега всички бяха поставени лица и тайна касичка на една банка....
                Ако са решили да досъсипят предприятието защо трябваше да се излиза на светло... КФН ще разследва някой продажби и докъди ще стигне....
                .........мисля, че тук хубавото престой!!!!!!!!!!!
                .........макар, че от спекулант по позицията станах инвеститор!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham
                  Меткат си едни акции, разменят си едни пари и така всеки ще си получи своето.Целия екип ще е доволен.
                  А малките акционери да го д...

                  По добре да се махат от Борсата, по не по малко хора ще ги знаят и чуват...
                  Не се бъзи-кай !!!

                  Коментар


                  • Меткат си едни акции, разменят си едни пари и така всеки ще си получи своето.Целия екип ще е доволен.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • И Тя Така.....
                      Не се бъзи-кай !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham
                        Но цената вече не е 1 лев


                        и аз искам така ...

                        Коментар


                        • Но цената вече не е 1 лев
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • общо 32,56%. Явно става препродажба на части от големия пакет.

                            Коментар


                            • Егаси , какво стана тука ??? 793 000 акции смениха собственика си ???

                              Коментар


                              • Не я познавам кака Ц.. но по не же е свъразана с ГЕРП, ако деистват така и там ще задминат доста хора преди тях по Дал...ри.

                                Ща са упраими, в Русия съм,......
                                Не се бъзи-кай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X