IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Каква ти ирония!? Виж какво си написал. Наистина се подведох че знаеш кой точно продава и ще споделиш инфото!
    Явно не сме се разбрали, няма значение. Единственото, с което мога да помогна е, че до колкото разбирам вчерашния продавач е бил през ПФБК, а сега си проверих платформата и видях, че преди време, големия продавач на горе-долу 0,85 е бил чрез Кобос. Ако това въобще значи нещо, може да се счита за добра новина.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Каква ти ирония!? Виж какво си написал. Наистина се подведох че знаеш кой точно продава и ще споделиш инфото!

      Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      .... Излизащите имат мнооого и без "чужда" подкрепа не може да ги вземем, каквито и коеф. да изработят.
      .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Значи знаеш кой излиза тук и колко много акции има. Ще ни светнеш ли и нас?
        Батя, няма нужда от толкова ирония. Както казах съм влизал и излизал десетки пъти и все се случва едно и също. Единствено този мой опит тук ме кара да допускам, че няма да има скок. Донев ли продава още или друг не знам, но пожелавам успех на всички. Между другото имам едни "останали" към 500 бр. и в тази връзка, макар и малко аз също съм заинтересуван да расте
        Last edited by 15%; 09.12.2014, 11:34.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Едно мое си мнение по темата: Влизал съм тук доста пъти с абсолютната вяра, че е подценено и съм излизал също толкова пъти, отегчен от случващото се. Да, подценено е на фона на пазара, но това не значи, че ще расте, а и не дава дивиденти, за да го държа с години. Ще се опитам да дам пример с Хима - какво би се случило, ако Артио нямаха зор за излизане и чакаха да продадат всичките си акции на 3-3,50? Излизащите имат мнооого и без "чужда" подкрепа не може да ги вземем, каквито и коеф. да изработят.

          П.П. При Еврохолда "новия" фонд едва ли ще направи такъв фурор, но тук ако се появи такъв с толкова кеш, за седмица-две ги виждам 1,50 - 2 лв.
          Значи знаеш кой излиза тук и колко много акции има. Ще ни светнеш ли и нас?

          Коментар


          • Едно мое си мнение по темата: Влизал съм тук доста пъти с абсолютната вяра, че е подценено и съм излизал също толкова пъти, отегчен от случващото се. Да, подценено е на фона на пазара, но това не значи, че ще расте, а и не дава дивиденти, за да го държа с години. Ще се опитам да дам пример с Хима - какво би се случило, ако Артио нямаха зор за излизане и чакаха да продадат всичките си акции на 3-3,50? Излизащите имат мнооого и без "чужда" подкрепа не може да ги вземем, каквито и коеф. да изработят.

            П.П. При Еврохолда "новия" фонд едва ли ще направи такъв фурор, но тук ако се появи такъв с толкова кеш, за седмица-две ги виждам 1,50 - 2 лв.
            Last edited by 15%; 09.12.2014, 00:22.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
              Добре дошъл и аз съм тук от 3 седмици
              Предполагах че имаш интерес към хартията. Като правих анализ дали да влизам, четох коментарите по-надолу и видях че ги критикуваш за дълговете.. Още едно доказателство че всеки скептик е потенциален купувач
              Затова и трябва да сме много доволни когато има скептици към бичия тренд на БФБ

              SoHo, нямам идея кой точно продава, но мисля че греши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Пък ако продавача е г-н Донев, няма лошо.
                Имам добри спомени от него като осигуряваше ликвидност при Трейдинга на 1,50
                Ей тоя продавач продължава да изсипва Явно има много за продаване или му трябват спешно кинти. До колкото виждам фирмите около Донев държат пакетите (поне към Септември), Стоев, и Алианц също. Кой продава?

                Успех!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Като се напъва някое мече да рита срещу тренда, направо ме "изнудва" да вляза в позицията и да го отърва от мъките
                  Добре дошъл и аз съм тук от 3 седмици

                  Коментар


                  • И аз съм тука, че вече на печалба работим
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Пък ако продавача е г-н Донев, няма лошо.
                      Имам добри спомени от него като осигуряваше ликвидност при Трейдинга на 1,50

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Хаха като видях пакета си викам дали Батя не влезе най накрая

                        Успех пичове!
                        Като се напъва някое мече да рита срещу тренда, направо ме "изнудва" да вляза в позицията и да го отърва от мъките

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Няма лошо, че иначе как се влиза на тоя луднал пазар
                          Пишете ме вече и мен в акционерната книга пичове
                          При това красиво Р/В и читав мажо, бичия тренд все ще й намери по-справедлива оценка на тая заспала акция
                          Хаха като видях пакета си викам дали Батя не влезе най накрая

                          Успех пичове!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Няма лошо, че иначе как се влиза на тоя луднал пазар
                            Пишете ме вече и мен в акционерната книга пичове
                            При това красиво Р/В и читав мажо, бичия тренд все ще й намери по-справедлива оценка на тая заспала акция
                            Имах малко и днес ги удвоих. Който и да е продавача ще му свършат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Тук някой има нужда до го освободим от акциите му
                              Няма лошо, че иначе как се влиза на тоя луднал пазар
                              Пишете ме вече и мен в акционерната книга пичове
                              При това красиво Р/В и читав мажо, бичия тренд все ще й намери по-справедлива оценка на тая заспала акция

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Тук някой има нужда до го освободим от акциите му
                                Чичо Оги

                                Коментар

                                Working...
                                X