IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Изкупихте акциите бе хора . Дайте малко екшън /в която и да е посока/ и при други позиции.
    Преключих ги и аз!!!
    Браво на Еланеца!!!

    Коментар


    • Изкупихте акциите бе хора . Дайте малко екшън /в която и да е посока/ и при други позиции.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        не се лютя!
        само изказвам мнение - толкова ли люто звучи? и в сфарм, като не съм бил съгласен съм го казвал...

        Отдавна си на хаспела, тия де не делят- ама си ги заграждат, не са за изпускане от поглед..., въпреки че трудно се улавя най външната им орбита на болинджера!
        За мен вече е извън орбита, но знаеш ли кой аматьор се упражнява на руля?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ...освен ако не купуваш в страна която живее в 90те
          А така ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Тони, през 90-те години всеки уважаващ себе си голям играч си имаше банка
            Да, а който си нямаше му подаряваха за рожден ден, например
            Ех времена....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Не се люти Тонни, препоръчвал съм ти да играеш с чичо си!
              За има няма два месеца, обзавеждането на детската на адаша ти излезе от "байпаса" с чичо;- за сега ... да видим къде другаде ша ни лъснат чепика
              не се лютя!
              само изказвам мнение - толкова ли люто звучи? и в сфарм, като не съм бил съгласен съм го казвал...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Тони, през 90-те години всеки уважаващ себе си голям играч си имаше банка
                през 90-те може би, сега комай трябва да осмислиш...освен ако не купуваш в страна която живее в 90те

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  Ами какво - хептем се разфокусираха, като Булгартабак. Правят ризи, вино, продават плочки, лекуват хора, а сега и банкова дейност?!?!
                  Не нямам.

                  Не се люти Тонни, препоръчвал съм ти да играеш с чичо си!
                  За има няма два месеца, обзавеждането на детската на адаша ти излезе от "байпаса" с чичо;- за сега ... да видим къде другаде ша ни лъснат чепика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Ами какво - хептем се разфокусираха, като Булгартабак. Правят ризи, вино, продават плочки, лекуват хора, а сега и банкова дейност?!?!
                    Не нямам.
                    Недей така, банките са по-добри от всичко изброено, а и утре може да им потрябва да си кредитират врътkите у "майчето", както благоговейно се нарича "майчето" в съответната майчина тема
                    Нямам и e bez препоръка есте.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      Ами какво - хептем се разфокусираха, като Булгартабак. Правят ризи, вино, продават плочки, лекуват хора, а сега и банкова дейност?!?!
                      Не нямам.
                      Тони, през 90-те години всеки уважаващ себе си голям играч си имаше банка
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Доверие не е Apple, Молдова не е Швейцария, Moldindconbank S.A. не е HSBC ... въпреки това цена е меко казана балон. Пазар какво да правиш. Весел празник/ци.

                        п.п Чудя се какво ще стане тук, ако Доверие се откаже или не спечели търга. Поздрави
                        Last edited by Innocent; 14.02.2019, 19:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Всички се чудим какво са намислили надявам се че ще са коректни към акционерите, някой от нас са от доста време в холдинга.

                          Тони, ти купи ли акции ?
                          Ами какво - хептем се разфокусираха, като Булгартабак. Правят ризи, вино, продават плочки, лекуват хора, а сега и банкова дейност?!?!
                          Не нямам.
                          Last edited by tony1975; 14.02.2019, 19:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Всички се чудим какво са намислили надявам се че ще са коректни към акционерите, някой от нас са от доста време в холдинга.

                            Тони, ти купи ли акции ?
                            Какво значение има кои откога са акционери. И във Севтополис не е имало значение Чичето може да каже по аналогия - Някакви си спекуланти се намушили в доверието...голям праз шегичка

                            Коментар


                            • Всички се чудим какво са намислили надявам се че ще са коректни към акционерите, някой от нас са от доста време в холдинга.

                              Тони, ти купи ли акции ?

                              Коментар


                              • Предварителният договор е сключен на 13 февруари, а финализирането се очаква следващата седмица

                                Коментар

                                Working...
                                X