If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Е то не е сигурно,че Куарта и Семирамис не са на Шиши.Сега използват новорегистрирани офшорки,защото старите изтекоха в Панама пейпърс и се виждат връзките.Може Шиши да е решил да отдели Гагарин от Табака(който явно върви към ликвидация) и да го източи по-късно.Нищо не е ясно с тези офшорни собственици.
Това е притеснителното,още повече,че собствеността на другия акционер в Баранко също се смени миналата година. https://frognews.bg/files/baranko.png тази схема не е много коректна-Баранко има 49% от Гагарин,а не 66% както е посочено.
Другия акционер с 18%-"Дореко комерс" е собственост също на офшорка,и не е ясно дали и там не е сменен собственика(след като миналата год. смени името на "DRC invest") Така 67% от собствеността е неясна и нищо чудно да е концентрирана в един човек.И ако той е контрабандист не знам дали да очакваме нещо добро за акционерите.
Абе да му мислят акционерите на БТХ. Вас малко ви касае цената на сделката. Важното е "новия" акционер да не работи като "стария".
Изгубих спатиите, ама ако да беше вече вън от холдинга - току почне да катерят числата. Ама дали първо няма да иска да изчисти малките ортаци.
Нямам ни най-малки препоръки!
Още повече пък хартии.
За мен има притеснителни моменти в отчета.Забелязва се намаление на приходите-в частност на вътрешния пазар.И какви са тези други текущи задължения по разчети-9931 х.л. .Заема към свързани лица 15990 х.лв. също не обяснен за кого е.Размера му попада в чл.114.В чл.114 би следвало да попада и продажбата на сградата в София,защото към момента на продажбата й БлагоевградБТ все още е имал 49% от Баранко и е бил свързано лице с ГАГа.Никой обаче не е питал акционерите,не че нямаше да получат разрешение.Стила на управление в БТХ се прехвърля и при ГАГа
Коментар