IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Ти защо ще чакаш нещо тук? Не ти трябват избушеняци.
    Правилно. Виж как знаеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
      Как е момчета? Забавата продължава ли? Колко стана P/Eто? Кога да го чакаме на 20лв.?
      Ти защо ще чакаш нещо тук? Не ти трябват избушеняци.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
        Как е момчета? Забавата продължава ли? Колко стана P/Eто? Кога да го чакаме на 20лв.?
        тук не са само момчета, има и момичета има и други .... а ти радваш ли се за нещо "спасителю" ?
        пп. може би си приготил кешът да "спасяваш" ?

        Коментар


        • Как е момчета? Забавата продължава ли? Колко стана P/Eто? Кога да го чакаме на 20лв.?

          Коментар


          • Хахаха. Радвам се, че ви е забавно Но затягайте коланите. След малко отваряме

            Коментар


            • https://www.sanat.io/bul/p/liekarstv...8_db200318a811

              з...

              Коментар


              • И аз съм трогнат от отдадеността на Джонката, който въпреки непросветеността и ограничените си интелектуални възможности е тръгнал да спасява инвеститорите....
                Всъщност прав е, хубаво е да няма купуващи, някои хора много биха се радвали да купят на по-ниски цени...

                Не е препоръка!

                Коментар


                • И след Христос се роди Жониту..... Спасителят в ръжта...опа в БФБ Спасителю, дето си продал отдавна и си пълен в кеш, не се бори за моите пари. Когато някой се загрижи за моите пари пари се изнервям.....Обиконовено са я данъчни, я "приятели", които искат заем......
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • да "спасителят" вещае фалити да банките и да бягаме от там и най-вече от тази, но като го питах къде точно е проблема на банката - не казва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                      В момента съм в авариен режим на спасяване на децата ми и родителите ми. През дедовия ми е за вашите хартии. На 100% кеш съм и смятам да остана така дълго време. Но да ви слушам призивите и как заблуждавате хората да купуват тези булшитове и да мълча, няма да стане. Един човек да спася от загуби, ще съм направил едно добро дело. За спекуланти-манипулатори като вас не ми пука грам.

                      ПС: Още по-малко ми пука за назначени комунисти милионери, съсипващи дружества и лъжещи миноритарните акционери.
                      Супер си...просто понамали писането...смири се “спасител”...мълчанието е злато...а щастието и любовта изискват тишина!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Аз съм съгласен че молдовската банка ако не я подкрепят руснаци ще даде фира....каквито и баланси да покаже....
                        ктб да видиш баланс а на лемън...но не за това става въпрос с джони съм бил от вашта страна с бтх...
                        той излезна прав....
                        Евала, Монти. Уважавам те, че гледаш трезво на нещата. Винаги си гледал от специфичен ъгъл на обстановката. Ако си спомняш сме спорили много по различни теми и аз бях "невероятен бик" относно пазара. Ти последно време, винаги си бил скептичен относно пазарите, та и ти се оказа прав в много аспекти. От огромен бик се превърнах в страшна мечка навреме слава богу. Най-важното е, че пазара не ни хвана по долни гащи, както много от големите играчи. Но според мен, силата на добрия трейдър е да си признаеш пред себе си, че си сбъркал и да си смениш навреме стратегията, а не защото си заел определена позиция, да си завираш главата в пясъка и да не виждаш какво се случва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          за друго иде реч. Тези които реват истерично, че акциията е булшит не са манипулатори?!? а другите са?
                          Аз съм съгласен че молдовската банка ако не я подкрепят руснаци ще даде фира....каквито и баланси да покаже....
                          ктб да видиш баланс а на лемън...но не за това става въпрос с джони съм бил от вашта страна с бтх...
                          той излезна прав....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Какво ме интересуват акциите когато става въпрос за човешки живот.....
                            за друго иде реч. Тези които реват истерично, че акциията е булшит не са манипулатори?!? а другите са? Няма общо между човешките животи и колко струват дружествата
                            Last edited by petyob; 14.03.2020, 23:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              тъпо, кой спасяваш от загуби? сделките имат винаги 2 страни. Тези който имат акции, но са притиснати да продават, например репа - те не са ли хора? щоне ги спасиш и тях? или те са гадове, или пък имаш други цели
                              Какво ме интересуват акциите когато става въпрос за човешки живот.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                                В момента съм в авариен режим на спасяване на децата ми и родителите ми. През дедовия ми е за вашите хартии. На 100% кеш съм и смятам да остана така дълго време. Но да ви слушам призивите и как заблуждавате хората да купуват тези булшитове и да мълча, няма да стане. Един човек да спася от загуби, ще съм направил едно добро дело. За спекуланти-манипулатори като вас не ми пука грам.

                                ПС: Още по-малко ми пука за назначени комунисти милионери, съсипващи дружества и лъжещи миноритарните акционери.
                                тъпо, кой спасяваш от загуби? сделките имат винаги 2 страни. Тези които имат акции, но са притиснати да продават, например репа - те не са ли хора? щоне ги спасиш и тях? или те са гадове, или пък имаш други цели
                                Last edited by petyob; 14.03.2020, 23:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X