IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Очевидно тук новините тепърва предстоят

    цена на увеличение на капитала
    цена на сделката при офицялно сключване
    и поне още две неща

    Ще правим "люлка" за пораснал Петко!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Само в бг се купува на новина ,днес бе чудесен ден за продажба ,утре на трезва глава ще е късно
      Очевидно тук новините тепърва предстоят

      цена на увеличение на капитала
      цена на сделката при офицялно сключване
      и поне още две неща

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        тоест ти мислиш че няма да купят банката?
        Не че съм влязъл с малко да пробвам спекулативно новината , но защо толкова много те съмнява тая сделка ...гледам че от април е продават и два пъти удължават срока ...

        Коментар


        • Пазара отваря след малко, всеки може да си купи, нали т'ка?!..
          Че било с 30% по-скъпо от вчера, голема работа на фона на предстоящото.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Батка, защо па чичо да е длъжен да ти казва да търпиш и да те зарадва, вместо да ви излапка акциите щом сте зорлии . Хаха, шегичка
            И аз не харесвам чичо, но през декември имаше обявени покупки на пакети от Донев Инвестмънт. А, всеки знае, че щом собственик купува пакети с лични средства, може да се очаква положително развитие. Не е задължително, но може да се очаква.
            Така че, няма какво да мрънкаш в случая.
            Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Поглъщането на ДОХ от Софарма би било тъпа идея. По скоро трябва да изкупят медицинските и здравните фирми и да оставят в ДОХ индустриалните. Така ще има капитал в ДОХ а в Софарма ще синергират.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Изненада за теб ,да но за тези дето са я поръчали едва ли
                Още ви лъжат по старата школа
                тоест ти мислиш че няма да купят банката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Scottie Pippen,
                  За мен, акцентът на казаното от Батя не е само дали и какво се чете между редовете. Публичността не е създадена за да има междуредие.!!!! Батя поставя един въпрос за вътрешнярството.!!! За ниската душевно ганювщина! И мисля че е много прав. сложих му два плюса и за двата постинга., Приеми, че За някои хора които са надраснали спекулантьорството не е важно вече да се спечели от играта, но вече е важно да е от фундамент, (за всички е добре) а не от заигравки на маджовци спекуланти нито вътрешняри - това е падение. Не знам дали помниш случат севтополис, но още тогава стана ясно що за светли ореоли витаят над някои икони-мажоритари. Не е необходимо да им се кланяте прекалено
                  Батя е прав за някои неща в този случай, И не виждам смисъл агитката из събранията на съответния маджовец да се има за нещо по-специално от останалите. Свестен е онзи, който не дискриминира акционерите откъм информация. Не е необходимо да се чувства успял щото да е обграден от спекуланти - както някой нещо подобно изръси по случая севтополис, ... а там най-следващите след него бяха рмд, ромфарм.. и участвалите преди това наивници в увеличение на капитала над цената на отписване
                  Браво на Батя че казва каквото мисли. Ето затова с него имаме по 32 човека неодобрение. в анкетата на Биг. Както казваше веднъж и Кирето - ние тук на бгб много сме лъгани, )) Затова и не повярвахме на невинните ти похвърляниа, как Айпио-то на градус щяло да бъде ... презаписано., Нещо повече, - след евентуално влизане в софикс очакваме обратно на това което повечето очакват Просто предпочитаме числата )))
                  без препоръки
                  Приятел
                  помисли и над това дали вътрешар я не е бил само един и той да е самият Донев и само той да е купувал пакетите за които Батя говори.
                  Звънят по тел и целият пазар не купува доверие само от едно място-създава изход и ликвидност в най големият спек!
                  не харесвам Донев ХИМ но признавам е голям спекулант и маниполатор!
                  харесвам тим те за мен са мъже на честа!
                  и едните и другите уж за фундамента са се вкопчили.,,
                  колкото до градус поинтересувай се световната банка за колко е искала да запише и дали нямаше да е презаписано....
                  лека вечер!
                  а на Батя да не бърза толкова да продава в най големия спек...всеки го е страх мен също!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Батя очевидно си ядосан защото си продал спокойно живота е пред нас и сделки ще има винаги!
                    на една от предишните срещи зададох следните два въпроса пред всички в кабинета му

                    ако имаме пари свободни каде да слагаме доверие или Софарма?
                    продължавате ли да търсите банка за придобиване?

                    тогава беше преди. Ай Пи о на градус вероятно не си бил защото точно ставаше въпрос за четене между редовете!

                    дълбоко благодаря за честните отговори тогава на г н Донев!!!
                    Scottie Pippen,
                    За мен, акцентът на казаното от Батя не е само дали и какво се чете между редовете. Публичността не е създадена за да има междуредие.!!!! Батя поставя един въпрос за вътрешнярството.!!! За ниската душевно ганювщина! И мисля че е много прав. сложих му два плюса и за двата постинга., Приеми, че За някои хора които са надраснали спекулантьорството не е важно вече да се спечели от играта, но вече е важно да е от фундамент, (за всички е добре) а не от заигравки на маджовци спекуланти нито вътрешняри - това е падение. Не знам дали помниш случат севтополис, но още тогава стана ясно що за светли ореоли витаят над някои икони-мажоритари. Не е необходимо да им се кланяте прекалено
                    Батя е прав за някои неща в този случай, И не виждам смисъл агитката из събранията на съответния маджовец да се има за нещо по-специално от останалите. Свестен е онзи, който не дискриминира акционерите откъм информация. Не е необходимо да се чувства успял щото да е обграден от спекуланти - както някой нещо подобно изръси по случая севтополис, ... а там най-следващите след него бяха рмд, ромфарм.. и участвалите преди това наивници в увеличение на капитала над цената на отписване
                    Браво на Батя че казва каквото мисли. Ето затова с него имаме по 32 човека неодобрение. в анкетата на Биг. Както казваше веднъж и Кирето - ние тук на бгб много сме лъгани, )) Затова и не повярвахме на невинните ти похвърляниа, как Айпио-то на градус щяло да бъде ... презаписано., Нещо повече, - след евентуално влизане в софикс очакваме обратно на това което повечето очакват Просто предпочитаме числата )))
                    без препоръки

                    Коментар


                    • 4d Верно ли вярваш ,че на пазара стават чудеса особенно в бг

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Това не е очаквана от пазара новина а изненада. Вероятно е приятна изненада, но само времето ще покаже каква е била.
                        Изненада за теб ,да но за тези дето са я поръчали едва ли
                        Още ви лъжат по старата школа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Само в бг се купува на новина ,днес бе чудесен ден за продажба ,утре на трезва глава ще е късно
                          Това не е очаквана от пазара новина а изненада. Вероятно е приятна изненада, но само времето ще покаже каква е била.

                          Коментар


                          • Само в бг се купува на новина ,днес бе чудесен ден за продажба ,утре на трезва глава ще е късно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Добра новина за акционерите, но аз не мога да й се зарадвам напълно и ще ви кажа защо..
                              Защото на коктейла сред инвеститорските срещи на Софарма и Софарма трейд (на 16.11.2018), когато 7-8 човека се бяха навъртяли с чаша в ръка около Донев и гледаха с жаден поглед, но никой нищо не питаше, аз му зададох въпрос точно за Доверие Холдинг! Попитах го "Г-н Донев, кажете ни нещо за Доверие холд... някаква визия за този холдинг избистри ли се вече, накъде ще се развива, от какво ще печели?!" Тогава Донев се подсмихна и небрежно каза нещо в смисъл че са подреждали къщичката досега, че на ето купихме дела на французите в Бриколаж, и най вече... Праховате ИЗИ са супер, купих на жена ми и е много доволна!!! И разговора се насочи в тоя канал .. колко хубави били, как се пенели и какви петна махали... На мен рязко ми изтъпя, но от уважение към г-н Донев останах да слушам продължението на отговора му и да се правя на заинтригуван от перилните качества на ИЗИ..
                              И сега !! Ами имам един мнооооого гаден вкус в устата!
                              Разбира се, не казвам че можеше да ни съобщи за тази сделка.. Ни най малко не си го мисля.. даже е нямал право да ни загатва за нея, но щеше да е постъпи като пич ако беше казал едно: Абе имайте търпение момчета... Предстоят ни хубави неща.. Готвим нещо което ще ви зарадва..
                              Няма закон или норматив който да му забрани да ни зарадва с нещо такова! Та нали точно заради тези неща, "между редовете", ходим по такива срещи!?
                              За чий да дайда на следващата ви инвеститорска среща г-н Донев!? За да ми кажете дали ИЗИ пере все така добре ли!?!?!?! Мерси!
                              Батя очевидно си ядосан защото си продал спокойно живота е пред нас и сделки ще има винаги!
                              на една от предишните срещи зададох следните два въпроса пред всички в кабинета му

                              ако имаме пари свободни каде да слагаме доверие или Софарма?
                              продължавате ли да търсите банка за придобиване?

                              тогава беше преди. Ай Пи о на градус вероятно не си бил защото точно ставаше въпрос за четене между редовете!

                              дълбоко благодаря за честните отговори тогава на г н Донев!!!

                              Коментар


                              • Сега разбирам и защо така упорито се купуваше на дънна тук последните месеци... Ами просто купувачите са знаели какво правят.. на тях им е било казано каквото трябва за Доверие холд.. докато ние ходихме да бродим по супермаркетите да търсим от къде можем да си купим страхотния перилен феномен - ИЗИ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X