IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и недей да гледаш в паницата на другарчето до теб... гледай си в твоята...
    Keep going ...

    Коментар


    • Щом си поискал, ще ти го дам...

      Ако вярваш, че акциите на Софарма са подценени - купувай, ако вярваш че акциите на Доверие са надценени - продавай
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Има една приказка, че съвет се дава, когато се поиска. Не си спомням да съм искал твоя...

        без въобще да се бъзикам или заяждам

        Е аз поисках , а ти прецени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Сега , забележка не е в теглото на треската или гредата, а в посоката
          много често се изказваш объркващо и подвеждащо така че ако си смятал нещо пиши ясно и точно!

          Коментар


          • Има една приказка, че съвет се дава, когато се поиска. Не си спомням да съм искал твоя...

            без въобще да се бъзикам или заяждам
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              отделно от 2.12 до 3.90 не е 160%

              Не се базикам или заяждам, стори ни тая услуга и оцени Фармата със същия аршин!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                Цената на Софарма при евентуално вливане има значение, за да формира сътоношението на замяна. Ако акционер на ДОХ обаче гласува против той най-вероятно ще има право да си иска да му платят акциите по оценъчна стойност - така се получи със Севто и с Албена Инвест.
                Аз лично смятам че НЯМА да има вливане, по скоро може да има търгово, което ще бъде прието от малка част от акционерите, тъй като повечето са мъртви души
                Право куме у очи !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  отделно от 2.12 до 3.90 не е 160%

                  Сега , забележка не е в теглото на треската или гредата, а в посоката

                  Коментар


                  • Цената на Софарма при евентуално вливане има значение, за да формира сътоношението на замяна. Ако акционер на ДОХ обаче гласува против той най-вероятно ще има право да си иска да му платят акциите по оценъчна стойност - така се получи със Севто и с Албена Инвест.
                    Аз лично смятам че НЯМА да има вливане, по скоро може да има търгово, което ще бъде прието от малка част от акционерите, тъй като повечето са мъртви души

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                      Ако Софарма купува на тази цена и отправи търгово предложение в рамките на 6 месеца това ще е минималната цена. Но ако мине повече време, тази цена няма да има значение. Припомням че Софарма купи акциите на Донев в Унифарм на 6лв преди няколко годин, а сега търговото е на 4,35

                      111+ Де, де жа Вю !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                        според мен са си правили сметките за цени от 1.09 - на толкова прехвърлиха големите пакети през декември
                        Значи пазара им изигра неочаквана шегичка?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • отделно от 2.12 до 3.90 не е 160%
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            И? Какви ценови нива биха ги устроили? Променени в каква посока?
                            според мен са си правили сметките за цени от 1.09 - на толкова прехвърлиха големите пакети през декември

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              За разлика от теб не казваме цифри от сорта на 160% резерв в настояща цена и то по няколко пъти на ден!
                              Съжалявам ако това те е подразнило, но това е наистина каквото мисля... да не го казвам ли? или да отида да го напиша в другите теми? Какво според теб трябва да направя?
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                                с теб май водихме разговора, че максималната цена на покупка на Софарма дава минималната на търговото предложение т.е. АКО Софарма са купили то цената 2.020 става дъното и тук е много интересен момента с покупка на настоящи нива и излизане или вливане в Софарма на цената на търговото.

                                Давам и конкретен пример: Покупка от настоящи цени със стоп на 2.02 ни дава риск 0.10 лв, а счетоводната стойност е 3.90 и ако предположим, че около нея е справедливата цена, то потенциалната награда е 1,78 лв. Това асиметрично разположение според мен ще доведе до повишаване на цените (ако купува Софарма или свързано лице), но както винаги времето знае най-добре...
                                Ако Софарма купува на тази цена и отправи търгово предложение в рамките на 6 месеца това ще е минималната цена. Но ако мине повече време, тази цена няма да има значение. Припомням че Софарма купи акциите на Донев в Унифарм на 6лв преди няколко годин, а сега търговото е на 4,35

                                Коментар

                                Working...
                                X