IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Petar, понякога се случва това с по-малкия стоп защото вчера примерно както беше изтъняло търсенето това си беше сериозен риск, но пък сега като погледна си е струвало. Тук по-важният момент е, че вкарваш търговията си в определен план, с ясни параметри и парираш чисто емоционалните решения, които доста често са грешните решения
    Last edited by Mr.Profit; 28.03.2017, 14:06.
    Keep going ...

    Коментар


    • В повечето случаи гледам да касирам някаква част... тук имам доста по-високи таргети. Иначе да, гледам да отигравам всеки сигнал, като в главата ми стои и по-голямата картина.
      Keep going ...

      Коментар


      • При агресията не рискуваш ли да ти близне стопа и да отскочи, както много често се случва с някои посредници на форекса?. Отделно ако имаш голямо капиталовложение, да речем 10к еур и не играеш с голям % от маржина могат да се изкарва по една минимална заплата. Без стопове и прибираш само като си на плюс. С достатъчно пари можеш и с месеци да чакаш, естествено суапа ако е с теб . Дано сега ти се изпълни таргета, че имам, пък после ще нищим стратегии. Успех

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          При по-агресивен подход, а именно намаляването на стопа от 40 на 10 стотинки оптимизираме резултатите като увеличаваме риск/риуорд съотношението до 1:4.2. Параметрите са: покупка на 1.615, стоп 1.515, таргет 2.05
          Този твой таргет предполага ли следващи нови влизания в позицията?
          The strongest stand last.

          Коментар


          • При по-агресивен подход, а именно намаляването на стопа от 40 на 10 стотинки оптимизираме резултатите като увеличаваме риск/риуорд съотношението до 1:4.2. Параметрите са: покупка на 1.615, стоп 1.515, таргет 2.05
            Keep going ...

            Коментар


            • Колеги, искам да ви покажа върху какво работих последните няколко седмици, а именно имплементирането на форекс стратегията ми върху БФБ. Форексът е нерегулиран пазар и е изключително трудно да си печеливш, но с правилна стратегия и управление на риска не е невъзможно. При БФБ-то нещата са много по-прогнозируеми и основното е да хванеш тренда, а след като го хванеш само да добавяш на определени нива. Искам да ви покажа покупките ми по стратегията за форекс.

              Синята стрелка в бялото кръгче е входа, червената линийка е стопа, а синята е таргета и когато таргетът бъде ударен се появява червената стрелка в кръгче.

              И сега конкретните параметри на последната сделка. Вход на 1.615, стоп на 1.21, таргет 2.05.

              https://charts.mql5.com/14/530/dovuh...ts-finance.png
              Keep going ...

              Коментар


              • Гледам, че в момента се търгуваме на forward PE=7 (при консервативен сценарий на мениджмънта), а ми прави впечатление заложените 2 млн. лв разходи за лихви във всяка една от следващите 5 години. С продажбите от Марицатекс (в следващия отчетен период) и евентуалното Бриколаж в Македония ще има възможност за допълнително намаляване на задлъжнялостта и от там на лихвените разходи, а ако се влеем и в Софарма за още по-сериозно такова при решение за предоговаряне на условията по заемите.
                Last edited by Mr.Profit; 27.03.2017, 16:52.
                Keep going ...

                Коментар


                • А Софарма си я купуват

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    От къде продават? Монти писа за Пощенска. Скорпиона писа Бенча........

                    Едва ли са големи но да видим
                    На мен пък Елана. Шарена китка явно.. спекуланти прибират печалба от страх да не я занулят скоро.. Типично мечо капанче

                    Коментар


                    • чисто технически 1.60 и 1.40 са близките подкрепи. Аз на първата си взех и се позиционирах по-стабилно на 1.40
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        От къде продават? Монти писа за Пощенска. Скорпиона писа Бенча........

                        Едва ли са големи но да видим
                        Моят беше от 10К от юро банк...
                        А тя имаше големи сметки на някои акции...
                        Не е препоръка..
                        Оставете го надолЕ...не му купувайте от бида...
                        така му давате надежда да стоИ по дълго и да разбие позицията ...
                        Не е препоръка..

                        Коментар


                        • и на мен Бенчмарк са ми продали. Говорих с брокера и каза, че не знае за големи продавачи... малки някакви най-вероятно
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • От къде продават? Монти писа за Пощенска. Скорпиона писа Бенча........

                            Едва ли са големи но да видим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              съмнявам се... отговаря за маржин и къси, но реално не се правят. Взех и аз 937 акции на 1.615
                              В четвъртък допълвах на 1.78... Късмет...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • съмнявам се... отговаря за маржин и къси, но реално не се правят. Взех и аз 937 акции на 1.615
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X