IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз си събрах тук едно малко пакетче гледам цената пребита от няколко страни та стърже по 5 годишно дъно и реших да помогна с някоя друга бройка на излизащите
    http://www.infostock.bg/infostock/co...raphics/DOVUHL
    пък знае ли човек ако реши да обърне под леФче-няма да ги дАм
    Не е Препоръка!!!
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Чел ли си отчетите в детайли? Като изключим обезценките които са еднократни, другата година ще е добре. Ще има и доста кеш за развитие! Цената явно не е добра в момента за купилите но търпение се иска.

      На колко си купил?, аз съм на средна около 0.90 ст но не се притеснявам, големите пакети минаха към 1 лв и до края на годината пак ще е там най вероятно.

      Не е препоръка за покупко продажба на акции!
      Не знам докога ще продължават да пилеят акционерният капитал, тоест да се декапитализират. Холдингът има добър потенциал, но освен потенциал трябва и добър мениджмънт.

      Разкарах малко днес на лека загуба.

      Коментар


      • Чел ли си отчетите в детайли? Като изключим обезценките които са еднократни, другата година ще е добре. Ще има и доста кеш за развитие! Цената явно не е добра в момента за купилите но търпение се иска.

        На колко си купил?, аз съм на средна около 0.90 ст но не се притеснявам, големите пакети минаха към 1 лв и до края на годината пак ще е там най вероятно.

        Не е препоръка за покупко продажба на акции!

        Коментар


        • Има консолидиран отчет за трето тримесечие 2015.

          http://x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121575489



          Имам малко акции тук за съжаление. Не съм доволен от резултатите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ето кой иска Токуда:
            Радосвет Радев съди БНБ
            без да заявявам, че управлението на една банка е много сложна дейност - примери като посредствени управленски екипи много, мисля че мотивите не са неправилни

            Коментар


            • ето кой иска Токуда:
              Радосвет Радев съди БНБ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Да имат доста кеш след тази продажба продажбата на Медика минава на добри нива а и ще има добър ефект върху приходите така че в края на годината ще видим една добра печалба въпреки преоценките.

                Тази година изчистиха Вратица, увеличиха капитала на болницата, направиха негативни преоценки на активите на Хидроизмат, Доверие енергетика, и други. ...
                Някой да има повече информация за тези обезценени вземания (от Вратица?)? Какъв е казусът там?
                Благодаря!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  не съм ги следял подробно, но винаги съм си мислел, че оги джи ще ги изглозка, а с парите ще му върнат заемите, които е отпуснал на болницата примерно. Може и да греша, но ще го погледна внимателно отново.
                  Аз го следя от доста време холдинга и то в детайл. Мислех че още тази година ще сме на добра печалба но Вратица пак подля вода. Но всички тези преоценки са еднократни и няма да ги има за в бъдеще!
                  Ако искаше да го изглозга досега имаше доста възможности но както виждаме търси възможности да го развива. Токуда не стана но да видим какво следва

                  Доста ходове се правеха от Донев и тези ходове поне за мен значат че иска да го развива и може би в един момент да продаде контрола но едва ли на под счетоводна. След толкова трудни години и след като вече се говори за нови покупки и разрастване, да се продаде евтино не вярвам.

                  Не е препоръка за покупко продажби на акции! Имам акции в Доверие!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Да имат доста кеш след тази продажба продажбата на Медика минава на добри нива а и ще има добър ефект върху приходите така че в края на годината ще видим една добра печалба въпреки преоценките.

                    Тази година изчистиха Вратица, увеличиха капитала на болницата, направиха негативни преоценки на активите на Хидроизмат, Доверие енергетика, и други. Та сега до голяма степен са изчистени и с доста кеш на разположение за покупки.

                    За мен най вероятно ще използват парите за разширяване на холдинга, но едва ли Токуда е на масата вече. Мисля че там интересите на КОЙ са прекалено големи

                    Не е препоръка за покупко продажби на акции! Имам акции в Доверие!
                    не съм ги следял подробно, но винаги съм си мислел, че оги джи ще ги изглозка, а с парите ще му върнат заемите, които е отпуснал на болницата примерно. Може и да греша, но ще го погледна внимателно отново.

                    Коментар


                    • Да имат доста кеш след тази продажба продажбата на Медика минава на добри нива а и ще има добър ефект върху приходите така че в края на годината ще видим една добра печалба въпреки преоценките.

                      Тази година изчистиха Вратица, увеличиха капитала на болницата, направиха негативни преоценки на активите на Хидроизмат, Доверие енергетика, и други. Та сега до голяма степен са изчистени и с доста кеш на разположение за покупки.

                      За мен най вероятно ще използват парите за разширяване на холдинга, но едва ли Токуда е на масата вече. Мисля че там интересите на КОЙ са прекалено големи

                      Не е препоръка за покупко продажби на акции! Имам акции в Доверие!

                      Коментар


                      • Дали обжалват решението на БНБ, някой идея?
                        Покрай сделката увеличиха капитала на ДК с 22 мил. май беше и сега още 10 мил кеш влиза там от медика...

                        Коментар


                        • http://www.investor.bg/novini-i-anal...medika-204717/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Пичове кой ви продава? Жалко за Токуда ама чак така да се разпродава на тези нива?
                            фрустриран еланец
                            нивата са си добри

                            Коментар


                            • Пичове кой ви продава? Жалко за Токуда ама чак така да се разпродава на тези нива?
                              Last edited by SoHo; 07.09.2015, 13:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                Като видях това веднага се сетих за един български боксьор
                                +111

                                Коментар

                                Working...
                                X