IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Юрий Гагарин АД (YGAG / GAGBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ovzarze ti si golem schubelia be.Sto begasch?

    Коментар


    • Сериозно само че аз пиша на фонетична, тъй че ако и ти си на нея това е начина, може съшо друга усмивка с :-). Тя става с shift :-shift )т.е. може и намусен тя е с като усмивка само че с тозо символ ( :-(

      Коментар


      • Не се бъзикай ами кажи сериозно
        Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Натисни бутона със запетая и точка и след това shift и ), не би трябвало да имаш проблеми

          Коментар


          • Извинявай. Въпроса е защо не мога да изпращам
            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Не съм ударил. Избягах от тука на печалба. Както казах, не мога да разчитам чиновници да разпродават на парчета и от тяхната работа да излезе нещо полезно.

              Хан Круме, пазиш ли още чашката на Никифор?
              Кажи ми, моля ти се защо мога да изпращам "личица". Интернет експлорера ли ми е стара версия?
              Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Овчарчето Калитко тук да не удари на камък, та да вземеш да си върнеш стария ник, че с този може и да не ти тръгне, ако си суеверен разбира се.

                Коментар


                • Може и нарочно да се извъртат та да падне цената и да си накупят евтино, но както и да е, тук изгубих доверие. Наистина жалко за надеждата.
                  Какво да се прави, на държавни чиновници не може да се разчита да свършат нещо свястно.
                  Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Килър, вива е права. Последното,което излезе като официална информация беше, че австрийския кандидат купувач е специализиран само в производството на опаковки, но понеже филтърното производство било много рентабилно щели да купят завода цял и да го развиват както е бил досега. Една седмица по-късно от БТХ се извъртат на 180 градуса. Ама ще чакаме пък ще видим.

                    Коментар


                    • Тези комунисти не стига,че с нищо не помагат ами и дори пречат. То бива липса на прозрачност, ама тяхното няма аналог по света. Жалко за тези които възлагаха големи надежди тук.

                      Коментар


                      • Dobre e 4e njakoi hora se iznervjat 4e da ponakupim prez 3 leva. Ne mislja 4e ne6to se e vlo6ilo za GAGBT daje naprotiv

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho
                          Имам усещането, че ще изгорите.
                          За "Пловдив - Юрий Гагарин БТ" надзорният съвет реши производството на филтри да остане в рамките на "Булгартабак холдинг". Поетапно ще бъдат приватизирани заводът за ремонтни части и печатната база, които също са част от "Пловдив - Юрий Гагарин БТ".

                          май на там вървим.....

                          Коментар


                          • Имам усещането, че ще изгорите.

                            Коментар


                            • Има такъв риск. Но при наличие на сериозен кандидат-купувач едва ли мениджмънта на гагарин биха повторили тази простотия.

                              Коментар


                              • а забеляза ли колко беше печалбата мин. година в неодитирания отчет???
                                аре ще ти подскажа 3,29 млн. лв. Т.е. нещо подобно на тази годишната, нооо после се стопи на 500 хил.лв. Така че нищо чудно и тази година да стане така. И най-малкото погледни че не са начислили никакъв данък печалба. Номерата на Одесос. Т.е. одитираната печалба ще бъде доста по-мижава.

                                Коментар

                                Working...
                                X