IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слънчев ден АД (SDEN / SLDEN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Миналото лято омиткахме и там , не знам дейността дали е на печалба но определено съм възхитен от подръжката на инфраструктурата в комплекса.

    Всички алеи за МПС за прясно асфалтирани и маркирани, пешеходните алеи също. На всяко свободно място има цветя и треви и се поддържат изрядно. Хотелите са само реновирани и няма нови строежи.......всичко си е както трябва

    Общо взето впечатлението ми от комплекса е много добро.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • дивидент

      Някога Слънчев ден разпределял ли е дивидент ?

      Коментар


      • Здравейте,

        Ако се стигне до продажба, ще има ли търгово и на приблизително каква цена.?
        Last edited by 4i40; 23.03.2012, 20:42.

        Коментар


        • И 2009 медиите тръбиха, че Гергов продава "Слънчев ден" , но той отричаше. Ха дано сега стане, че да вземем някоя стотинка.

          Гергов продава "Слънчев ден"
          17 февруари 2012, 14:53 | ВарнаУтре
          Маститият бизнесмен Георги Гергов е обявил за продажба перлите в империята си – „Слънчев ден“ край Варна и ЦУМ в София, съобщи ПловдивУтре.бг.
          Причината е тривиална – финансови затруднения, споделят близки на пловдивския олигарх.
          На последните акционерни събрания е взето решение морския комплекс и емблематичния търговски обект да се изтъргуват, защото загубите от тях били повече от приходите. Засега никой инвеститор не е проявил интерес.

          Не е препоръка за покупка / продажба на акции на "Слънчев ден".

          Коментар


          • Дата: 17/01/2011 12:47:06
            Описание: Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите
            Компания: Слънчев ден АД-Варна
            Слънчев ден АД-Варна представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 18-03-2011г. от 14:00 часа в Варна 9006, к.к.Св.Константин, при следния дневен ред:

            1. Отчет за дейността на дружеството през 2009г.; проект за решение: ОС приема отчета за дейността на дружеството през 2009г. 2. Одобряване годишния счетоводен отчет на дружеството за 2009г. и приемане на доклада на регистирания одитор; проект за решение: ОС одобрява годишния счетоводен отчет на дружеството за 2009г. и доклада на регистирания одитор. 3. Разпределение на финансовия резултат на дружеството за 2009г. Проект за решение: ОС приема предложеното разпределение на финансовия резултат на дружеството за 2009г. 4. Избиране на регистиран одитор за независим финансов одит на годишния финансов отчет на дружеството за 2011г. Проект за решение: ОС избира предложения от Съвета на директорите регистиран одитор за независим финансов одит на годишния финансов отчет на дружеството за 2011г. 5. Освобождаване от отговорност членовете на Съвета на директорите за дейността им през 2009г. Проект за решение: ОС освобождава от отговорност членовете на Съвета на директорите за дейността им през 2009г. 6. Определяне възнаграждението на членовете на Съвета на директорите и на лицето овластено да представлява дружеството. Проект за решение: ОС определя възнаграждението на членовете на Съвета на директорите и на лицето, овластено да представлява дружеството. 7. Промени в броя и състава на Съвета на директорите.Проект за решение:ОС приема предложените промени в броя и състава на СД.8.Промени в устава на Дружеството.Проект за решение:ОС приема предложените промени в устава на дружеството.9.Доклад на директора за връзки с инвеститорите за дейността му през 2009г. Проект за решение: ОС приема доклада на директора за връзки с инвеститорите за дейността му през 2009г. 10. Избор на одитен комитет, определяне на броя, състава, мандата и възнаграждението на одитния комитет. Проект за решение: ОСА избира одитен комитет в численост и състав, с мандат и възнаграждение, определени от ОСА.

            Допълнителна информация може да получите на тел: (052)361917....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vartanko Разгледай мнение
              извинявам се за тъпия въпрос вероятно но имам акции на тази компания, но и представа си нямам има ли девиденти и ако има как да си ги получа?
              има всякакви хора отглеждащи прасета, но тук точно пък това?!

              бтв, сетих се за тях, щото имат вече отчет (не е лош, не че има някакво значение, де...!)
              Last edited by marinbg; 22.10.2010, 11:19.

              Коментар


              • въпрос?

                извинявам се за тъпия въпрос вероятно но имам акции на тази компания, но и представа си нямам има ли девиденти и ако има как да си ги получа?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  ...........

                  ПП. Но, ще се надяваме следващото поколение да им изтрие срама...
                  Няма да го изтрие,няма,споко!
                  Ще го увеличава,защото си е наше!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Чудех се в коя тема да го напиша - за най- гадните мажоритари или тук .....

                    Нещо не разбирам манталитета на най-първия пловдивски социалист....
                    След като има пари да плаща по 150К евро годишно обучението в "Розата " на внучка си ( да е жива и здрава и ученолюбива), защо не работи и за фирмите си !!!
                    С какво ще се похвали след 2-3 г като започне да разбира внучето - "аз дедовото излъгах 1000 - 2000 човека и оправих семейството !!!"
                    ДЕДОООО, от там, откъдето ще се върне унучката, това не се котира !!!

                    Имам 100-200 акции и ме боли з...ъ за тях !!!, но не мога да се примиря с манталитета на бълг. "бизнесмен".

                    ПП. Но, ще се надяваме следващото поколение да им изтрие срама...
                    Дали разбират, какво им казваш чичо ? Дерибейска история

                    Коментар


                    • Чудех се в коя тема да го напиша - за най- гадните мажоритари или тук .....

                      Нещо не разбирам манталитета на най-първия пловдивски социалист....
                      След като има пари да плаща по 150К евро годишно обучението в "Розата " на внучка си ( да е жива и здрава и ученолюбива), защо не работи и за фирмите си !!!
                      С какво ще се похвали след 2-3 г като започне да разбира внучето - "аз дедовото излъгах 1000 - 2000 човека и оправих семейството !!!"
                      ДЕДОООО, от там, откъдето ще се върне унучката, това не се котира !!!

                      Имам 100-200 акции и ме боли з...ъ за тях !!!, но не мога да се примиря с манталитета на бълг. "бизнесмен".

                      ПП. Но, ще се надяваме следващото поколение да им изтрие срама...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                        Може да го направиш отново в Неделя на Бузлуджа.
                        Мисля, че ще има по-голям ефект .
                        Трябваше ли да слагам , за да разбереш шегата към избора на Гергов ???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Призовавам всички пловдивски социалисти и симпатизанти да си купят по 100 акции от "Слънчев ден" АД !!!
                          може вече да са се обърнали на гербери, знае ли се...
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Призовавам всички пловдивски социалисти и симпатизанти да си купят по 100 акции от "Слънчев ден" АД !!!
                            Може да го направиш отново в Неделя на Бузлуджа.
                            Мисля, че ще има по-голям ефект .

                            Коментар


                            • Призовавам всички пловдивски социалисти и симпатизанти да си купят по 100 акции от "Слънчев ден" АД !!!

                              Коментар


                              • е то едно надлъгване ... за едни 50 акции ...
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X