IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имало е кворум и са приети промените в Устава.

    Уведомление относно взето решение от Извънредното общо събрание на "Доверие - обединен холдинг" АД, проведено на 15.01.2021 г. Прикачени файлове: Уведомление

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Инфо от ОСА?
      Никой не знае.. то не знам дали изобщо може да има кворум.. аз се бях настроил за след две седмици но може и да не съм прав

      Коментар


      • Инфо от ОСА?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          DONE(v)
          хахаха , може и CHICHO

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            DONE(v)
            :Д Д д донев
            обра точките

            Коментар


            • DONE(v)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                До 4 символа трябва да е кода!
                DOV€

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  ... смятам DOVHL за най-логично.
                  До 4 символа трябва да е кода!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Напълно съм убеден, че името DIMO /дивидент от Молдова/ ще направи всички щастливи, а и се помни най-лесно хаха. Това в рамките на майтапа, иначе смятам DOVHL за най-логично.
                    Тогава ще почнат с шегите и с нашумялата някога песен на графчето "Дим да ме няма", ха ха
                    https://www.youtube.com/watch?v=LtykhlaDz2g

                    Коментар


                    • Напълно съм убеден, че името DIMO /дивидент от Молдова/ ще направи всички щастливи, а и се помни най-лесно хаха. Това в рамките на майтапа, иначе смятам DOVHL за най-логично.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Варианти много, може вместо DUH, да е DOV, може и DOVE и да отлита като гълъбче
                        Ако не го напраавят "duh", или в краен случай "dove" откровено мисля вече да си продам артиите

                        Коментар


                        • Варианти много, може вместо DUH, да е DOV, може и DOVE и да отлита като гълъбче

                          Коментар


                          • Отдавна беше време мениджмънта на публичните компании да потърси мнението ни по най-съществените и наболели въпроси!

                            Коментар


                            • Здравейте уважаеми коментатори и читатели

                              По молба на Доверие обединен холдинг АД, пускаме анкета, "Кой да е новият борсов код на Доверие обединен холдинг АД?"
                              Предложенията са изброени в линка по-долу
                              Моля посетете го и гласувайте!

                              https://forum.investor.bg/forum/%D0%...3-%D0%B0%D0%B4

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Добре, добре! Доверие внася януарска, новогодишна свежест на пазара. Имам големи очаквания за тази акция. Не само поради голямата подцененост, която считам, че акцията има, но и поради това, че според мен/без да е препоръка/, предстои да се развихри голям бичи пазар през следващите месеци в световен мащаб.
                                Колко повече!? Струва ми се че навън се вихриха предоволно в аванс. А ние имаме страшно много да наваксваме.. Оценките на някой наши компании са като че България е била в 3 годишна война или сякаш Ковид е вилнял само по нашите земи!

                                Коментар

                                Working...
                                X