IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Следваща стъпка 3-те лв. за лъжливото ДОВ !!! :-) :-) :-)

    Коментар


    • Никой ли незнае?

      Коментар


      • Та кой стои зад Капитал?не разбрах..

        Коментар


        • Като тръгне IHLBL-то надолу, и Пепи почва да избива комплекси по другите форуми...:-Р

          Коментар


          • Айде сега на 3,10-3,13лв , щото сте много отворени !!! :-(

            Коментар


            • Браво Osiris, нямам си на идея, надявам се, че ще кажеш.

              Коментар


              • Доверие Холдинг

                Симона,
                знаеш ли кой седи зад Капитал?
                аз знам

                Коментар


                • Шом внасяме мартеници от Китай, вместо да ги произвеждат текстилните ни предприятия какво очаквате от Доверие.

                  Коментар


                  • това акционерите в "Доверие" не бива да ги изненадва. ТЕзи ако трябва и отрицателни приходи могат да съчинят, ха ха. Най-добрият холдинг

                    Коментар


                    • ще ми обясни ли някой как така към деветмесечието са продали продукция за 58 млн., а до края на годината стават 47 млн.!!??

                      Коментар


                      • Mnogo xora izgoriaxa ,kato 4e li.

                        Коментар


                        • Съвсем малко и отчасти позна... имах си аз офертичка, ама тъкмо ми купиха момчетата няколко - и почнаха да ме цакат зверски некви ламтурници... :-(
                          По-точно - най-евтино купените днес са моите...
                          Да.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Императора ти да не си ги купуваш и след това да си ги продаваш на себе си с цел манипулация !!! :-) :-) :-)

                            Коментар


                            • Ей-го - на - Медика дръпна до 46... :-(
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Да бе само Вратица ще да е основната причина. А как си обясняваш спада в продажбите - гимнастиките с акциите в Доверие капитал сапричината, дето нямало да навредят на компанията. Затова заради добро управление мениджмънта е получил няколко процента от Доверие капитал. Страшна корпоративна политика!

                                Коментар

                                Working...
                                X