IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Както вече казах твоето мнение за мен няма стойност. Появи се и почна със слуховете че продукта не бил стока а аз чета на много места че потребителят Вярва в продукта. Та гледай си Шиши и Табака и спри със слуховете
    Ти нормален си ....
    Та продукта го няма никъде из търговската мрежа ,Ако се пипнел щял да бъде на нивото на Тема , а тема също я няма никъде из големите магазини...
    Ако го купуват за да му повишат качествата разбирам но какво общо има Софарма с прах за пране....
    Да не купуват дрогериите Лили....
    Тогава и червила ще ни предлагаш..
    Сега навъртях на телефона на един Кауфланд ,където не само не са чували за Изи но и Тема нямали защото никой не си я купувал....
    Та в сградата на един кауфланд имаше аптека на Софарма и ми бяха поръчали Атенолол на Актавис да купя...
    Аптекарката ми носи Атенолол на Софарма ,ама аз не искам на Софарма ,... Такова можем да ви продадем ...отговаря тя...
    Интересно....налЕ
    Още един гаден и мръсен слух по групата...
    Last edited by Монти; 12.07.2017, 12:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      В момента си като човек рекламираш пътуване до Марс а най далечната точка до която си стигнал е общинския център Болярово ...
      Първо рекламираше направи си сам ,после Млад техник ,сега прах за пране , утре спирала и крем за лице ,
      Спрете се с непрофесионални мнения и изказвания...
      Това че м.мейкъра купува акциите на Доверие след всяко изсипване ,не значи че компанията се развива както трябва....
      За какво го прави...?
      Това трябва да разисквате...
      Защото го правеше и като падаше до 1,61....
      А не прах за пране който не сте виждали ...
      по добре разисквайте презарвативи , сигуреин съм че сте ги ползвали ..
      Тогава ще сте по компетентни ... ....
      Що стана с търговото на Чичо Оги...
      Ето един друг въпрос....
      Нашока Ви репичките и сега аз съм ви виновен....
      Както вече казах твоето мнение за мен няма стойност. Появи се и почна със слуховете че продукта не бил стока а аз чета на много места че потребителят Вярва в продукта. Та гледай си Шиши и Табака и спри със слуховете

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        мисля доста писа и си показа що за човек си. А и четох доста мнения от потребители та споко МентИ
        В момента си като човек рекламираш пътуване до Марс а най далечната точка до която си стигнал е общинския център Болярово ...
        Първо рекламираше направи си сам ,после Млад техник ,сега прах за пране , утре спирала и крем за лице ,
        Спрете се с непрофесионални мнения и изказвания...
        Това че м.мейкъра купува акциите на Доверие след всяко изсипване ,не значи че компанията се развива както трябва....
        За какво го прави...?
        Това трябва да разисквате...
        Защото го правеше и като падаше до 1,61....
        А не прах за пране който не сте виждали ...
        по добре разисквайте презарвативи , сигуреин съм че сте ги ползвали ..
        Тогава ще сте по компетентни ... ....
        Що стана с търговото на Чичо Оги...
        Ето един друг въпрос....
        Нашока Ви репичките и сега аз съм ви виновен....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


          А ти хвалиш Компания и прах който не знаеше че съществува до онзи ден...
          Хайде малко по професионално да си пишем ..
          Стана перифразирано.. Дерде Троян ,дерде Токио....
          Не верваш на единствения който е виждал този прах на живо....
          големи Палячи сте....
          НалЕ....
          Щом го сравняват с Тема ,може и да не го сравняват ....
          мисля доста писа и си показа що за човек си. А и четох доста мнения от потребители та споко МентИ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


            Лично на теб ти нямам грам доверие за съвет!!! Освен да пускаш измислени слухове друго май не правиш в този форум.




            А ти хвалиш Компания и прах който не знаеше че съществува до онзи ден...
            Хайде малко по професионално да си пишем ..
            Стана перифразирано.. Дерде Троян ,дерде Токио....
            Не верваш на единствения който е виждал този прах на живо....
            големи Палячи сте....
            НалЕ....
            Щом го сравняват с Тема ,може и да не го сравняват ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Предполагам не си прал с Изи , жена ми го взе веднъж да пере с него изкушена от някакъв бонус и безплатна опаковка...
              Е не повтори , не можа пералнята да го разтвори .....
              Всичките който коментирате ,първо го пробвайте и после се правете на специалисти ...
              А рекламата върви поне от година и нещо ама праха не струва....
              Не е препоръка...за трошене на перални машини...
              не съм го ползвал, но в бг мама отзивите бяха добри
              http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=677783.15

              "Има обаче един български прах, който с малко пипване и с добро разпространение ще стане по-добър от Тема. Това е прахът Изи (отзад, отстрани) на една троянска фирма. Аз лично не съм го виждала никъде, но един бивш колега и много добър приятел, който работи във фирмата, ми даде няколко кутии да се похвали. Произведен е със страхотна италианска сушилна кула. Та този Изи е най-компактният прах в България - за една пералня се слагат 60 г ≈ 130 мл и ако му се пооправи формулата, ще бъде супер. Ако го видите някъде, пробвайте го."

              в otzivi също са добри мненията:

              http://www.otzivi.bg/bg/catalog/prah...olor-6793.html

              може да си е супер прах и ако е така бих го ползвал. но не мисля че веко има розово финансово бъдеще - няма начин бг компания да пробие в този сектор. международните фирми имат марката и икономиите от мащаба
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                Горките Доверие Обединен Холдинг. Нямало кой да им каже да прегледат и те класациите. Ами взели да купуват ей -така, дай нещо да си куим и ако може да е по-губещо...
                Абе хора, пишете им друг път да ви питат бе. Да си купят направо Бонукса, ако може заедно с леля Мария щото е капацитет.
                да купят пазарен дял от Procter & Gamble или Henkel & Scwarzkopf ? И как ще стане това и на каква цена ? Ако имаш мнение кажи

                Коментар


                • Докато се разправяте акции почти не останаха под 2 лева

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Предполагам не си прал с Изи , жена ми го взе веднъж да пере с него изкушена от някакъв бонус и безплатна опаковка...
                    Е не повтори , не можа пералнята да го разтвори .....
                    Всичките който коментирате ,първо го пробвайте и после се правете на специалисти ...
                    А рекламата върви поне от година и нещо ама праха не струва....
                    Не е препоръка...за трошене на перални машини...

                    Лично на теб ти нямам грам доверие за съвет!!! Освен да пускаш измислени слухове друго май не правиш в този форум.




                    Коментар


                    • Направо към руския пазар да се насочат, по пример на софарма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        Пандичке, виж приходите и EBITDA как растат за 5 години назад. А за предишният собственик - като всеки втори милионер от малък град но явно е създал добър бизнес. Ще видим Август колко е точно goodwill все още нямаме цялата картина. А самият факт че българите купуват най много Савекс за мен значи че има място за български продукти.
                        Предполагам не си прал с Изи , жена ми го взе веднъж да пере с него изкушена от някакъв бонус и безплатна опаковка...
                        Е не повтори , не можа пералнята да го разтвори .....
                        Всичките който коментирате ,първо го пробвайте и после се правете на специалисти ...
                        А рекламата върви поне от година и нещо ама праха не струва....
                        Не е препоръка...за трошене на перални машини...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Пандичке, виж приходите и EBITDA как растат за 5 години назад. А за предишният собственик - като всеки втори милионер от малък град но явно е създал добър бизнес. Ще видим Август колко е точно goodwill все още нямаме цялата картина. А самият факт че българите купуват най много Савекс за мен значи че има място за български продукти.
                          да бе супер го е развил - това което Рамото, Пашката и Бомбата са отркраднали едно време от касата е повече от цялата печалба за 2016
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            батя, понеже обичаш много показателя цена/собствен капитал, този на веко според отчета за 2016 е 630 хиляди лева, т.е. 8000/630=12.7. имат 5.4 милиона задължения към финансови предприятия (разбирай банки), 6.3 милиона активи.

                            та веко оперират в сектор в бг който е доминиран на 80% от три големи играчи и маржовете са невероятно ниски и като цъкнеш Хари Велев в гугъл излизат такива бисери че направо можеш да паднещ от стола:

                            " Присъдата е за сключен договор с фирма Веко на местния бизнесмен Хари Велев. Изкуство не е произвела договореното и Веко придобива най-апетитните части от нея срещу 200 000 лв."

                            " „Веко” ЕООД е наследник на керамичния завод „Изкуство” (Троян), приватизиран в края на 90-те по време на т. нар. масова приватизация. В момента производствената част на „Веко” ЕООД (фабрика, машини и земя) е обявена за продан с цена 1 850 000 щатски долара"

                            "Гений на рекламата напълно основателно може да бъде наричан известният троянски бизнесмен Хари Велев. Миналата седмица той направи курбан за официалния старт на новата си фабрика за прах за пране. От броени седмици и по националното радио тече масирана рекламна кампания, която - търсено или не - съвпадна с рекламата на сливовия фестивал в Троян."

                            "Целта на Хари Велев с новия прах е да търси основно външни пазари, сподели самият той "

                            "В Пловдив е заловена престъпна група, която се занимавала с кражби и обири в цялата страна, включително в Троян. Според вътрешния министър Цветан Цветанов, в групата е и бившият началник на РПУ Бяла Слатина Тони Костадинов.

                            Трима души са арестувани при опит да проникнат в чейндж бюро в центъра на Пловдив – Иван Радков- Рамото, Петър Николов-Пашката, Димитър Баталски-Бомбата.

                            Според МВР тази група е извършила големия обир от офиса на частната фирма “Веко“ ЕООД, собственост на Хари Велев. На 22 ноември т. г. от касата изчезнаха 88 500 евро."
                            Пандичке, виж приходите и EBITDA как растат за 5 години назад. А за предишният собственик - като всеки втори милионер от малък град но явно е създал добър бизнес. Ще видим Август колко е точно goodwill все още нямаме цялата картина. А самият факт че българите купуват най много Савекс за мен значи че има място за български продукти.

                            Коментар


                            • батя, понеже обичаш много показателя цена/собствен капитал, този на веко според отчета за 2016 е 630 хиляди лева, т.е. 8000/630=12.7. имат 5.4 милиона задължения към финансови предприятия (разбирай банки), 6.3 милиона активи.

                              та веко оперират в сектор в бг който е доминиран на 80% от три големи играчи и маржовете са невероятно ниски и като цъкнеш Хари Велев в гугъл излизат такива бисери че направо можеш да паднещ от стола:

                              " Присъдата е за сключен договор с фирма Веко на местния бизнесмен Хари Велев. Изкуство не е произвела договореното и Веко придобива най-апетитните части от нея срещу 200 000 лв."

                              " „Веко” ЕООД е наследник на керамичния завод „Изкуство” (Троян), приватизиран в края на 90-те по време на т. нар. масова приватизация. В момента производствената част на „Веко” ЕООД (фабрика, машини и земя) е обявена за продан с цена 1 850 000 щатски долара"

                              "Гений на рекламата напълно основателно може да бъде наричан известният троянски бизнесмен Хари Велев. Миналата седмица той направи курбан за официалния старт на новата си фабрика за прах за пране. От броени седмици и по националното радио тече масирана рекламна кампания, която - търсено или не - съвпадна с рекламата на сливовия фестивал в Троян."

                              "Целта на Хари Велев с новия прах е да търси основно външни пазари, сподели самият той "

                              "В Пловдив е заловена престъпна група, която се занимавала с кражби и обири в цялата страна, включително в Троян. Според вътрешния министър Цветан Цветанов, в групата е и бившият началник на РПУ Бяла Слатина Тони Костадинов.

                              Трима души са арестувани при опит да проникнат в чейндж бюро в центъра на Пловдив – Иван Радков- Рамото, Петър Николов-Пашката, Димитър Баталски-Бомбата.

                              Според МВР тази група е извършила големия обир от офиса на частната фирма “Веко“ ЕООД, собственост на Хари Велев. На 22 ноември т. г. от касата изчезнаха 88 500 евро."
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение


                                На първо четете изглежда, че някой провинциален бизнесмен е получил повече от отличен екзит и кеширане за рискова инвестиция
                                онзи който осъди прокурата заради обвинения в кражба на ток

                                http://troian.com/drugi/hari-velev-osadi-prokuraturata/

                                Хари Велев е сред най-известните троянци. Допреди десет години бе изявен активист на СДС, след разцеплението премина в партията на Евгени Бъкърджиев. С помощта на бившия син депутат Владислав Костов троянският бизнесмен приватизира известното предприятие за керамика „Изкуство“, което отдавна не работи. Миналата година край Дебнево откри своя фабрика.
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X