IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    безплатен прах за пране с аналгина ли?
    Не бе, като имаш разстройство - хем хапче, хем прах за пране. Ето ти синергия!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss
      Търсена е компания,която лесно да се развие. Ако имаше мн голям пазарен дял щеше да е скъпа и трудно да нараства. А групата има възможности дс даде достъп до клиенти.
      безплатен прах за пране с аналгина ли?
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Търсена е компания,която лесно да се развие. Ако имаше мн голям пазарен дял щеше да е скъпа и трудно да нараства. А групата има възможности да даде достъп до клиенти.
        Last edited by fortiss; 12.07.2017, 16:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          имаше аптека на Софарма и ми бяха поръчали Атенолол на Актавис да купя...
          Аптекарката ми носи Атенолол на Софарма ,ама аз не искам на Софарма ,... Такова можем да ви продадем ...отговаря тя...
          Интересно....налЕ
          Още един гаден и мръсен слух по групата...
          Разбира се, че ще ти продаде продукт на Софарма на кой друг.
          Ти отиди при "Марешки" и си купи аналгин, че да видим какво ще ти ПРОДАДАТ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Статията е от декември 2016 и не е актуална на 100% към днешна дата, но в топ 10 не виждам Веко ???

            http://www.capital.bg/biznes/kompani...za_100_mln_lv/
            Здравейте, колеги! Виждам, че има сериозен диалог и интерес по темата с Веко. Днес публикувах статия която дава подробна информация за пазарните лидери на перилни препарати за 2015г. в България, но не намирам за 2016г. Може ли да ми отговорите какъв пазарен дял държи Веко в България за 2016г? Какъв е оборота и каква им е печалбата за 2016г?
            Last edited by Innocent; 12.07.2017, 13:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Както вече казах твоето мнение за мен няма стойност. Появи се и почна със слуховете че продукта не бил стока а аз чета на много места че потребителят Вярва в продукта. Та гледай си Шиши и Табака и спри със слуховете
              Ти нормален си ....
              Та продукта го няма никъде из търговската мрежа ,Ако се пипнел щял да бъде на нивото на Тема , а тема също я няма никъде из големите магазини...
              Ако го купуват за да му повишат качествата разбирам но какво общо има Софарма с прах за пране....
              Да не купуват дрогериите Лили....
              Тогава и червила ще ни предлагаш..
              Сега навъртях на телефона на един Кауфланд ,където не само не са чували за Изи но и Тема нямали защото никой не си я купувал....
              Та в сградата на един кауфланд имаше аптека на Софарма и ми бяха поръчали Атенолол на Актавис да купя...
              Аптекарката ми носи Атенолол на Софарма ,ама аз не искам на Софарма ,... Такова можем да ви продадем ...отговаря тя...
              Интересно....налЕ
              Още един гаден и мръсен слух по групата...
              Last edited by Монти; 12.07.2017, 12:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                В момента си като човек рекламираш пътуване до Марс а най далечната точка до която си стигнал е общинския център Болярово ...
                Първо рекламираше направи си сам ,после Млад техник ,сега прах за пране , утре спирала и крем за лице ,
                Спрете се с непрофесионални мнения и изказвания...
                Това че м.мейкъра купува акциите на Доверие след всяко изсипване ,не значи че компанията се развива както трябва....
                За какво го прави...?
                Това трябва да разисквате...
                Защото го правеше и като падаше до 1,61....
                А не прах за пране който не сте виждали ...
                по добре разисквайте презарвативи , сигуреин съм че сте ги ползвали ..
                Тогава ще сте по компетентни ... ....
                Що стана с търговото на Чичо Оги...
                Ето един друг въпрос....
                Нашока Ви репичките и сега аз съм ви виновен....
                Както вече казах твоето мнение за мен няма стойност. Появи се и почна със слуховете че продукта не бил стока а аз чета на много места че потребителят Вярва в продукта. Та гледай си Шиши и Табака и спри със слуховете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  мисля доста писа и си показа що за човек си. А и четох доста мнения от потребители та споко МентИ
                  В момента си като човек рекламираш пътуване до Марс а най далечната точка до която си стигнал е общинския център Болярово ...
                  Първо рекламираше направи си сам ,после Млад техник ,сега прах за пране , утре спирала и крем за лице ,
                  Спрете се с непрофесионални мнения и изказвания...
                  Това че м.мейкъра купува акциите на Доверие след всяко изсипване ,не значи че компанията се развива както трябва....
                  За какво го прави...?
                  Това трябва да разисквате...
                  Защото го правеше и като падаше до 1,61....
                  А не прах за пране който не сте виждали ...
                  по добре разисквайте презарвативи , сигуреин съм че сте ги ползвали ..
                  Тогава ще сте по компетентни ... ....
                  Що стана с търговото на Чичо Оги...
                  Ето един друг въпрос....
                  Нашока Ви репичките и сега аз съм ви виновен....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                    А ти хвалиш Компания и прах който не знаеше че съществува до онзи ден...
                    Хайде малко по професионално да си пишем ..
                    Стана перифразирано.. Дерде Троян ,дерде Токио....
                    Не верваш на единствения който е виждал този прах на живо....
                    големи Палячи сте....
                    НалЕ....
                    Щом го сравняват с Тема ,може и да не го сравняват ....
                    мисля доста писа и си показа що за човек си. А и четох доста мнения от потребители та споко МентИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                      Лично на теб ти нямам грам доверие за съвет!!! Освен да пускаш измислени слухове друго май не правиш в този форум.




                      А ти хвалиш Компания и прах който не знаеше че съществува до онзи ден...
                      Хайде малко по професионално да си пишем ..
                      Стана перифразирано.. Дерде Троян ,дерде Токио....
                      Не верваш на единствения който е виждал този прах на живо....
                      големи Палячи сте....
                      НалЕ....
                      Щом го сравняват с Тема ,може и да не го сравняват ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Предполагам не си прал с Изи , жена ми го взе веднъж да пере с него изкушена от някакъв бонус и безплатна опаковка...
                        Е не повтори , не можа пералнята да го разтвори .....
                        Всичките който коментирате ,първо го пробвайте и после се правете на специалисти ...
                        А рекламата върви поне от година и нещо ама праха не струва....
                        Не е препоръка...за трошене на перални машини...
                        не съм го ползвал, но в бг мама отзивите бяха добри
                        http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=677783.15

                        "Има обаче един български прах, който с малко пипване и с добро разпространение ще стане по-добър от Тема. Това е прахът Изи (отзад, отстрани) на една троянска фирма. Аз лично не съм го виждала никъде, но един бивш колега и много добър приятел, който работи във фирмата, ми даде няколко кутии да се похвали. Произведен е със страхотна италианска сушилна кула. Та този Изи е най-компактният прах в България - за една пералня се слагат 60 г ≈ 130 мл и ако му се пооправи формулата, ще бъде супер. Ако го видите някъде, пробвайте го."

                        в otzivi също са добри мненията:

                        http://www.otzivi.bg/bg/catalog/prah...olor-6793.html

                        може да си е супер прах и ако е така бих го ползвал. но не мисля че веко има розово финансово бъдеще - няма начин бг компания да пробие в този сектор. международните фирми имат марката и икономиите от мащаба
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                          Горките Доверие Обединен Холдинг. Нямало кой да им каже да прегледат и те класациите. Ами взели да купуват ей -така, дай нещо да си куим и ако може да е по-губещо...
                          Абе хора, пишете им друг път да ви питат бе. Да си купят направо Бонукса, ако може заедно с леля Мария щото е капацитет.
                          да купят пазарен дял от Procter & Gamble или Henkel & Scwarzkopf ? И как ще стане това и на каква цена ? Ако имаш мнение кажи

                          Коментар


                          • Докато се разправяте акции почти не останаха под 2 лева

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Предполагам не си прал с Изи , жена ми го взе веднъж да пере с него изкушена от някакъв бонус и безплатна опаковка...
                              Е не повтори , не можа пералнята да го разтвори .....
                              Всичките който коментирате ,първо го пробвайте и после се правете на специалисти ...
                              А рекламата върви поне от година и нещо ама праха не струва....
                              Не е препоръка...за трошене на перални машини...

                              Лично на теб ти нямам грам доверие за съвет!!! Освен да пускаш измислени слухове друго май не правиш в този форум.




                              Коментар


                              • Направо към руския пазар да се насочат, по пример на софарма

                                Коментар

                                Working...
                                X