IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За момента няма гориво от страна на г-н Василев
    Поръчки на първичен пазар, получени до 15:00 часа на 19.04.2021
    Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 0
    Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 0

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Какво сте направили тук днес??? Чаках да купя малко, а някой издул цената!!! Не ви ли е срам???
      Не, ни е срам. Срамно че се търгуваме на толкова ниска цена.

      Коментар


      • Какво сте направили тук днес??? Чаках да купя малко, а някой издул цената!!! Не ви ли е срам???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          За това говоря седиш в Спиди, защо защо? не те слуша главата! не ти го пиша с лошо не ме разбирай погрешно.
          Успех и на теб, аз ще си чакам и там, и в чез електро, спекувалата ми (ако стане), ще е в Неохим, после евентуално ще си купя Бреф, зависи от цената му де, а ако нищо не ме кефи на БФБ, пазарите по света са само на клик разстояние - всеки си има стратегия
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            За пейсе стинки, на някой хора им трябва време, за да разберат, че при един бичи пазар поведението е друго
            ма ти мислиш, че имало бичи пазар ли - буахахаха. И що? Щото Никиту записал 2,4 милиона дяла на суфлекс и всички искат да го поиздоят малко, та го фронтрънват? И после, като се излезе с тези 2,4 милиона дяла, какво правим? Щото няма да са фондове, за да им върне акциите, ми ще искат кинти. Какво толкова се е променило в България - БХ още си е на власт, има индикации за замотаване на плана за възстановяване, пандемията с грипа си стои, туризмът явно пак ще е в киреча и т.н. И вие викате - имало оптимизъм - ми супер, оптимизъм е, браво. Дано аз да греша и наистина да е бичи пазар и дъра-бъра, но в най-добрият случай ми прилича на началната еуфория от предишния път на Никиту, плюс безумното помпане отзад на Халтурко, дето вече и таксиджиите разбраха, че било ракета. Сценарият после сме го виждали толкова много пъти, за да си мислим, че сега ще е различно...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              За това говоря седиш в Спиди, защо защо? не те слуша главата! не ти го пиша с лошо не ме разбирай погрешно.
              За пейсе стинки, на някой хора им трябва време, за да разберат, че при един бичи пазар поведението е друго

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Не съм аз, дейва, някой ме е изпреварил - изпуснах ракетата, тююююх, да му се не види. Аз на екселите в Молдова най-много вярвам, тези, на БГ банките, надзиравани от ЕЦБ, са ми много съмнителни, но ин молдова енд чичо уи тръст.

                Алчен, още съм си в Спиди, не бързам, чакам си корекцията. Пък ако не стане, вадя парите и толкова, дреме ми на шапката. И отново да подчертая - не завиждам на успехите на никого, дразни ме само самонадъхването. Успех и дано видите двойни цифрички тук
                За това говоря седиш в Спиди, защо защо? не те слуша главата! не ти го пиша с лошо не ме разбирай погрешно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                  някой яко натовари 15 бр
                  Грую ги взима 15 бройки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                    някой яко натовари 15 бр
                    Не съм аз, дейва, някой ме е изпреварил - изпуснах ракетата, тююююх, да му се не види. Аз на екселите в Молдова най-много вярвам, тези, на БГ банките, надзиравани от ЕЦБ, са ми много съмнителни, но ин молдова енд чичо уи тръст.

                    Алчен, още съм си в Спиди, не бързам, чакам си корекцията. Пък ако не стане, вадя парите и толкова, дреме ми на шапката. И отново да подчертая - не завиждам на успехите на никого, дразни ме само самонадъхването. Успех и дано видите двойни цифрички тук
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                      някой яко натовари 15 бр
                      Това ще го пенсионира

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                        влакът потегля,,,,пуф паааф
                        някой яко натовари 15 бр

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Такива елементарни изказвания винаги са ми били супер любими - заради тях си купих 15 акции в Халтурко, за да видя колко народ ще продаде и щото "когато грую купи, е време за излизане". Същите лафове ги слушах и в Спиди, че даже цялата секта се изреди да обяснява как елките тракали под 50 кинта и т.н. Тук всичко над 3 лева е мега балон, ма чичака може пак да ви добута по ниво, от което да ви сурне с 50% надолу - съвсем скоро беше, преди година има-няма. Да сте живи и здрави, и все успешни
                          Не ми е работа да ви отварям, само не знам още ли седиш в Спиди и от какъв зор, или най-вероятно не ти е ясно, че по-голямата част от парите след търговото отново ще се изсипят на БФБ / и не само от него/ и е правилно да излезеш сега, да загубиш някоя стотинка, но да влезеш както трябва и на време в други позиции. Та Грую не ми е работа да ви отварям не знам някой да ми е дал нещо, че съм му отворил очите. Та такива ще се ми писаниците Успех и на теб! ааа и после на 10 лв. пак ще пишеш същите работи, но ти си знаеш
                          Last edited by al4en; 19.04.2021, 13:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

                            Все още се търгуват с включени права за увеличението. Не е одобрен проспекта за увеличението от КФН. Петте дни почват да текът след одобрението и публикуването му на сайта на посредника обслужващ увеличението.
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                              Колеги акции с права за записване можеше да се закупят до 14ти март нали така, или се лъжа? След това всяка покупко-продажба не носи със себе си съответния брой права?
                              Все още се търгуват с включени права за увеличението. Не е одобрен проспекта за увеличението от КФН. Петте дни почват да текът след одобрението и публикуването му на сайта на посредника обслужващ увеличението.
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                                влакът потегля,,,,пуф паааф
                                Къв влак, ракетатата излитаааа - глей Халтурко, сещай се за тук - 15 кинта е минимумъъъъът, после сплит на сплита - екселските печалби от приднестровието рулираааааат, фибанксъ пасти да яде, в Молдова са най-честните частници. Удриииии
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X