IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Ами как да си купят хората под левче като раЗновесов и пип така надъхано ги уверяват че БГ е супер зле и никога няма да се оправи, а БФБ само ще пада...
    Ти нали ми ги продаде преди година на 80 стинки ,като ги обяви за пълна безперспективност...
    Поимниш ли..... или да ти извадя постовете...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Ей от кога пиша че тук голяма евтинийка сега ще се избиете Аз си пълних ли пълних чак си я докарах средната на 0.94.

      Не е препоръка за покупка на акции!
      Ами как да си купят хората под левче като раЗновесов и пип така надъхано ги уверяват че БГ е супер зле и никога няма да се оправи, а БФБ само ще пада...

      Коментар


      • M-da
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Ей от кога пиша че тук голяма евтинийка сега ще се избиете Аз си пълних ли пълних чак си я докарах средната на 0.94.

          Не е препоръка за покупка на акции!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Тук става все по интересно , мисля че ще има приятни изненади тази година .

            Имам акции Не е препоръка.

            Коментар


            • Токуда Банк

              http://www.capital.bg/biznes/finansi...v_tokuda_bank/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Този, който дава интервюто - точно той искаше да не се коментира през 2008г състоянието на Медика на ОС.
                Той така се е бетонирал в тази компания, че и Господ само по един начин може да го махне от там.
                Какво искаш да кажеш? Донев не може да го смени? А Медика сега се поглъща от Софарма.

                Коментар


                • Този, който дава интервюто - точно той искаше да не се коментира през 2008г състоянието на Медика на ОС.
                  Той така се е бетонирал в тази компания, че и Господ само по един начин може да го махне от там.

                  Коментар


                  • Да много добро интервю Нещата при Бриколаж от миналата година изглеждат доста добре и се видя че излязоха на печалба в края на годината Новата политика за концентрация в най големите градове е много подходяща защото хората имат по високи доходи и не наблягат толкова на ниски цени и промоции. Новият магазин в мола го посетих и бях много приятно изненадан да видя толкова много народ а и магазина изглежда страхотно. Тази локация е много добра и според мен продажбите ще са доста силни но ще видим Новият сайт на Бриколаж също е едно добро решение. Мисля че Доверие ще има много силни години напред а ако успеят и банката да я вземат ще избием таваните

                    А дружеството има много добри бизнеси!

                    Не е препоръка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Г-жата от БРИГАДАТА дето оправяха Медика.
                      През 2008г на ОС с един колега започнахме да задаваме доста въпроси. И на въпросите въпроси.
                      Тогава думата взе Андрей Евтимов и каза, че сме питали много и сме искали вътрешно инфо, а то не беше така. Говорехме защо не се повишава печалбата и какво може да се направи.
                      Огнян Донев в отговор на това каза, че тук сме на ОС и затова е самото събрание - да се пита. ГРУПАТА подвиха опашки и продължихме. Но без г-н Донев ни бяха отрязали.
                      Колегата, който също питаше му забравих името. Но не беше Императора, който си трайкаше умно.
                      Е той импето си знае, че е мишок и си трайка умно все пак из събранията. Нагаждач и слагач си пада малко импето а за Дуче ще ни се предлага. Съобразно количеството на хартиите в портфейла може да се разглежда и количеството самочувствие на импето из оса. Той срещу мажовец не рита, даже и Никиту не е направил на салам когато го хързулнаха с привилегиите в меком )))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Тази акция и Инсчето ги следя с най-голям интерес! Има предпоставки 2015 г. да се окаже много по-различна за тях от предишните им 3-4.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Оттеглянето на Praktiker и Baumax донесе ръст в приходите ни
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • http://www.capital.bg/vestnikut/capi...fia_ring_mall/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                              Да видим какво ще каже регулатора но за мен няма никаква пречка ...... каквото и да стане ще има някаква сделка с тези пари
                              Ако вземат банката ще си увелича таргета още ДАНО! Но аз съм дълъг тук поне за няколко години наистина ми харесва компанията. Имат много добри бизнеси и сега след като привършиха с преструктурирането и разкараха губещите съм голям оптимист. Днес мисля да отида да направя малко оборот в най новият магазин на Бриколаж в Ринг Мола в София та да съм им на късмет

                              Успех и не е препоръка! Имам акции!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Абе за мен се издадоха колко може да е максималната цена Все пак ще се вкарат и малко ликвидни пари в банката АКО се одобри от регулатора


                                Не е препоръка за покупки/продажби на акции! Имам акции!
                                Да видим какво ще каже регулатора но за мен няма никаква пречка ...... каквото и да стане ще има някаква сделка с тези пари

                                Коментар

                                Working...
                                X