IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение
    Най-вероятно политически зависимости в КФН. Да си припомним, че скоро завърши една пушилка под формата на дело срещу Донев заради вестник труд. И че отказаха да му разрешат да купи банка в България. Поразиите, които направи политическата класа няма да можем да ги отстраним поне няколко години
    Щото пък този не беше част от политическата класа. Софиянски, Пъпката, Дионисиев, Пенгезов и разни други с бистър ум и кораво сърце...

    Коментар


    • Най-вероятно политически зависимости в КФН. Да си припомним, че скоро завърши една пушилка под формата на дело срещу Донев заради вестник труд. И че отказаха да му разрешат да купи банка в България. Поразиите, които направи политическата класа няма да можем да ги отстраним поне няколко години

      Коментар


      • Може да не е грешка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Е колко пъти?!?!?!Или едните не могат да "пишат" или другите не могат да "четат", баси....

          Упиках се от смях, баси играчорите;- постигнат е рекорд, да се запише със златни букви и да се вземе отпечатък от пръстите завързали този престиж!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Сагата продължава.
            Голяма драма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
              Решения на КФН от 1 юни:

              4. Изпраща писмо до „Доверие – обединен холдинг“ АД с искане за допълнителна информация и документи във връзка с одобрение на проспект за първично публично предлагане на акции, които ще бъдат издадени от дружеството.
              Сагата продължава.

              Коментар


              • Е колко пъти?!?!?!Или едните не могат да "пишат" или другите не могат да "четат", баси....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Решения на КФН от 1 юни:

                  4. Изпраща писмо до „Доверие – обединен холдинг“ АД с искане за допълнителна информация и документи във връзка с одобрение на проспект за първично публично предлагане на акции, които ще бъдат издадени от дружеството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
                    Аз пък гледзам, че утре е 01.06 и чиче има право да мята кифтетата.
                    Утре ще го направи за теб 1 лев хаха

                    Коментар


                    • Аз пък гледзам, че утре е 01.06 и чиче има право да мята кифтетата.

                      Коментар


                      • Гледам и тука ексела го бичат яко .... дирижаблите ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Добре се справям на "коляно" ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                            Прав си, извинявай! И аз вярвам че има голям потенциал в акцията, особено ако продължат да продават губещи бизнеси. В момента нямам акции, но като Еврохолд ми изкупят акциитя на ЧЕЗ Електро на 50к и на ЧЕЗ Разпределение на 350, мисля да си купя Доверие =)
                            Когато сте прав, прав сте!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                              Прав си, извинявай! И аз вярвам че има голям потенциал в акцията, особено ако продължат да продават губещи бизнеси. В момента нямам акции, но като Еврохолд ми изкупят акциитя на ЧЕЗ Електро на 50к и на ЧЕЗ Разпределение на 350, мисля да си купя Доверие =)
                              И двете ти посоки са на букаи (надъм се да знаеш как се спъват конете)от КФН, тк. че имаш нужда от доза късмет в подредбата. Успех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                                Прав си, но изобщо не уважи моите (фрапантните ми) дисконти!
                                Прав си, извинявай! И аз вярвам че има голям потенциал в акцията, особено ако продължат да продават губещи бизнеси. В момента нямам акции, но като Еврохолд ми изкупят акциитя на ЧЕЗ Електро на 50к и на ЧЕЗ Разпределение на 350, мисля да си купя Доверие =)

                                Коментар

                                Working...
                                X